Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ale szał ciał!!!! bedo chopaki laski rwali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze chcialem zaznaczyc ze oprocz tego ze to fajne auto to fajnie tez zarobia warsztaty albo ASO za remonty zawieszenia w tych maszynach bo jest dosyc niskie i twarde. Po poscigach na naszych jakze pieknych szerokich i rownych drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtek napisał:
Ciekawe kiedy go rozbiją, hmmm, czy kandydat Lis na działacza z ramienai PIS to jeszcze rozbija w komendzie samochody czy już zajął sie polityką ??
Mam wrażenie, że potestują go najwyżej "przez cały tydzień"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety. błąd. w krasnymstawie są już 2 srebrne vectry... a dokładnie jedna błękitna a drugra srebrna:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adzik napisał:
Jeszcze chcialem zaznaczyc ze oprocz tego ze to fajne auto to fajnie tez zarobia warsztaty albo ASO za remonty zawieszenia w tych maszynach bo jest dosyc niskie i twarde. Po poscigach na naszych jakze pieknych szerokich i rownych drogach.
jak użytkownik leona cupry i to nie kupowanego jako nówka mowie ci głupoty gadasz ! jedyne co tam sie wali to łącznik stabilizatorów i tyle z usterek jakie mnie do tej pory spotkało.poza tym czesci zawieszenia nie odbiegaja od stopnia zużycia od innych aut. felgi 17, ale warto pomyślec o mniejszej feldze na nasze drogi, generalnie samochód super sie sprawuje i zazdroszcze troche
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLICJA BĘDZIE TESTOWAĆ ZAWIESZENIE SWEGO EKSTRA SPRZĘTU NA TZW DROGACH LUBLINA I WOJEWÓDZTWA,CHA,CHA...SZYBKA WIZYTA U MECHANIKA SIĘ SZYKUJE!PO TYCH DZIURACH TO STRACH JECHAĆ 50 KM/H A PO ZA MIASTEM PRZEPISOWE 90,BO MOŻNA Z DROGI WYLECIEĆ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie jedno, gdzie w Polsce jest droga na której legalnie można jechać z prędkością 250 km? Pytam bo nie wierzę, że ów seat podczas testów był poprawnie oznakowany jako pojazd uprzywilejowany i nie zagrażał bezpieczeństwu innych użytkowników jezdni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolo napisał:
Ciekawi mnie jedno, gdzie w Polsce jest droga na której legalnie można jechać z prędkością 250 km? Pytam bo nie wierzę, że ów seat podczas testów był poprawnie oznakowany jako pojazd uprzywilejowany i nie zagrażał bezpieczeństwu innych użytkowników jezdni.
Te 250km/h to dane katalogowe. A ten seat jest znany części społeczeństwa, jeździła nim Anna Przybylska w serialu Klub Szalonych Dziewic. http://images38.fotosik.pl/326/a116a824b53bc638.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to poszaleją lubelskie dziewice. Już to widze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie on te 247 km ma niby rozwinąć ?????? Na ścieżce rowerowej do Zemborzyc ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam off roada, ktory wazy ponad 2 tony i ma rury dookola. Nich mnie zatrzyma to "cudenko" ha ha ha, rowy czekaja na frajerow ;-))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adzik napisał:
Jeszcze chcialem zaznaczyc ze oprocz tego ze to fajne auto to fajnie tez zarobia warsztaty albo ASO za remonty zawieszenia w tych maszynach bo jest dosyc niskie i twarde. Po poscigach na naszych jakze pieknych szerokich i rownych drogach.
Co się przejmujesz, jak on zarabia na siebie w półtora miesiąca. Ten samochodzik przeszedł już przez pół polskich komend i jakoś jeździ, ostatnio był u nas, 200 km od was. Po drugie firma go dała do testów i to ona płaci za ewentualne naprawy mechaniczne, gwarancja też pewnie obejmuje(chociaż nie jestem pewny w tak eksploatowanych pojazdach, do tego w fazie testów).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W normalnym społeczeństwie zakup nowego sprzętu dla policji cieszy, bo każdemu zależy na bezpieczeństwie i porządku publicznym. Ale nie w Polsce a już szczególnie zacofanej Lubelszczyźnie. Wystarczy wyjechać na dowolną trasę, by przekonać się ilu idiotów siedzi za kierownicą. Można też poczytać komentarze frustratów na tym forum-to ci sami ludzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i wśród nich ty :-)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie kurna kiedyś gonili vectrą a ja głupi myślałem że ktoś się chce ścigać więc pokazałem na co stać moje S8 (4.2 V8) i po chwili zostali daleko w tyle ale coś mnie zaniepokoiło bo zobaczyłem że mnie dalej gonią i coś im mruga za szyba i się zaczęło, zwolniłem gdzieś tak do 100 k/h oni mnie wyprzedzili pokazali abym zjechał na pobocze i wlepili 1000 zł mandatu i 10 punktów karnych, ale nie nauczyło mnie to za wiele i dalej lubię to uczucie jak wgniata mnie w fotel a inni zostają w tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yoka napisał:
Mnie kurna kiedyś gonili vectrą a ja głupi myślałem że ktoś się chce ścigać więc pokazałem na co stać moje S8 (4.2 V8) i po chwili zostali daleko w tyle ale coś mnie zaniepokoiło bo zobaczyłem że mnie dalej gonią i coś im mruga za szyba i się zaczęło, zwolniłem gdzieś tak do 100 k/h oni mnie wyprzedzili pokazali abym zjechał na pobocze i wlepili 1000 zł mandatu i 10 punktów karnych, ale nie nauczyło mnie to za wiele i dalej lubię to uczucie jak wgniata mnie w fotel a inni zostają w tyle
Jesteś idiotą , który lubi ścigać się na drodze, dla którego typowe jest zmuszanie jadących z przeciwka do zjeżdżania na pobocze gdy wyprzedzasz na zatłoczonej drodze. Tak to możesz sobie jeździć po polu, a nie drodze publicznej gdzie ludzie chcą dotrzeć tam gdzie zamierzają bez stresu. Niektórzy wożą swoje dzieci i boją się takich deb***i, a Ty się podniecasz, że Cię w fotel wgniata!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yoka napisał:
Mnie kurna kiedyś gonili vectrą a ja głupi myślałem że ktoś się chce ścigać więc pokazałem na co stać moje S8 (4.2 V8) i po chwili zostali daleko w tyle ale coś mnie zaniepokoiło bo zobaczyłem że mnie dalej gonią i coś im mruga za szyba i się zaczęło, zwolniłem gdzieś tak do 100 k/h oni mnie wyprzedzili pokazali abym zjechał na pobocze i wlepili 1000 zł mandatu i 10 punktów karnych, ale nie nauczyło mnie to za wiele i dalej lubię to uczucie jak wgniata mnie w fotel a inni zostają w tyle
Doskonale Ciebie rozumiem.Też mam ten odruch gdy widzą coś w wstecznym lusterku lub przed sobą. Tak poważnie to nie raz widziałem jak kałboje w nieoznakowanych wozach nie myśla co robią, ładując sie pod rozpędzonego TIRa i hamując cały ruch na jednym pasie, bo trzeba np. zawrócić za piratem, który jedzie szybciej niż inni na obwodnicy Garwolińskiej. Straszne zagrożenie to jest dla deb***a co jedzie lewym pasem 70km/h po tej w/w drodze, gdzie są dwa pasy w jednym kierunku.Z takimi to nic nie robia bo niski mandat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
W normalnym społeczeństwie zakup nowego sprzętu dla policji cieszy, bo każdemu zależy na bezpieczeństwie i porządku publicznym. Ale nie w Polsce a już szczególnie zacofanej Lubelszczyźnie. Wystarczy wyjechać na dowolną trasę, by przekonać się ilu idiotów siedzi za kierownicą. Można też poczytać komentarze frustratów na tym forum-to ci sami ludzie...
W normalnym społeczeństwie, policja drogowa POMAGA KIEROWCOM, a nie urządza na nich polowania na drodze w najmniej odpowiednich ku temu miejscach. W normalnym społeczeństwie, kierowca jadacy lewym pasem dwypasmówki zastanie sprawnie i szybko zatrzymany przez patrol policji i dostania mandat za to wykroczenie. W POlsce policja nawet sie nim nie zainteresuje puki nie przekroczy prędkosci. Czujesz różnicę?? W normalnym społeczeństwie kierowca który zmiania pasu lub kierunek ruchu bez wczesniejszej sygnalizacji kierunkowaskazem zostanie zatrzymany i dostania mandat. W Polsce policja nawet sie nim nie zainteresuje puki jedzie z dozwolona prędkoscią. Czujesz różnicę?? W normalnym społeczeństwie piratem drogowym jest ten kto przekrcza prędkosc i jedzie jak wariat po osiedlowych uliczkach, centrum miasta czy w pobliżu szkół. W Polsce piratem, dla naszej policji, jest ten kto osmielił się przekroczyć o 20 km/h predkość na drodze o parametrach drogi eksperesowej lub autostrady. Czujesz różnicę?? W normalnym społeczeństwie policja drogowa jest dla kieroców i po to aby im pomagać. W Polsce policja drogowa podpuszcza kierowców do łamania prawa siadając im "na ogonie" ich samochodu, co już samo w sobie w normalnym społeczeństwie np. we Francji, jest wykroczeniem i karane jest madnadatem karnym. Czujesz różnicę?? W normalnym spoełeczeństwie nieoznakowany radiowóz NIE JEST jedynym na drodze autem które łamie przepisy. W Polsce własnie tak jest i sam byłem tego świadkiem jadąc za nieoznakowaną Vectrą Chełmskiej policji na odcinku Stołpie-Chełm. Przechodząc do konkluzji. Powstaje pytanie - po co policji tak mocne auta za takie pieniadze? Przecież do sprawnego nadzoru nad opisamymi powyzej wykroczeniami wystarczy Kia Ceed z 1.6 pod maską oraz TROCHĘ CHECI i ZAANGAŻOWANIA w swoja pracę. No niestety trzeba też zmienić policyjną mentalność, bo ktoś tym ludziom wtłoczył do głowy wierutna bzdurę, że całe zło na drogach to TYLKO I WYŁACZNIE prędkość. Jeszcze jakieś pytania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do idioty powyżej napisał:
Jesteś idiotą , który lubi ścigać się na drodze, dla którego typowe jest zmuszanie jadących z przeciwka do zjeżdżania na pobocze gdy wyprzedzasz na zatłoczonej drodze. Tak to możesz sobie jeździć po polu, a nie drodze publicznej gdzie ludzie chcą dotrzeć tam gdzie zamierzają bez stresu. Niektórzy wożą swoje dzieci i boją się takich deb***i, a Ty się podniecasz, że Cię w fotel wgniata!
Sorrki ja ciebie nie obrażam,a twoja negatywna ocena mojej osoby wynika z tego że pewnie ci sie nie powiodło w życiu i jeździsz lanosem albo innym badziwiem z supermarketu ja też mam dzieci a na taką jazdę pozwalam sobie tylko w tedy gdy są do tego warunki a lubię prędkość i luksus dla tego wydałem na auto 150 tyś zł co prawda używane bo w tym kraju nie opłaca sie kupować nowego samochodu, a ty pewnie nie jechałem samochodem z dużym silnikiem i nie wiesz nawet co to znaczy jak człowieka wciska w fotel super uczucie =D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...W ciągu 11 miesięcy tego roku załogi 18 aut z wideorejstratorami wystawiły 13 245 mandatów na 3,256 mln zł... Auto warte 150 tys zł zwraca się w półtora miesiąca..." Bardzo ciekawe obliczenia ale...: 3,256 mln zł podzielone na 18 załóg daje ok 181 tys zł , podzielone na 11 miesięcy daje ok. 16,5 tys zł (na załogę). Odliczając jeszcze koszty paliwa (ok 3tys przy 5-6tys km na miesiac) i wynagrodzeń drogówki (przynajmniej 2 osoby po srednio 4tys brutto) daje 5,5 tys zł miesięcznie . Przy wartości auta równej 150 tys zł i kosztach finansowania potrzeba okolo 30 miesięcy na zwrot tej inwestycji. Pytanie więc do redakcji skąd wzięło się 1,5 miesiąca jak to nawet 2,5 roku to bardzo optymistyczy termin???? Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...