Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy przystanek kolejowy powstanie na Czubach. Ale jak do niego dojedziemy?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 grudnia 2016 r. o 08:36 Powrót do artykułu
Fakt. Sam przystanek to za mało. Musi być parking, punkty handlowe, toalety, gastronomia, schody ruchome....co mi to przypomina..... centrum handlowe? A na poważnie, mieszkam niedaleko i dalej nie wiem po co ten przystanek. Akurat od nas na dworzec PKP jest całkiem blisko i dojazd jest ok. Na marginesie, to nie może być skrzyżowanie Szafirowej z ul. Weglinek bo w tym miejscu nie ma pętli autobusowej, pętla jest przy Granitowej, jak mówi Miasto, i to tam na logikę powinien być przystanek kolejowy żeby był dojazd. Miasto ma świętą rację, ze czeka na PKP bo nie wiadomo kiedy oni tam zakończą proces decyzyjny a co dopiero inwestycyjny. Ja ze swojej strony mam nadzieję i mocno trzymam kciuki, że jeszcze przez następne 50 lat nic z tego nie wyniknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł ! ! Popieram ☺
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Perspektywicznie myślący ludzie powinni zrobić przystanek przed lasem z dojazdem od strony Stasina. Wzdłuż torów jest dużo miejsca na parkingi. Niestety ktoś się uparł i będzie to chyba jedyny dworzec z przejściem DO LASU!!!! Mieszkańcy poręby to chyba walczą bardziej o to wyjcie do lasu a nie przystanek. Ten las to będzie strasznie niebezpieczne miejsce i przystanek również. Oczywiście z Konopnicy i Sasina nadal nie będzie dojazdu. BRAWO GENIUSZE ROZWOJU zniszczycie rezerwat, stworzycie niepraktyczną stację bez obustronnego dojazdu i parkingów." Mieszkam na Szafirowej i jestem w ogóle przeciwna temu pomysłowi. Nie potrzebuję zadnego tunelu do lasu. Uważam , że jeśli już ,  to przystanek w Stasinie. Natomiast tu nic bym nie ruszała. Ten cały przystanek kolejowy, budowa dojazdow, parkingow itd zniszczy to piękne miejsce.  Świetny pomysł ! ! Popieram ☺
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że wszystko jest zaplanowane i przemyślane. Poczekalnia w tunelu do lasu. Toalety ekologiczne w lesie. Parkingi już są na istniejących osiedlach. Leśniczy i strażacy mogą dojechać do stacji nową drogą przeciwpożarową przez las. Z obwodnicy można będzie szybko i wygodnie dojechać ulicą Węglinek. Ludzie ze Stasina będą mieli dzięki ekranom więcej spokoju.Będą mogli do Lublina przejść przez tunel przy okazji zbierając grzyby w lesie a w nocy wskazać drogę do miasta zabłąkanym w rezerwacie podróżnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:-)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...