Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mam podobna moze i ten samochod ma dobre osiagi ale one sa osiagane jedynie w ekstremalnie dobry warunkach wystarczy porranna mgla i zamiast osiagow to na desce rozdzielczej mozna zamiast predkosci jedynie delektowac sie znaczkiem kontroli trakcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam podobna moze i ten samochod ma dobre osiagi ale one sa osiagane jedynie w ekstremalnie dobry warunkach wystarczy porranna mgla i zamiast osiagow to na desce rozdzielczej mozna zamiast predkosci jedynie delektowac sie znaczkiem kontroli trakcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy go rozbiją, hmmm, czy kandydat Lis na działacza z ramienai PIS to jeszcze rozbija w komendzie samochody czy już zajął sie polityką ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To auto mierzy tylko swoją prędkość. Nie ma zamontowanego radaru więc nie ma możliwości pomiaru prędkości innych aut, wyłącznie swoją prędkość moze zmierzyć i to niezbyt dokladnie bo prędkościomierze mają dość dużą tolerancję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co im taki szybki samochód jak w mieście można jechać tylko 50 km/h a na trasie 90/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mały lekki i krótki samochód nie trzyma się dobrze drogi więc nie nadaje się do szybkiej jazdy poza miastem. W zatłoczonym mieście też nie ma szans jako auto nieoznakowane.A swoją drogą to pewnie kolejna afera szykuje się w Policji która po ARO-kompletnym bublu ładuje się w KIA i Alfy.Komu służy ten cyrk związany z takim parkiem aut od Sasa do lasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lotnik napisał:
To auto mierzy tylko swoją prędkość. Nie ma zamontowanego radaru więc nie ma możliwości pomiaru prędkości innych aut, wyłącznie swoją prędkość moze zmierzyć i to niezbyt dokladnie bo prędkościomierze mają dość dużą tolerancję.
I tu się mylisz kolego. To jest pokazowany samochód firmy PolCam z system PolCam EC-II z radarem firmy Stalker zamontowany na stałe. Wyposażono go tylko w jedną głowicę z przodu, ale w każdej chwili można doł.ożyć drugą do tyłu. Tutaj możesz sobie poczytać o nim -> Pol-Cam , a tutaj więcej informacji na temat tego konkretnego seata -> fotoradary.net.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
flota ? Flota – zespół statków podporządkowanych jednemu z przewoźników żeglugi lub państwa, którego mają banderę. Najczęściej wyróżniane floty statków: * flota handlowa * flota wojenna * flota pasażerska kolejny bełkot słowotwórczy, tak jak np. misja, kiedyś przedsięwzięcie religijne czy dyplomatyczne, a dziś - jak samolot leci z bombami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz jedno pytanie - Po co policji takie samochody ?? Po co?? Zobaczcie co się dzieje na drogach i zwróćcie uwagę na to, że na takie bezprawie pozwala sama POLICJA poprzez swoją bierność !!! O co mi chodzi? Ano o to, że policja TOTANIE NIE ZWRACA UWAGI na inne wykroczenia niz przekroczenie prędkości i wyprzedzanie w miejscach zakazanych. 3/4 kieroców nie używa kierunkowskazów do sygnalizacji zmiany pasa ruchu, lub kierunku rochu (jak mi powiedział ostatnio jeden z deb***i za kierocnicą, bo inaczej tego ując się nie da, "po co mi kierunki niech martwią się ci co za mna jadą, a poicja i tak tego się nie czepia" !!! - i to jest piękne podsumowanie tego jak wpływa bierność policji ba bezpieczenstwo na drogach )Następna sprawa, to cała masa kierwców jeżdżących namiętnie lewym pasem - cóż z tego że jest to wykroczenie za które grozi mandat karny w wys. 200 zł i 2 pkt skoro policja totalnie olewa problem ??!! Kolejna sprawa - kierowcy jeżdżacy z powłączanymi światłami przecimgilenymi w pogodny dzień lub noc i rażący innych, ale co to policje obchodzi, przeciez jadą z dozwoloną prędkoscia więc wszystko jest o.k. No i własnie teraz mam pytanie, po co im takie mocne samochody jak ten Seat czy Alfy?? Po co ?? przecież to kasa wywalona w błoto, bo od tego na drogach bezpeiczniej nie będzie !!! A do zdyscyplinowanie kieroców popełniajacych powyższe wykroczenia spokojnie wystarczy Astra II czy Kia Ceed z 1.6 pod maską. Puki policja będzie traktowała wybiurczo prawo o ruchu drogowym i forsowała głupią tezę, że wszystkiemu winna jest prędkość, a inne wykroczenia można sobie olać, puty bezpeiczniej na drogach nie będzie !! Nawet gdyby kupili 1000 Porsche 911 GT3. Co wiecej, puki będzie ciche przyzwolenie policji na łamanie prawa (bierność !!) puty kieorwcy za nic będą mieli przepisy mówiące o jeżdżie prawym pasem , sygnalizowaniu za wczasu manewrów na drodze, czy nie oślepianiu innych przciwmgilnymi. Teraz powiedzcie czy do wyegzekwowania tych przepisów naprawdę potrzeba 200 czy 250 KM pod maską ?? czy też moze potrzeba WIEDZY i CHĘCI DO PRACY których niestety ale polskij policji drogowej brakuje !!! Najłatwiej jest złapać kierowcę jadącego piękną obwodnicą Piast 130 km/h i wmóić mu jakie to on stworzył zagrozenie na drodze. Ciekawe tylko, że uwadze "stróżów prawa" umknął w tym samym czasie inny kierowca, jadacy co prawa z dopuszczalą prędkoscią, ale blokujący lewy pas i rażący innych przcimgilenymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel napisał:
Teraz jedno pytanie - Po co policji takie samochody ?? Po co?? Zobaczcie co się dzieje na drogach i zwróćcie uwagę na to, że na takie bezprawie pozwala sama POLICJA poprzez swoją bierność !!! O co mi chodzi? Ano o to, że policja TOTANIE NIE ZWRACA UWAGI na inne wykroczenia niz przekroczenie prędkości i wyprzedzanie w miejscach zakazanych. 3/4 kieroców nie używa kierunkowskazów do sygnalizacji zmiany pasa ruchu, lub kierunku rochu (jak mi powiedział ostatnio jeden z deb***i za kierocnicą, bo inaczej tego ując się nie da, "po co mi kierunki niech martwią się ci co za mna jadą, a poicja i tak tego się nie czepia" !!! - i to jest piękne podsumowanie tego jak wpływa bierność policji ba bezpieczenstwo na drogach )Następna sprawa, to cała masa kierwców jeżdżących namiętnie lewym pasem - cóż z tego że jest to wykroczenie za które grozi mandat karny w wys. 200 zł i 2 pkt skoro policja totalnie olewa problem ??!! Kolejna sprawa - kierowcy jeżdżacy z powłączanymi światłami przecimgilenymi w pogodny dzień lub noc i rażący innych, ale co to policje obchodzi, przeciez jadą z dozwoloną prędkoscia więc wszystko jest o.k. No i własnie teraz mam pytanie, po co im takie mocne samochody jak ten Seat czy Alfy?? Po co ?? przecież to kasa wywalona w błoto, bo od tego na drogach bezpeiczniej nie będzie !!! A do zdyscyplinowanie kieroców popełniajacych powyższe wykroczenia spokojnie wystarczy Astra II czy Kia Ceed z 1.6 pod maską. Puki policja będzie traktowała wybiurczo prawo o ruchu drogowym i forsowała głupią tezę, że wszystkiemu winna jest prędkość, a inne wykroczenia można sobie olać, puty bezpeiczniej na drogach nie będzie !! Nawet gdyby kupili 1000 Porsche 911 GT3. Co wiecej, puki będzie ciche przyzwolenie policji na łamanie prawa (bierność !!) puty kieorwcy za nic będą mieli przepisy mówiące o jeżdżie prawym pasem , sygnalizowaniu za wczasu manewrów na drodze, czy nie oślepianiu innych przciwmgilnymi. Teraz powiedzcie czy do wyegzekwowania tych przepisów naprawdę potrzeba 200 czy 250 KM pod maską ?? czy też moze potrzeba WIEDZY i CHĘCI DO PRACY których niestety ale polskij policji drogowej brakuje !!! Najłatwiej jest złapać kierowcę jadącego piękną obwodnicą Piast 130 km/h i wmóić mu jakie to on stworzył zagrozenie na drodze. Ciekawe tylko, że uwadze "stróżów prawa" umknął w tym samym czasie inny kierowca, jadacy co prawa z dopuszczalą prędkoscią, ale blokujący lewy pas i rażący innych przcimgilenymi
Bo oni maja kasę do budżetu trzepać !!!! Nie liczy się bezpieczeństwo - tylko kasiora ! A reszta to pusta demagogia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to sie KOTY pozabijaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę być złym prorokiem,ale znając umiejętności rajdowe rodzimych policmajstrów,to przewiduję,że jeszcze przed nowym rokiem autko pójdzie do kasacji (bo nie będzie nadawało się do klepania)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno być jeszcze więcej takich samochodów. Na drodze nie brakuje kretynów którzy za wszelką cenę chcą zabić siebie i innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lotnik napisał:
To auto mierzy tylko swoją prędkość. Nie ma zamontowanego radaru więc nie ma możliwości pomiaru prędkości innych aut, wyłącznie swoją prędkość moze zmierzyć i to niezbyt dokladnie bo prędkościomierze mają dość dużą tolerancję.
a ja się ciesze że dostaną takie auto nie jednemu pokażą rozum jak dostanie 500 i 10ptk będzie co podziwiac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojte napisał:
Powinno być jeszcze więcej takich samochodów. Na drodze nie brakuje kretynów którzy za wszelką cenę chcą zabić siebie i innych.
Nasi policjanci jeszcze dość dobrze jeżdzą, niektóre komendy mogą się pochwalić lepszymi driverami Np. w warminsko-mazurskim nieoznakowana megane podczas nawracania spadła z rampy kolejowej - auto do kasacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda gadać jak sie w tym kraju obywateli traktuje, pirat drogowy to się 1 na rok w tym województwie trafia, poza tym to są normalni sfrustrowani kierowcy, którzy nie mają gdzie parkować, jeżdżą po nędznych drogach i dziurawych ulicach. teraz widać najlepiej jak się dba o bezpieczeństwo kierowców, na ulicach tego zapóźnionego w rozwoju cywilizacyjnym miasta jak już są 3 pasy ruchu do jazdy na wprost i do skrętów to odśnieżony jest tylko jeden i wszyscy z niego jadą gdzie chcą, znaki poziome niewidoczne, na to kar nie ma. a w mediach propaganda jak źle na białorusi, byłem tam w zeszłym tyg i chciałbym żeby drogi u nas były w takim stanie jak tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I czemu mają służyć te nieoznakowane radiowozy??? Kto sprawia większe zagrożenie???Kierowca jadący 120 km/h czy dziadek który wyjedzie raz w tygodniu i wykonuje cyrkowe manewry na drodze. Zacznijmy od tego, że u nas nie ma gdzie jechać 120 na godzinę a oni jak tylko zobaczą że jednym kołem wjechało się na podwójną przy wyprzedzaniu to zaraz mandaty i jakież to niebezpieczeństwo się stworzyło. Kasa kasa i tylko to się liczy, każdy policjant musi mieć wyniki. Żeby jeszcze oni wiedzieli co mówią. Jestem prawnikiem i często muszę ich poprawiać bo nawet nie wiedzą z jakieś ustawy było wykroczenie - no i zazwyczaj nie nakładają mandatu;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan redaktor w piękny sposób obnażył do czego służą tak naprawdę radiowozy z wideorejestratorami. "flota zarabiających miliony radiowozów"; "Efekty ich pracy są imponujące – to prawdziwe przedsiębiorstwa na kółkach, przynoszące pokaźne dochody"; "Auto za 150 tysięcy złotych zwraca się przeciętnie w półtora miesiąca" - wreszcie ktoś napisał prawdę!!!! ---- BRAVO!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He ,he, he. Tak można określić cały ten burdel jaki funduje nam nasza "kochana Policja Drogowa". Dla mnie to powinni sobie nawet Ferrari lub Lamborgini albo Bugatti Veiron zakupić i ścigać piratów ile wlezie. Tylko niech najpierw położą sobie porządne drogi bo im ten złom za setki tysięcy złotych nie pomoże. Byle normalny posiadacz jakiejkolwiek terenówki czy lepszego SUV-a zjeźdża z drogi gównej w teren i papapa panowie w swoich wypasionych furach z videorejestratorami i innymi gadzetami. To tyle z żartów na temat naszej kochanej służby a teraz do konkretów. Prosty przepis na walke z Policjantami Ruchu Drogowego jest taki ,że należy jeździć zgodnie z przepisami, każdy Policjant ma obowiązek przedstawić się i podać powód jego interwencji wobec nas, na nasze rządanie okazać legitymacje służbową w sposób umożliwiający odczytanie zawartych w niej danych i zapisania sobie, okazać homologacje na urządzenie kontrolno-pomiarowe ( videorejestrator). Należy pamietać ,że kierowca ma swoje prawa wobec kontorlującego nas funkcjonariusza i nie należy przybierać postawy myszki wobec kota. Pamietać należy ,że Policjant ma też obowiązek podać na jakiej podstawie nas kontroluje. Każdy ma też prawo odmówić przyjęcia mandatu karnego o czym musi powiadomić nas Policjant i powiadomić nas o skierowanie wniosku do Sądu Rejonowego. Ciekawą sprawą jest też to ,że mamy prawo do 3 dni zastanowienia się czy przyjmniemy mandat czy też nie ale o tym oczywiscie nikt nas nie informuje bo to kłopot dla Policjanta ( papierkowa robota jeszcze więkasza niż przy wniosku do Sądu). Warto tez co jakiś czas poczytać sobie Kodeks Drogowy i zawarte w nim informacje bo wiele wykroczeń jest nowelizowanych a prasa,TV i Radio niekoniecznie nas o tym informują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczynam już zazdrościć przyszłym kierowcom takich seacików. Zajefajne auto. Tez mam takie tylko troche starsze i slabsze Juz mnie nie przykorci scigac sie z jakims leonem w lbn po nowym roku Natomiast slusznie ktos uwzglednil jak traktuje sie kierowcow w naszym kraju ... wszystkich sie wrzuca do jednego worka i traktuje jak maszynki do pieniedzy i nabijania statystyk. Pirat nie pirat ale zaplacic musi a stan drog oznakowanie przepisy sie nie zmieniaja z duchem czasu jak robi to np. taryfikator. Do dupy z taka policją...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...