Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy głos w lubelskiej archikatedrze

Utworzony przez Guest, 5 kwietnia 2016 r. o 18:38 Powrót do artykułu
Poziom właśnie jest żenujący, skończ Stasiu z tymi komentarzami i weź się za granie gdzie indziej. Katedra to kościół przykladny a teraz robisz tam chalture
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAZDY GRA JAK GRA PAN JEZUS NIC NIE MÓWI CZYLI OKAY JEST BYNAJMIEJ NIE SŁYSZAŁAM A PO DRUGIE KIEDYS GORZEJ ROBIONO W KOSCIELE MOZNA POCZYTAC OGLADNAC FILM RODZINA Borgiów I NIEBO NIE GRZMIAŁO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan rudolf miał o wiele fajniejszy repertuar. katedra żyła i był to piękny czas. a ten to zniewieściały muzyk ze średniowiecza rodem. jakieś ***y po łacinie i nikt tego nie toleruje. jedna babka kiedyś do mnie 80+ że koleś pomylił epoki :p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popisywali sie po łacinie w roraty modalne akordy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idzie Wielki post nie czuję się tego okresu nie śpiewa się pieśni pasyjnych tylko to co w całym roku to kiedy będziemy spiewac profesorowie wymyśla bo trzeba za coś brać pieniądze a narzucają komuś na pewno nie mi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zycze smacznego jajeczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki Post w Archikatedrze cały rok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie czuć oktawy Wielkanocy :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DAJCIE SPOKÓJ Z TYMI USTAWAMI JESTESMY W KOŚCIELE NIE W SEJMIE ZMIENCIE SOBIE SZYLD TO JEST TAK JAK LUDZIE KIEDYS ZLE SPIEWALI NIE ZNACZY ZE NIE SA ZBAWIENI MSZE SA CAŁY ROK RECYTOWANE I NIC SIE NIE DZIEJE UCZESTNICZA I MSZA WAZNA SA ANTYFONY WTENCZAS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA NIE SŁYSZAŁEM ZEBY PAPIEZ SPIEWAŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE MUSZĘ UZYWAC SPIEWNIKA SIEDLECKIEGO MOGE UZYWAC EXULTATE DEO TO MĄDRY SPIEWNIK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HEHE KUPIE SOBIE SPIEWNIK Z +500
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydawnictwo Archidiecezjalne Studium Organistowskie, daj te +500 na ASO będziesz organmajster
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było więcej nakazanych Świąt i zmniejszona liczba czyżby za dużo było pieniędzy bo tacy mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 lipiec beznadziejna. Bezpluciowe granie. Śpiew tak o.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO KAZDEJ PARAFII POWINNA WEJSC INSPEKCJA PRACY SPRAWDZIC UMOWY URLOPY BADANIA PSZESZKOLENIE BHP ITD NIE ZATRUDNIAC ORGANISTOW KOSCIELNYCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEZ UMOW ITD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadziejnie w tej katedrze. Smutek i ponuro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te komentarze i czytam i w sumie zastanawiam się nad jednym... Grupa bliżej niezidentyfikowanych ludzi (nazwijmy ich grupą nr 1), próbuje, korzystając z anonimowości, oczernić na każdy możliwy sposób Pana Stanisława, wytykając mu różne, wymyślne sprawy. 2ga grupa to Ci którzy bronią Pana Stanisława, i słusznie, bo jest to dobry organista. Raz jedyny byłem w archikatedrze kilka lat temu, kiedy grał tam jakiś stary dziadek. Nie powiem że grał źle, ale śpiewał tragicznie. Musiałem wyjść z kościoła, bo nie dałem rady utrzymać odpowiedniej temu miejscu powagi. Skupiałem sie tylko na tym, jak tamten stary dziadek śpiewa, a w zasadzie nie śpiewa, tylko skrzeczy. Kilka miesięcy temu, zostałem zmuszony sytuacją być znowu w tym miejscu. Z żywym wspomnieniem wszedłem do świątyni i usłyszałem kogoś zupełnie innego, z kim dało się śpiewać i kogo gry można było słuchać z radosnym sercem. To jest właśnie odpowiedni organista dla tego miejsca. Ktoś kto pomaga w modlitwie, kto prowadzi do Boga. Niech zostanie tam jak najdłużej, a najlepiej do końca życia. Powodzenia Panie Stanisławie, niech Pan oleje tych, którzy bezpodstawnie, zapewne podjudzeni przez poprzedniego organistę, Panu złorzeczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...