Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Inspiracja nader lekka, spot Australii ma jednak inną dynamikę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pier..... co za shit! dlaczego zawsze lublin ma jakąś wpadkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiem twierdzić że sprawa produkcji tego filmu powinna być rzetelnie sprawdzona przez prokuraturę, bo to niebywałe że za publiczne pieniadze kreci sie takie wały!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten cały Franaszczek to nie jest przypadkiem z bandy rudego Krzysia Ł.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybym nie mieszkał w lublinie, to po takiej reklamie myślę że bym przyjechał w te strony. Film bardzo fajny, wg mnie żaden plagiat, nic nie jest podobne, oprócz założenia- dwa różne światy. Mnie się bardzo podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to ten od rudego, rfazem chcieli wyłożyc J. Sobczaka na zjeździe powiatowym, ale na szczescie sie to im nie udalo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
film jak film, nawet fajny, ale wątpie żeby przyciągnął niewiadomo ile turystów. Grunt że coś się mówi o lubelszczyźnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skandal, skandal, skandal na skalę ogólnokrajową!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja. Myslałem że to Warszafka moderuje fora, a tu konkurenci polityczni nap****ją w jakiegos Franaszka. Kim jest ten Franaszek że go się tak strasznie boicie? Spot fajny. Temat od czapy. Dziwię sie gazecie że coś takiego napisała, waląc we własny region. Nie wiem ale sprawa głupia, bo chyba pan dziennikarz wiedział żę piszac mocno moim zdaniem naciągany tekst zaszkodzi temu Fraszkowi. Nie pochodzę z Lublinam, ale niezły grajdołek tu macie. Wam trzeba sołtysa chyba i agory, żeby każdy maluczki mógl się wykrzyczec, a jak pan Staszek czy Kazik puści na agorze bąka to potrzeba wam "lokalnej" prasy żeby to koniecznie opisała. "WWW.ŻAL.PL"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki znowu plagiat... nie bijcie piany. podobny klimat, podobna fabuła, też ładne zdjęcia, ale reklamy proszków do prania są prawie identyczne i nikt się nie oburza... moim zdaniem słuszna inspiracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozliczyć porządnie tych którzy odpowiadają za to "coś"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te, Palikot coś mówiłeś o podróbkach, tylko ci się pomylił Jarek z małym głupiutkim Adasiem. Jesli dalej sądzisz, że picie alkoholu to zdrowe, to widzisz że niekoniecznie, a przynajmnije jeśli za dużo. A co u pseudohrabiego jaśnie pana Komorowskiego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobić porządek w koncu z tymi pełowskimi urzędasami od siedmiu boleści! Pan framaszek won ze stołka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi się ten Franaszek podoba, szkoda że jest zajęty przez j. muche...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest żaden plagiat, film utrzymany w podobnej tematyce ale bez przesady. Widzę, że - z niewiadomych powodów - kapie z was jad, zamiast docenić na prawdę fajną promocję regionu, to sami sobie sracie na buty. Lubelszczyzna jest piękna, szkoda, że ludzie ją zamieszkujący nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
owszem lubelszczyzna jest piękna, tylko dlaczego urząd marszałkowski nie potrafi sam wymyślić promocji i filmu reklamowego tylko musi sie wzorować na innych? brak kreatywności owych urzędników jest niezaprzeczalny! przykre ale prawdziwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plagiat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cykać krytykanci tu na forum propozycje swoich scenariuszy....! Swoją bylejakość i polityczne poglądy chowacie za zarzutami o plagiat...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to dziennik wschodni na swój region psioczy? chyba konkurencja pisze w tej "gazecie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Koszt produkcji reklamówki to 189 tysięcy zł " Czy za taką cenę nie można by się zainspirować np. jakimś swoim pomysłem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...