Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy rok wyśle żaków w XXII wiek

Utworzony przez krzysiek, 1 października 2007 r. o 17:36 Powrót do artykułu
Ciężkie jest życie studenta, ale poprawia się;) Widziałem program dr Joanny Muchy z PO, w którym dużo miejsca poświęca środowisku akademickiemu, zagłosuję na nią i czekam na dalsze zmiany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSTYD REKTORZE UMCS!!!ZACHĘCAM DZIENNIKARZY DW DO ODWIEDZENIA DS FEMINA...WSTYD REKTORZE!!!GDZIE JEST SANEPID, LUDZIE, ALE SYF!!! KTO DOPUŚCIŁ TEN AKADEMIK DO EKSPLOATACJI W ROKU AKADEMICKIM 2007/08...!?W NIEDZIELĘ KWATEROWAŁEM SYNA, COŚ OKROPNEGO, REKTORZE... ŚCIANY NIE BYŁY MALOWANE OD 3-4 LAT, MEBLE I WYPOSAŻENIE Z LAT 70, DOSŁOWNIE WSZYSTKO ROZPADA SIĘ, WYKŁADZINY TO JEDEN SYF, PŁYTKI PCV NA PODŁODZE...DRODZY DZIENNIKARZE PÓJDŹCIE TAM, NAPISZCIE COŚ!!! PÓJDŹCIE NA 6 PIETRO... W DS FEMINA GROZI EPIDEMIA, TE CZARNE Z BRUDU WYKŁADZINY...!!!ZA CO PŁACI SIĘ 230 ZŁOTYCH MIESIĘCZNIE, 10 LITRÓW FARBY W MARKECIE PLUS MALOWANIE DA NAM OKOŁO 100 ZŁOTYCH... CZY PRZED PAŹDZIERNIKIEM POKOJE NIE POWINNY ZOSTAĆ CHOĆ RAZ "OCHLAPANE"!?W KRAKOWIE Z POKÓJ NA AGH W DROGIM KRAKOWIE PŁACI SIE TYLKO 10 ZŁOTYCH WIĘCEJ, POKÓJ BYŁ ODMALOWANY, W CENIE JEST DOSTĘP W INTERNETU, KAZDY STUDENT MA SWÓJE BIURKO... A W LUBLINIETĄ SPRAWĄ POWINNA ZAINTERESOWAĆ SIĘ PROKURATORA, KTO TEN OBIEKT DOPUŚCIŁ BOWIEM DO EKSPLOATACJI /SANEPID.../NARAZIE DZIAŁAM ANONIMOWO, POPRZEZ FORMA LUBELSKICH GAZET, PRZY BRAKU DZIAŁAŃ ZE STRONY WŁADZ UCZELNI ZŁOŻĘ DONIESIENIEM DO PROKURATURY O PODEJRZENIU POPEŁNIENIA PRZESTĘPSTWA, ZARÓWNO PRZEZ KOGOŚ Z ADMISTRACJI AKADEMIKA, JAK RÓWNIEŻ PRACOWNIKÓW SANEPIDU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a nic nie mówią o Feminie której remont jest obiecywany od ponad 6 lat i z roku na rok nic sie w tym domu studenckim nie robi...standard mieszkaniowy nie wzrasta, a opłata rośnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...