Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A mnie się przypominają dialogi z "Rejsu". To byli ludzie dialogu.Ale dialogi były dla dialogu. I co, i nic.Bo takie było założenie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pan Krupa będzie zbierał podpisy pod sprzeciwem odwołania dyrektor COZL, proszę pana, pani dyrektor może pracować jako specjalista, ale w ocenie pracodawcy źle zarządzała finansami zakładu, PRL minął,jest kontrakt z NFZ i inwestycje z UM i należy w tym się mieścić a nie występować o dodatkowe - 20mln, skąd?z waszej kieszeni,z naszej? zastanówcie się!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy rozmowom będzie przewodził p.o. Dyrektor z niewyjaśnionymi jeszcze zarzutami złożonymi do prokuratury?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zachdzi w onklgiilublin , , koligacja rodzina , , mjedzy stnwiskem , drektra , , , , , niezyjacy kondrtwicz , , , , , , bardzolubil się z , dr , zofia switka , , teras , bardzolubjasie z , nowadrekcja , , macikem, kondrtwiczem , dr zofiaswitka , , , , w sekrtriacie dr zofiaswitka otszmalawezwnje baza wojskwa iran , , , norge , baza , wspy iracke , , , dr brdza rwnjesz , iran , dr zofiaswitka podzikuje , dr bdrdzy za wyjazd na baze wojskwa iran
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przecież to Klika Klika Klika z hydraulikiem Krupą na czele który przyczynił się do obalenia poprzedniej dyrekcji w 2006r i powołaniu na stan. dyr. Staroslawskiej bez żadnego konkursu- i nie robił tego bez interesownie dla dobra COZL lecz dla własnych korzyści.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
, dr starslawska , radkere dr , , , z wosmi park saski,, , , , , , , czy dr strslawska dr pschitri wkastruje , wsaskim ,
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: