Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy głos w lubelskiej archikatedrze

Utworzony przez Guest, 5 kwietnia 2016 r. o 18:38 Powrót do artykułu
Mam nadzieje, ze Pan Lewandowski odejdzie w czerwcu do innej parafii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez głosu nie pojde od niedzieli a repertuar zenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porazka teraz nie podoba mi sie gra i spiew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katedra upada... Nie dość że pozabierali dobrych księży a dali nie powiem co to jeszcze się pozbyli tak dobrego organista. Tego się nie da po prostu słuchać co to ma być? Czy ten PAN ma jakie kółwiek poczucie rytmu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHCEMY SPOWROTEM PANA RUDOLFA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dowiedziałem się na niedzielnej mszy w katedrze. Przykre. Mam nadzieje, że ten nowy długo się nienagra, bardzo daleko mu do Rudolfa. Czy ten Stasio nie grał kiedyś u x. Juraka? Bo coś znane mi nazwisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAN RUDOLF FAJNE SPIEWAL NOWE PIOSENKI MISTRZ PIANISTA CZŁOWIEK PASJA BEZ KOMPLEKSOW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Pan Rudolf współpracował z nami ponad 20 lat. Nie wiem, jakie ma plany – przyznaje ks. Adam Lewandowski, proboszcz parafii archikatedralnej. Już śpiesze wyjaśniać: Otóż, póki co zajęciem Rudolfa jest dzwonienie po lubelskich parafiach (poprzez sekretarkę Barbarę) i próba znalezienia pracy. Ponadto z trzema innymi osobnikami płci męskiej i żeńskiej, tworzą swoisty gang Olsena..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i gang olsrna, za to pan S.D tworzy mafie w postaci facetów w czerni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Pan Stanisław Diwiszek nie jest księdzem, s gang Olsena fika sam ze sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda Pana Rudolfa, widać, że za tym nowym stoi mafia sutanniarzy, ech wszystko po znajomościach dzisiaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale go nie szkoda, gościu ma wiele na sumieniu. Kilka lat temu się wylizał.. Poza tym to co wyczyniał podczas eucharystii, to była istna chałtura. Na harmonizacji znał się jak śwynia na gwiazdach, nadrabiał to pasażami na pseudo koncertach na które wręcz wpraszał się ze swoją panną wręcz na siłę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rudolf śpiewał? Nie... To nie jest śpiew, to było beczenie baranim głosem. Jak to w ogóle przeszło w katedrze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to ten nowy wybitny śpiewak... Ludzie, komentujący to antymuzyczni lewacy. Nikt nie zastąpi Rudolfa w katedrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Diwiszek sam sie wepchał na siłe. Na pewno dowiedział się o tym wcześniej, bo nawet nie było żadnego ogłoszenia o to, że poszukują organisty. Z resztą każdemu wiadomo, że Diwiszkowi zależy na większych zarobkach, no nie ukrywajmy tego. W swojej parafii miał lepszy instrument, więc jakby stała za tym pasja, a nie chęć pychy i większych zarobków to na pewno by tam został ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieknie spiewal i gral mistrz RUDOLF
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katedra matka kosciolow powinien byc mocny piekny glos a nie sala koncertowa popisy organami to kosciol pieknie gra w kosciele polskokatolickim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakazac młodziezy grac na gitarach itd wywalic ich bedzie ok to jest argument uczonych a wezmy afryke tam wielbia pana czym sie da calym soba i nikt im sie nie wtraca u nas sztywniaki tylko zakompleksieni na punkcie organow bez komentarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja uwazam msze bez grania mozna sie skupic pomodlic i msza tez wazna i owocna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdy gra jak umie nie wzne jak ale z czystym sercem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...