Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Strasznie i piekielnie się cieszę!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy stoją już kolejki przed wejściem tych co najbardziej krzyczą jaka jest bieda ale do pracy nie pójdę?
0
Galeria kojarzy się ze sztuką, park z wypoczynkiem wśród zieleni. W Lublinie mamy galerie i parki handlowe. A place zabaw dla dzieci pamiętają towarzysza Gierka. Towarzysze zamiast w niedzielę do kościoła i na rodzinne wycieczko to idźmy do galerii i parków handlowych, nasza Polska Nowoczesność.
0
kiedy będzie w końcu IKEA????????
0
Nareszcie!!! :D Super bardzo się cieszymy i niebawem wybierzemy się na zakupy :D
0
Posikalam sie z radosci. Tyle szczescia na raz.....o jejku.
0
Podobał Ci się salon? Były jakieś fajne promocje w AM?
0
Dzisiaj do mnie dzwonili, że muszę dopłacić do zamówienia, ponieważ zmieniałem kolor tapicerki. Wcześniej trzech pracowników informowało mnie, że zmiana kolorów w tej samej grupie cenowej jest wliczona w cenę. Złodzieje i oszuści. Świetny początek istnienia w Lublinie. Ostatni raz tam kupuję. Wolę sprawdzone salony z pewnej ulicy - każdy Lublinianin wie, o co chodzi.
0
Ooooo,konkurencja zaczyna działać ...
0
     skoro wolisz sprawdzone BRW czy co tam innego to po co tu kupiłeś          
Dzisiaj do mnie dzwonili, że muszę dopłacić do zamówienia, ponieważ zmieniałem kolor tapicerki. Wcześniej trzech pracowników informowało mnie, że zmiana kolorów w tej samej grupie cenowej jest wliczona w cenę. Złodzieje i oszuści. Świetny początek istnienia w Lublinie. Ostatni raz tam kupuję. Wolę sprawdzone salony z pewnej ulicy - każdy Lublinianin wie, o co chodzi  

0
super, że otworzyli salon, będzie gdzie kupować mebelki bo mają fajne.
0
Witam   Można skorzystać z firmy www.z-ikei.pl
0
nie ma znaczenia, czy to Wrocław czy Lublin, sklep jest ciekawy i ma konkurencyjne ceny. :) Tylko mogliby bardziej pracowników doceniać, bo mam wątpliwości po zajrzeniu na forum gowork..
0
Transport do Lublina już od 5 zł Więcej na www.z-ikei.pl Zajmujemy się transportem, realizacją zamówień na meble i akcesoria ze sklepu IKEA. Zakupy na podstawie Twojego zamówienia wykonujemy w sklepie IKEA Janki Warszawa. Nie doliczamy prowizji do cen katalogowych IKEA. Jedynym kosztem jest nasza usługa transportowa. Zakupy dowozimy do domu klienta. Nie pobieramy zaliczek od klientów a płatność za zakupiony towar następuje przy odbiorze towaru. Działamy głównie na terenie Lublina, Puław, Świdnika, województwa lubelskiego oraz Warszawy, Siedlec, Białej Podlaski, Łukowa i województwa mazowieckiego! Po zakupy jeździmy w każdą sobotę ale czasem organizujemy dodatkowy wyjazd do sklepu Ikea w środku tygodnia.
0
Uwielbiam ten salon, wszystko jest w jednym miejscu, mają fajne aranżacje. Dodatki też u nich kupuje.
0
Dodatki rewelacja, zawsze coś fajnego w dobrej cenie upoluję. Niedawno kupiłam kolorowe poduszki a wczoraj kryształową lampkę :)
0
Te lampki w agata home to istne cudo, ja sobie kupiłam taki kinkiet i jeszcze kilka fajnych dodatków do sypialni.
0
Ja jak wejdę w dodatki w agacie to ciężko mnie z stamtąd szybko wyciągnąć.
0
Też lubię Agata home, kupiłam już kilka fajnych dodatków świątecznych. Piękny wianek i świeczniki.
0
Super miejsce, bardzo miła i pomocna obsługa. Zakupy tam to sama przyjemność, duża przestrzeń , duży wybór , dużo mebli nowoczesnych zupełnie w moim guście. Dla mnie salon jest na 5+
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: