Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy mural powstaje na kamienicy w centrum Lublina

Utworzony przez lp, 26 września 2014 r. o 19:17 Powrót do artykułu
Ciekawe z czyjej kasy finansowane są te bohomazy... kultura od 7 boleści. Tylko w Lublinie mogą być takie debilne "przedsięwzięcia".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu pieniadze podatnika wyrzucone w błoto. ZTM de facto Miasto Lublin czyt. Ratusz wynajmie zwyzke dla malarza ok. 200zł/h troche naleci do wtorku + gaza dla tego artysty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe z czyjej kasy finansowane są te bohomazy... kultura od 7 boleści. Tylko w Lublinie mogą być takie debilne "przedsięwzięcia".
Otóż nie. Wielkie murale sa bardzo popularne na Zachodzie. W Polsc to kwestia ostatnich lat. Co do tego, czy rzeczywiście są to bohomazy, to będzie sie mozna wypowiedzieć po ukończeniu dzieła. Chociaż, jak patrzę na zarys pojazdu na pierwszym zdjęciu, to jestem optymistką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te murale to głupota. Marna kultura za grube pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież za kilka dni zakryje to narożnik z pomieszczeniami biurowymi. Kolejne kilkadziesiąt tysięcy pieniądze w błoto. Ale trzeba zarobić przed wyborami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie rację. Lepiej postawić pamiątkowy kamień albo krzyż. Ewentualnie plastikowy baner powiesić. Powiedzcie mi dlaczego tylu Polaków to takie ruskie bezguscia? Bazarowej kultury wam sie zachciewa? To walcie na wschód europy. Wstyd mi jak mnie pytają koledzy zza grancy, dlaczego Lublin jest caly oplakatowany i obilbordowany. Ci co stawiaja paskudne reklamy, pasujące krajobraz, chyba nie sądzą, że będę u nich kupował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie rację. Lepiej postawić pamiątkowy kamień albo krzyż. Ewentualnie plastikowy baner powiesić. Powiedzcie mi dlaczego tylu Polaków to takie ruskie bezguscia? Bazarowej kultury wam sie zachciewa? To walcie na wschód europy. Wstyd mi jak mnie pytają koledzy zza grancy, dlaczego Lublin jest caly oplakatowany i obilbordowany. Ci co stawiaja paskudne reklamy, pasujące krajobraz, chyba nie sądzą, że będę u nich kupował.
Jacy koledzy? Pospólstwo bez wykształcenia co pojechało stać za zmywakiem w Anglii? Lublin nie potrzebuje tego typu "przedsięwzięć" bo ma większe bolączki na których sfinansowanie wiecznie brakuje pieniędzy, brak chodników, oświetlenia, parkingów, porządnych zakładów pracy, szerszych dróg, to są pierwsze potrzeby. Co niektóym się wydaje że to miasto żyje tylko kulturą, a ludzie mają to w du*** bo to jest potrzebne tylko garstce zainteresowanych, przynajmniej w takim prymitywnym wydaniu jak mazanie po ścianach albo spędy pseudoartystów albo pedałów których wiecznie coś boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy na muralu znajdzie się rysunek któregoś z autobusów, którym MPK wozi pasażerów na linii 39. Warto by było. Jeden z nich to jeszcze dobry, kupiony za granicą używany pojazd. Inne wprawdzie jeżdżą jeszcze na czarnych rejestracjach, ale prawie się nie psują. Za to umożliwiają kierowcy zażycie ruchu na każdym przystanku, bo musi ręcznie zamykać drzwi. Taki to mamy w Lublinie nowoczesny tabor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...