Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy Real ma stanąć na Węglinie

Utworzony przez Andziuś, 18 sierpnia 2010 r. o 07:04 Powrót do artykułu
kisel malinowy napisał:
czytaj ze zrozumieniem!! ty nie była mowa ze ludzie w ogle nie maja pineidzy , tyko o tym ze inwestor che wprowadzic marki z tzw. "wyzszej połki". W marketach ejst ruch bo jest taniej niz w małych skepach zazwyczaj. kazdy musi kupci proszek do prania, kosmetyki, owoce, warzywa, wedliny, mieso, bielznze to chyab jasne. Ja piłem do tego ze ludzi nei stac na luksowowe marki np. odziezowe. Inwestor chwali sei ze ma jakeis wprowadzic w galerii. czytaj ze zrozumeniem
A mi się wydaje-a nawet i zaobserwowałem,że stać-bo jest sporo prostaków,którzy "muszą się wyróżnić" i pójdą do drogiej Galerii,aby sobie kupić majtki za 270zł lub skarpety za 149.99 zeta -aby potem pójść na imprezkę i"niechcący" je obrzygać lub rozedrzeć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ~zz1~ napisał:
Jesli rozwojem okolicy nazywasz kolejny market z galeria to ja ci gratuluje- psychiatra tobie jest potrzebny a nie ludziom , którzy madrze pisza wytłuszczonymi literami. Rozwój chłopie to jest siedziba Airbusa w Tuluzie, rozwój chłopie to jest nawet jakas tam fabryka BMW w Dreznie. Rozwój chłopie to jest dolina lotnicza w Rzeszowie. I nie obrażaj ludzi na forum swoją głupotą pozdarwiam
Właśnie przez takich jak Ty w Lublinie nie wiele się dzieje. Nawet jeżeli ktoś ma jakiś dobry pomysł to jest krytykowany przez garstkę osób napinających się między innymi na tym forum. Nigdy nie można spełnić zachcianek wszystkich, ale to nie znaczy, że kto krzyczy głośniej, ten ma rację. Jeżeli powstaje galeria handlowa, to zazwyczaj powstaje kosztem nieużytków. W ten sposób urozmaica otoczenie, nierzadko podnosząc cenę działek w okolicy (w sprzedaży domu zazwyczaj bliskość taniego sklepu to plus). Każdy student Ci to potwierdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zz1 napisał:
Właśnie przez takich jak Ty w Lublinie nie wiele się dzieje. Nawet jeżeli ktoś ma jakiś dobry pomysł to jest krytykowany przez garstkę osób napinających się między innymi na tym forum. Nigdy nie można spełnić zachcianek wszystkich, ale to nie znaczy, że kto krzyczy głośniej, ten ma rację. Jeżeli powstaje galeria handlowa, to zazwyczaj powstaje kosztem nieużytków. W ten sposób urozmaica otoczenie, nierzadko podnosząc cenę działek w okolicy (w sprzedaży domu zazwyczaj bliskość taniego sklepu to plus). Każdy student Ci to potwierdzi
jakim parwem mówisz ze przez takich jak ja nic sie nie dzieje?? przeczytałes mojego posta bez zrozumienia- z reszta 2/3 studentów chyab cierpi na wtórny analfabetyzm. nie zadawałem ci pytania tylko inwestorowi. człowieku kto tu sie napina??? Ty i to w głupowo wysubliwowany i przemadrzały sposób. podaj definicja napinania. zadaja sobie pytanie jakich najemców sciagnie to centrum. jesli nie masz pojecia o temacie to sie nie wamadzraj studĘcie:) miłych zakupów w 10 reserved, 15 hałsie 5 jysku i 2 realui 15 carrefourze papa całusy stodwa p.s. zadam cie pytanie czy kiedykolwiek miałes jakies sklep, czy kiedykowiek sprzewadałes powierzchnie habdlowa, czy kiedykowiek robiłes jakis biznes plan??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zz1 napisał:
Właśnie przez takich jak Ty w Lublinie nie wiele się dzieje. Nawet jeżeli ktoś ma jakiś dobry pomysł to jest krytykowany przez garstkę osób napinających się między innymi na tym forum. Nigdy nie można spełnić zachcianek wszystkich, ale to nie znaczy, że kto krzyczy głośniej, ten ma rację. Jeżeli powstaje galeria handlowa, to zazwyczaj powstaje kosztem nieużytków. W ten sposób urozmaica otoczenie, nierzadko podnosząc cenę działek w okolicy (w sprzedaży domu zazwyczaj bliskość taniego sklepu to plus). Każdy student Ci to potwierdzi
jedziesz po bandzie stary, w lublinie nie dzieje sie nic ale to nie wina forumowiczów, choć moze po czesci tez poniewaz to my sobie od kilkunastu juz lat wybieramy nieudaczników w wyborach, nikt z tu piszacych nie jest chyba przeciw rozwojowi tego miasta kazdy chce zeby sie rozbudowywało i piękniało, ale wybacz stary jesli uważasz ze cztery hipermarkety w odległosci 500m to jest super pomysł to pozwolisz, że sie z tobą nie zgodzę, jak tak dalej pójdzie to na odcinku Konopnica Węglin bedziemy miec 10 hipermarketów nie licząć Lidli Biedronek i cholera wie czego jeszcze, centrum rozrywkowe tak jasne, akwapark tak jasne, multipleks oczywiscie, ale po co podpinac pod to kolejny Hipermarket.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze jedno ktos tam pisał ze wejda nowe marki ciuchów itd itp, a ja mowie nic nowego nie wejdzie, beda te same firmy co w Plazie Olimpie i we wszystkich galeriach , mało tego wejda ci sami własciciele bo tylko oni sobie na to mogą pozwolic i spełnic wymagania finansowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bobo napisał:
i jeszcze jedno ktos tam pisał ze wejda nowe marki ciuchów itd itp, a ja mowie nic nowego nie wejdzie, beda te same firmy co w Plazie Olimpie i we wszystkich galeriach , mało tego wejda ci sami własciciele bo tylko oni sobie na to mogą pozwolic i spełnic wymagania finansowe.
bobo, w moim najwczsniejszym poscie pisałem ze najprawdopodobniej żadne nowe marki sie nie pojawiatym bardziej luksusowei z wyzszej pólki. pojawił sie jakis mądrala o nikcu zz1, zaczał sie wysmiwać i twierdzić ze dzieski takim jak "my" tutaj jest jak jest. zero logiki w wypowiedzi. popieram w 100 % co wczesniej pisałes. Ponawiam pytanie do inwestora jeksie to niby marki maja sie pojawic oprzc blaszakó hipermarteu i marketu budowlenego skoro tutaj bieda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Real czechów / real (w budowie) felin(city) /real węglin .... nie za dużo tego ? Zapraszamy np Auchman do Lublina
Nie auchman - tylko AUCHAN (czyt. oszoł) po co zabierasz głos jak nie masz pojęcia o czym piszesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
real napisał:
myśle ze to bedzie Praktiker, bo Real i Praktiker to ta sama firma
mylisz sie - juz nie ta sama firma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wylewacie łzy nad czymś co nie dotyczy Was prywaty inwestor buduje i koniec ma kasę zrobił badania rynku widzi tę inwestycję za rentowną a czy będzie ktoś kupował - jego zmartwienie a odnośnie fabryki juz Janusz P i Adam W. zbudowali Husqvarne - będą następne fabryki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny zachodni megamarket. A potem dziwią się, że w kraju mało pieniędzy. Przecież takie markety jak real, tesco czy leclerk nie odprowadzają podatku w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praktiker jak nic powstanie z Realem , to pewne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pomysł! Sama bym nie wpadła na to, żeby tak rozwiązać ten problem. Deb0308 - Sprawdz naszą stronę:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...