Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy pomysł na górki czechowskie. Który jest lepszy? (WIZUALIZACJE)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 września 2016 r. o 18:28 Powrót do artykułu
To chyba nie nie koncepcja społeczna tylko p. Stelmacha. Jedyna słuszna "koncepcja" to zakaz zabudowy terenu zieleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk - prezydent wszystkich deweloperów Żuk - prezydent, który chce zabetonować GórkiCzechowskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem ciekawy tego jak pobudują park :). A swoją drogę, ci co są w tym komitecie to swoje posesje mają ogrodzone, czy pozwalają wchodzić wszystkim obcym na ich ziemie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barany, kolego BARANY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie blużnij, nie bluznij.!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wreszcie będzie można tam wejść bez obawy o dzieci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie Stelmach. Adolf byłby z niego dumny, czyli jak stworzyć kolejny Wilczy Szaniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robili razem ze Stelmachem a teraz się odcinają? Komedia. Generalnie projekt Stelmacha wydaje się w porządku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie obie dobre. Grunt, żeby wreszcie zrobili tam porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na to, że obrońcy górek poszli po rozum do głowy i zaproponowali coś w miarę sensownego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszliwe sa te wysokie bloki!!!!!!!!!! jak z filmu katastroficznego!!!!!!11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi się podoba i jedna i druga koncepcja :))))))))))))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obie koncepcje mają więcej wspólnego niż różnego a to daje nadzieję na wyczekiwany przez wszystkie strony kompromis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem polega na tym, że tak jedna jak i druga koncepcja wymuszają działań, na które nie było i nie ma zgody prezydenta,i planistów i rady miasta w stosunku do innych podmiotów działających w naszym mieście. Ten deal warty jest ponad 220 milionów złotych z samego tylko tytułu znacznego wycięcia strefy ESOCh i dopuszczenia tam zabudowy jedno oraz wielorodzinnej i to w sytuacji naliczenia przez nasze miasto około 90 milionów złotych tzw. renty planistycznej. Zachęcam każdego z osobna i wszystkich razem do zapoznania się z opinią w sprawie planowanego "zagospodarowania" Górek Czechowskich, którą wyraziła MKUA - działająca z powołania i przy prezydencie naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest firma: piszemy komentarze!!! prezes sam pokaże! kasa kasa kasa kto sponsoruje Żuka? były student... były pełowiec... były komuch... nie jeden... dojedziemy was złodzieje! nie dziś, może nie jutro.... ale sami wiecie... władza, ...nie ta... ...w końcu, wsadzi was do ciupy i będziecie mówić: jakie to niesprawiedliwe, jakie mściwe... ...nic z tego cwaniaczki wy wiecie i my wiemy że układy, to tu i teraz wszystko... ale jutro, pojutrze, za 2 lata... nie będziecie lepsi niż teraz ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak napisał ktoś wcześniej: koncepcja Pana Stelmacha wygląda jak Prypeć :P Nie wiem, może szanowny koncepcjonalista oglądał ostatnio "Jestem Legendą" z W. Smithem i zaczerpnął z wizji reżysera kilka pomysłów na swój projekt ;) :P :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bloki projektu p. Stelmacha wizualnie rewelacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w Lublynie jest popyt na mieszkania? Przecież tu nie ma pracy a jak jest to za psie pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stelmach dużo ciekawszy i oryginalniejszy. Widać uszanowanie zastanego tam klimatu, natury i dziczy. Opozycyjna koncepcja ten klimat niszczy, w dodatku jest niekoniecznie oryginalna. Ale to Lublin, więc - mając w pamięci kilka innych tego typu akcji oraz to jakie ostatecznie pomysły przechodziły - nie zdziwię się jak wygrają TBV... Zresztą zanim to się przetaszczy przez biurokracje, przez sądy, przez protesty, skargi itp. to pewnie minie tona długich lat... Lubelska tradycja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopku do Biłgoraja wracaj ,  tam wysokość zabudowy dorównuje twojej inteligencji !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...