Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy hotel w Lublinie. Obok miejsca, gdzie kiedyś stał znany pomnik

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lutego 2017 o 10:20 Powrót do artykułu
Super !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Znamy już wykonawcę?
0
Nastepny hotel. Po co komu tyle hoteli w mieście? czy to będzie opłacalne? Zuczek zaraz wyczuje okazje i powiekszy strefe płatnego parkowania o kalinowszczyzne. Mam nadzieje, ze go juz nie bedzie do tego czasu.
0
Znamy już wykonawcę? Pewnie JS Budownictwo, na Warszawskiej oni byli wykonawcą.
0
Dzięki Żukowi miasto się rozwija. Teraz buduje się równocześnie kilka hoteli.
0
Nastepny hotel. Po co komu tyle hoteli w mieście? czy to będzie opłacalne? Zuczek zaraz wyczuje okazje i powiekszy strefe płatnego parkowania o kalinowszczyzne. Mam nadzieje, ze go juz nie bedzie do tego czasu. Zapewne lepszy by był 30 metrowy pomnik Lecha Wielkiego,albo Chrystusa? A w temacie,to kiedy ostatnio szukałeś pokoju hotelowego w dobrej cenie i standardzie? Jak będziesz to zobaczysz po co następny hotel.
0
A z czasem nie TBV jest wykonawca? 
0
A z czasem nie TBV jest wykonawca? TBV nie zajmuje się wykonawstwem.
0
brawo! to juz chyba 5-ty hotel który będą budować w tym roku w Lublinie
0
Hoteli w Lublinie wciąż brakuje w porównaniu do zapotrzebowania i dobrze, że powstaje kolejny.
0
0
Bardzo dobrze że miasto się rozwija
0
I bardzo dobrze, że coś nowego powstaje!. A malkontentom zawsze pod górkę i zawsze coś nie tak
0
W Lublinie hoteli nie brakuje. Obłożenie istniejących jest na poziomie ledwo 25 %. Przeczytajcie o tym we wcześniejszych artykułach w np. "Dzienniku Wschodnim". A nowe są budowane, bo są na to dopłaty i dotacje. Potem będą stały puste.
0
I po kawałku zieleni na podzamczu
0
To bedzie hotel po Bolesławie czy Bolku?
0
W Lublinie rzeczywiście jest dużo hoteli ale mało chyba tych dobrych. Ja bardzo lubię organizować wszelkie konferencję w hotelu Forum ! Tam na prawdę jest fajny kontakt z osobami odpowiedzialnymi za wszelkie wydarzenia!
0
zamiast dodawac zieleni to beton.pomyslcie o przyszlych pokoleniach a nie tylko o wlasnej ***.kolejna pralania kasy.hotel.wystarczy,jest ich juz nadto
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: