Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy pomysł na ul. 1 Maja urzędnicy wyrzucili do kosza

Utworzony przez Black Jack, 1 maja 2013 o 21:56 Powrót do artykułu
Ślepcy w urzędach to lubelska NORMA
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do stowarzyszenia Forum Rozwoju Lublina: 30-40 % domów przy ul. 1 Maja (poprzez jeżdżące pojazdy komunikacji zbiorowej, tj. autobusy i trolejbusy i wywołane tym drgania) "rozleciały" by się w ciągu kilku lat. Ale was to nie interesuje, bo nie interesuje was, gdzie wówczas byśmy mieszkali.
0
Baranie pod pseudo "mieszkaniec". Mieszkam na 1-go Maja od lat 70-tych. Domy tam stojące zbudowano w latach 1901-1928 ! Nie rozleciały sie gdy jeździly tamtedy trojeljbusy, cięzarówki etc. Mieszkancy sa ZA propozycją ponownego otwarcia ulicy. Mieszkańcy 1-go Maja pokładają sie ze smiechu, ponieważ ten "mieszkaniec" który był najbardziej przeciwko to CIEĆ lub jak kto chce GOSPODARZ DOMU sprzątający posesje notabene mieszkający na Dziesiątej. Dziennikarz jak zwykle popisał niekompetencją. Natomiast Pan Prezydent pieprzy głupoty o planach koncepcjach pozwoleniach, po prostu Zuk nie znosi sprzeciwu i JEGO SŁOWO JEST NAJWAZNIEJSZE. Arogancki h....
0
wydział ekonomii napisał:
Baranie pod pseudo "mieszkaniec". Mieszkam na 1-go Maja od lat 70-tych. Domy tam stojące zbudowano w latach 1901-1928 ! Nie rozleciały sie gdy jeździly tamtedy trojeljbusy, cięzarówki etc. Mieszkancy sa ZA propozycją ponownego otwarcia ulicy. Mieszkańcy 1-go Maja pokładają sie ze smiechu, ponieważ ten "mieszkaniec" który był najbardziej przeciwko to CIEĆ lub jak kto chce GOSPODARZ DOMU sprzątający posesje notabene mieszkający na Dziesiątej. Dziennikarz jak zwykle popisał niekompetencją. Natomiast Pan Prezydent pieprzy głupoty o planach koncepcjach pozwoleniach, po prostu Zuk nie znosi sprzeciwu i JEGO SŁOWO JEST NAJWAZNIEJSZE. Arogancki h....
CH a nie h
0
Mieszkańcy są przeciwni? Bo nie będzie duźego terenu parkingowego. Przecież ta ulica to jeden wielki parking. Wprowadzić tam strefę parkowania płatnego to nie będą tacy mądrzy
0
to prawda,nasi urzędnicy opracowują ,decydują bo tak sobie życzy prezydent Żuk,ale strony zainteresowane nic o tym nie wiedzą.Wychodzi na to że decydują ludzie bez wyobrażni o rozwoju miasta. Plany naszych architektów to wielka abstrakcja mrysowana pod kątem ewentualnego inwestora a nie mieszkańców Lublina czy nawet panoramy miasta vide Rogatka Warszawska, czy Zajezdnia Helenów
0
ZUK to jak cała platforma jedynie dzialania Pijarowskie tylko pic Domom nic nie zaszkodzi one wytrzymały już ruchpodobny do tegoz ul. Kunickiego w szczycie.Wszystkie bajery urzędasów magistrackichto zwykła bujda i dziłania na szkode miasta i jego mieszkańców.Nic nie wiadomo też momo iz jestem aktywnym mieszkańcem o jakimś kanapowo-knajpianym stowarzyszeniu .To znowu jacyś nie spełnieni ludzie szukający ujścia dla swojej sóżnionej aktywności.Sczęśc Boże!!
0
Wcale nie dziwię się, że urzędnicy wrzucili do kosza pomysł otwarcia ulicy 1 Maja w Lublinie, z prostej przyczyny, otóż miasto poniosło ogromne nakłady finasowe związane z całą procedurą przygotowania inwestycji dot,. przebudowy Ronda Lubelskiego Lipca 80' i remontu mostu - ul. Fabryczna (o tym się nie mówi, że most wymaga natychmiastowego generalnego remontu). Nasuwa się jedno proste pytanie, kto ponownie poniesie koszty opracowania kolejnej dokumentacji przebudowy ulicy i w takim razie po co była budowana Trasa Zielona? Czy Forum Rozwoju Lublina będzie współfinansowało nowy projekt? Sądzę, że nie. Proszę się nie dziwić, iż Urząd Miasta mówi stanowczo NIE dla pomysłu FRL, gdyż nie może co chwila zmieniać planów które zostały już zatwierdzone i czekają na realizację. Poza tym trzeba jeszcze jedno dodać, że już zostały poczynione wstępne przygotowania do realizacji inwestycji - Plac Bychawski wraz z całą infrastrukturą - gruntowanie przebudowany, wjazd w ulicę 1 Maja - zwężony. Dodam tylko, że koncepcja FRL zakłada otwarcie nie tylko części ul. 1 Maja od Placu Bychawskiego do Klina ale również od Placu Bychawskiego do Dworca. Pytanie: skąd miasto miałoby "wziąść" pieniądze na zmianę istniejącego planu??? Skoro na realizację innych przedsięwzięć drogowych również nie ma pieniędzy. Do wszystkich wypowiadających się na tutejszym forum: Szanowi Państwo, jeśli nie macie zielonego pojęcia na temat projektu i przebudowy, to proszę nie wypowiadajcie się, bo stawiacie się w niekorzystnym świetle, a opluwanie się na wzajem niczemu nie służy.
0
Witam. Jestem autorką listu, który opublikował dziennik wschodni. Napisałam go po analizie projektu, rozmowie z sąsiadami i znajomymi mieszkającymi na ulicy 1-go Maja. Podałam w liście konkrety opierając się na założeniach opisanych przez FRL w ich projekcie. Nie jestem cieciem, zarządcą, właścicielem,... Jestem młodą osobą, która mieszka tu od urodzenia, której rodzice i dziadkowie mieszkają tu od zawsze. Obrażasz mnie na forum internetowym, proszę, powiedz mi to prosto w oczy. Przedstaw mi tych mieszkańców, którzy są za. Podyskutujmy. Widziałeś w ogóle projekt FRL? Jak na razie arogancją wykazujesz się Ty Drodzy czytelnicy, poczytajcie, pobierzcie, przeanalizujcie. Niektóre założenia są nietrafione, błąd goni błąd, a pewne określenia delikatnie mówiąc bawią - http://www.frl.org.pl/content/view/227/1/.
0
Nowe skrzyżowanie i zmiana ruchu to ogromny projekt planowany przez Lublin latami. Teraz od tak nie da się wprowadzić zmian - bo to też wymaga czasu. Nie jedne projekty powstawały już na hura i znamy ich efekty,
0
Kto mieszkał albo mieszka na 1 maja, ten wie, że jeśli jeżdżą tamtędy autobusy to o jakimkolwiek odpoczynku możesz pomarzyć, szczególnie jeśli masz przystanek dosłownie pod oknami i balkonem. Nie polecam..........................
0
ps: a ten co twierdzi, że mieszkańcy są za otwarciem ulicy, BREDZI i wymyśla.
0
Nie wiem, czy ci co tak krzyczą widzieli co dzieje sie na rondzie Krwiodawców. NIech jeszcze przy rondzie koło Gali dorzucą jedne światła - te z 1 Maja to sytuacja będzie podobna. Czasem uda mi sie przesluchać 3 piosenki zanim dojadę do ronda. Życzę powodzenia dla tych, ktrorzy chcą ten kawałek podłączyć na nowo.
0
Do "były mieszkaniec 1 Maja" Zgadzam się w 100%. Owy przystanek był akurat pod moim oknem, koszmar!!! A z tego co wiem mieszkańcy są PRZECIWKO otwarciu ulicy, ja również.
0
prosze sie przejechac w dzien powszedni i zobaczyc ile samochodow stoi na tej zamknietej stronie 1 Maja. Ciezko o wolne miejsca. "Parking" się bardzo przydaje a mieszkancy sa uwolnieni od uporczywych autobosow, trolejbusow i innych ciezarowek. Wszystkim to na reke. brawo ZUK
0
I znowu lobby bankowo-sklepikarskie chce otwarcia ulicy??? Pytam po co??? Od chwli zamknięcia ulicy, klienci mają miejsce do parkowania i mogą spokojnie iść na zakupy. Pytam w takim razie, co zmieni otwarcie ulicy?? NIC, tylko więcej smrodu, hałasu , a i znów ściany i okna będą się trząść. Co do mieszkańców, to wyraziliśmy już nasze negatywne stanowisko w petycji do Urzędu Miasta. PS. cały handel skupia się obecnie w galeriach, a nie na małych uliczkach.
0
najważniejsze to jest to żebyś udał się do lekarza i przestał wymyślać niestworzone historie mieszkańcy są ZA? pokaż mi ich - jestem jednym z nich i dobrze wiem, co sądzi zdecydowana większość o otwarciu/zamknięciu 1 maja
0
i bardzo dobrze ze pozostanie zamknieta przynajmniej w niedziele z dzieciakami mozna spokojnie na lody przyjechac(jest gdzie stanac, spokojnie zjesc itd)!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: