Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy Olimp szuka pracowników

Utworzony przez alle, 3 grudnia 2008 o 08:58 Powrót do artykułu
Czy w naszy mieście nigdy nie bedzie New Yorkera???????:/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
narzekasz jak większość ludzi w tym mieście
0
A czy kiedykolwiek będzie w Lublinie Zara. Otwierają tylko te same sklepy, żadnych nowości.
0
czy w Waszym mieście nigdy nie otworzą Biedronki ...?
0
pracowników czy niewolników?
0
Budowa wiezowcow miala ruszyc w 2009 i juz na dzien dobry kolejny rok do pzodu ech.
0
ja napisał:
czy w Waszym mieście nigdy nie otworzą Biedronki ...?
wystarczy ze biedronkę mamy w twoim pokoju o tam lata na oknie , spad4j!
0
Jestem niepocieszona, że nie będzie sklepu ZARA
0
Nowy OLIMP "obóz pracy"szuka pracowników..proszę pamietać,ze to ciężka harówa za mizerne pieniądze,a dla włąścicieli wynajmowanych lokali cieżka sprawa zarobic na czynsz w euro,więc tanio nie będzie.....a co do modernizacji starej części galerii,z każdą rozbudową były takie plany,i nic z nich nie wychodziło,zapraszam do toalet w tejze częśći..katastrofa....Pan Dębiec buduje swoje imperium,a o tych "przybytkach "zapomniał....ludzie opamietajcie się,kto ma robić zakupy,jak wszystkie wieksze zakłady przemysłowe w Lublinie padły?????
0
No jak to kto? Pracownicy ze strefy ekonomicznej + urzędasy
0
zara?? to byłby juz luksus.... ale brakować rzeczywiście będzie. i co z river island? bershka? lee? i wiele innych którech jak brakowało w lublinie tak brakuje nadal....
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: