Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co to za debil skasował linię 44 z Armii Krajowej skoro zawsze rano był pełny autobus dojeźdżających do pracy. Widać że decydentom od finansów miasta nie zależy ekonomicznym wykorzystaniu taboru. A podobno Żuk jest ekonomistą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haaaalo! Z Dziewanny nie ma bezpośredniego dojazdu do Prawiednik! Zmiany są do niczego!!! Mamy z 700 przystanków w Lublinie. Połączmy każdy z każdym bezpośrednią linią! A tak na poważnie, czytając "bo została im tylko linia 14. – Zła decyzja. Nie ma bezpośredniego połączenia z przystankiem przy ul. Pozytywistów", robi mi się nieco niedobrze. Jak widać większość ocenia zmiany przez pryzmat jednej linii/ przystanku czy swoich ulubionych tras... Została tylko linia 14 - to zdanie świetnie podkreśla że był DUBEL. Połączenie z Pozytywistów... A jakie są bezpośrednie duże przepływy ludzi pomiędzy Pozytywistów a Dziewanny, poza panem Pawłem? To nie jest połączenie wielkie skupisko bloków -> skupisko miejsc pracy, ani nawet dojazdy do szkół. Oczywiście Pan Paweł nie pomyślał o tym, że jeżeli podjedzie jeden przystanek 14,19,50,54,57,153 lub 159, to będzie miał stamtąd bezpośrednie połączenie z Pozytywistów. No bo przecież ja muszę mieć ze swojego przystanku linie wszędzie. Guest, a patrzyłeś kto i dlaczego jeździ 44? Ile osób zaczyna np na wojciechowskiej czy Zana i dociera tym aż do centrum lub chociaż Narutowicza czy Polibudę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiana Linii 44 to poroniony pomysł, jestem studentem i jak teraz dojadę na Politechnikę?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno 39 zamiast 10 miało jezdzic na Mełgiewską żeby zaoszczędzić przegubowce? A dzis oczywiscie 39 przegubowe jechało - to po co tak naprawde ta zamiana? Nie żebym narzekał bo akurat wygodnie sie jechało ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może raz napiszmy coś dobrego w tym kraju a nie typowo "popolsku" co było źle ? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mamy z 700 przystanków w Lublinie. " - to jest tak na serio? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiana Linii 44 to poroniony pomysł, jestem studentem i jak teraz dojadę na Politechnikę?????
Studenci zawsze pokrzywdzeni :D Na piechotę się przejdź i tak masz za dużo wolnego czasu, a i dla zdrowia lepiej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddajcie stary rozkład 44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkie zmiany są bezsensu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekałem na 9 i nie przyjechała był 159 z napisem nowa trasa więc pomyslałem że to trolejbus po zmianach pojawił się na czubach. Trudno było napisać jadę trasą linii 9. A tak swoją drogą jakie teraz ma zanczenie że trolejbus ma numery ponad 150 a autobusy od 1 do 80. Przecież każdy widzi numer a nie wóz. A czy na odcinku bez trakcji jest to trolejbus czy autobus? Dawniej miało to znaczenie gdyż bilety na trolejbus były tańsze od autobusu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po cholerę zmieniać 9. Już niech by została ta dziewiątka do której wszyscy się przyzwyczaili przez dziesięciolecia. Przecież to najpopularniejsza linia w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważam że skoro zlikwidowano 9 to można było uruchomić trasę Węglin - Jana Pawła - Krochmalna - Dworzec PKP - Pl. Bychawski- Wolska- Fabryczna- Unii Lubelskiej-Tysiąclecia-Lubartowska-Ruska-Kalinowszczyzna-Mełgiewska   oraz Węglin - Jana Pawła - Filaretów- Głęboka-Sowińskiego-Racławickie-Lipowa- Okopowa-Narutowicza-Nadbystrzycka-Krochmalna-Nałkowskich   brakuje połączenia z Gęsiej na wprost po jana pawła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
meksyk ze zmianami to się zacznie po 1 października. Obserwuję też straszny tłok autobusów i trolejbusów na pętli przy Granitowej. Zjeżdżają się po 3 busy tej samej linni i odjeżdżają co 15 minut. Wczoraj od 14 do 15 widziałem 2 x 57, 1x31 1x42 3x160 3x159. Ostatni miał na wyświetlaczu odjazd za 23 minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie piszecie na temat 20. Kilka kursów tej linii zostało wydłużonych do Jastkowa. Autobus jest pełny ludzi jeszcze przed Lublinem. W związku z tym możeby tak pomyśleć nad większymi autobusami,albo zwiększyć częstotliwość kursów,bo tak to chyba być nie może.Komfort jazdy zdecydowanie się obniżył...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie piszecie na temat 20. Kilka kursów tej linii zostało wydłużonych do Jastkowa. Autobus jest pełny ludzi jeszcze przed Lublinem. W związku z tym możeby tak pomyśleć nad większymi autobusami,albo zwiększyć częstotliwość kursów,bo tak to chyba być nie może.Komfort jazdy zdecydowanie się obniżył...
I wreszcie jakiś konkret, a nie "jak mam dojechać, bo przesiadka mnie boli"! Myślę że w tej sytuacji warto jeszcze poczekać kilka dni i następnie napisać do ZTMu z prośbą o większe autobusy. Jak widzisz, wczoraj przedłużyli linię i ludzie z miejsca zaczęli korzystać ;-). Pozytywna niespodzianka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zainteresowanie jest duże;) Pomysłu nie potępiam, dlaczego nie ułatwić życia mieszkańcom Jastkowa. Ale prośba o większe autobusy będzie konieczna,bo na dalszych przystankach ciężko wsiąść do autobusu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wypowiedzi Opiniaka Tak, taka trasa by się bardzo przydała, ale z drobną korekta uwzględniająca parę tysięcy mieszkańców Propozycja Węglin - Jana Pawła - Krochmalna - Dworzec PKP - Pl. Bychawski- Wolska- Fabryczna- Zamojska -Lubartowska-(powrót Wodopojna) Tysiąclecia-Lwowska, Andersa-Mełgiewska lub lepiej Turystyczna bo na Mełgiewska jeździ dużo autobusów a trasa przez Kalinowszczyznę, to mało pasażerów Druga propozycja, to jakaś trasa okrężna w dwóch kierunkach jednocześnie. Czegoś takiego nigdy nie było, a powinno być. Trzecia sprawa, to ucywilizowanie wsiadania do pojazdów na przystankach końcowych. Musi być tak jak w innych większych miastach, że pasażerowie oczekują na odjazd w pojeździe i to bez względu na pogodę. I niech ktoś nie mówi, że tego się nie da zrobić. Inni maja to od dziesiątek lat. Jest jeszcze jeden problem - blokowanie jednej połówki drzwi przednich przez kierowców. W Krakowie np. coś takiego jest zupełnie nie do pomyślenia, żeby "wyciskać" się z pojazdu jak przez tubkę. Podaję przykład krajowy, a nie w krajach Europy Zachodniej. Kierowcy mają teraz kabiny, więc sprawa ew. przeciągu odpada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problemy mieli też kierowcy. Niestety nie sprawdza się zasada - najpierw zrób, potem pomyśl. Jak napisał Opiniak, pojazdy nie mieszczą się na pętlach. Problem pojawił się również w Abramowicach, gdzie dzięki przegubowym 17 trolejbusy oczekując na miejsce stoją na pasie do skrętu w lewo. Pętla od początku była za ciasna ale teraz to już jest spory problem... Druga sprawa to sygnalizacja świetlna na Kunickiego - Nowy świat. Otwarto obie jezdnie pod wiaduktem a światła na owym skrzyżowaniu są ustawione tak, że w stronę Abramowic na zielonym przejeżdżają 4 osobówki... Nie pomogły telefony do dyspozytorów, kierowników i nawet na policję. Około 17 korek był tak duży, że nie można było wjechać na Plac Bychawski. Wie ktoś może jak jest dzisiaj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniałem jeszcze dodać jednej rzeczy. ;) Od wczoraj na linii EKO jeździ autobus. Cytat ze strony ZTM: "Na prośbę producenta autobusu elektrycznego – firmy Ursus, od 1 września br. na okres około 1 tygodnia, autobus Ekovolt obsługujący linię „EKO” wyrusza na prezentację i testy do innych miast." Prawda jest taka, że Eko Bogdan nie jeździ ponieważ instalowane są w nim kasowniki i prawdopodobnie biletomat. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skrócenie trasy czwórek mam za ABSURDALNE!!! Nie ma tu żadnego uzasadnienia ekonomicznego. Na trasie jest dostęp do trzech centrów handlowych i kilku lubelskich uczelni!!! Na Łęgach, Rucie czy Błoniu jest wiele stancji dla studentów - oni za 2,3 tygodnie zjadą do miasta, a tu nie ma czwórek! Czwórki nigdy nie woziły powietrza!!! Ma Pan bardzo złych doradców Panie Prezydencie Żuk. Jestem Pana wyborcą od dwóch kadencji - proszę nie psuć dobrego wrażenia takimi głupotami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...