Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
przy Racławickich jełopy?????????????????????????????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zmieńcie podpis pod zdjęciem bo się flaki przewracają !!!
0
Ładne imię ...Anal
0
Będzie gdzie Passata w TDI tuningować aby pod kościołem i w polu szpanować wykresem.
0
Pawilon przy Al. Racławickich ma być docelową siedzibą Fabryki Mocy. Zanim budynek zmienił właściciela, przez kilka lat stał pusty. Wcześniej działał tam m.in. sklep z dywanami oraz salon samochodowy Trwa przebudowa dawnego pawilonu handlowego przy Al. Zygmuntowskich. Wprowadzi się tam firma z branży motoryzacyjnej, znana przede wszystkim z tuningowania samochodów To gdzie w końcu ??? na AL Racławickich czy Al Zygmuntowskich ???
0
Graty dla dziennikarzyny tej wypoci.Al.Raclawickie czy Zygmuntowskie jeden ..uj.
0
Panie Redaktorze Jacek Szydłowski, w opisie zdjęcia napisał Pan, cyt. "Pawilon przy Al. Racławickich ma być docelową siedzibą Fabryki Mocy. Zanim budynek zmienił właściciela, przez kilka lat stał pusty. Wcześniej działał tam m.in. sklep z dywanami oraz salon samochodowy". Dzisiaj kilka razy przeszedłem te podane przez Pana al. Racławickie, i nie znalazłem tego pawilonu. Prosiłem taksówkarzy o pomoc, też nie znaleźli. Panie, gdzie to jest ?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
bełkot pismaka nie mogącego napisać poprawnie jednego zdania.
0
jak jestes z lublina to bedziesz wiedzial gdzie to miejsce jest a nie bił piane niewiadomo po co
0
TO GDZIE ? MOŻE W DU..E !
0
Szkoda takiej lokalizacji na jakiś tuning...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: