Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Strasznie i piekielnie się cieszę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy stoją już kolejki przed wejściem tych co najbardziej krzyczą jaka jest bieda ale do pracy nie pójdę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Galeria kojarzy się ze sztuką, park z wypoczynkiem wśród zieleni. W Lublinie mamy galerie i parki handlowe. A place zabaw dla dzieci pamiętają towarzysza Gierka. Towarzysze zamiast w niedzielę do kościoła i na rodzinne wycieczko to idźmy do galerii i parków handlowych, nasza Polska Nowoczesność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy będzie w końcu IKEA????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie!!! :D Super bardzo się cieszymy i niebawem wybierzemy się na zakupy :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posikalam sie z radosci. Tyle szczescia na raz.....o jejku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobał Ci się salon? Były jakieś fajne promocje w AM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj do mnie dzwonili, że muszę dopłacić do zamówienia, ponieważ zmieniałem kolor tapicerki. Wcześniej trzech pracowników informowało mnie, że zmiana kolorów w tej samej grupie cenowej jest wliczona w cenę. Złodzieje i oszuści. Świetny początek istnienia w Lublinie. Ostatni raz tam kupuję. Wolę sprawdzone salony z pewnej ulicy - każdy Lublinianin wie, o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooooo,konkurencja zaczyna działać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
     skoro wolisz sprawdzone BRW czy co tam innego to po co tu kupiłeś          
Dzisiaj do mnie dzwonili, że muszę dopłacić do zamówienia, ponieważ zmieniałem kolor tapicerki. Wcześniej trzech pracowników informowało mnie, że zmiana kolorów w tej samej grupie cenowej jest wliczona w cenę. Złodzieje i oszuści. Świetny początek istnienia w Lublinie. Ostatni raz tam kupuję. Wolę sprawdzone salony z pewnej ulicy - każdy Lublinianin wie, o co chodzi  
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super, że otworzyli salon, będzie gdzie kupować mebelki bo mają fajne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam   Można skorzystać z firmy www.z-ikei.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma znaczenia, czy to Wrocław czy Lublin, sklep jest ciekawy i ma konkurencyjne ceny. :) Tylko mogliby bardziej pracowników doceniać, bo mam wątpliwości po zajrzeniu na forum gowork..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Transport do Lublina już od 5 zł Więcej na www.z-ikei.pl Zajmujemy się transportem, realizacją zamówień na meble i akcesoria ze sklepu IKEA. Zakupy na podstawie Twojego zamówienia wykonujemy w sklepie IKEA Janki Warszawa. Nie doliczamy prowizji do cen katalogowych IKEA. Jedynym kosztem jest nasza usługa transportowa. Zakupy dowozimy do domu klienta. Nie pobieramy zaliczek od klientów a płatność za zakupiony towar następuje przy odbiorze towaru. Działamy głównie na terenie Lublina, Puław, Świdnika, województwa lubelskiego oraz Warszawy, Siedlec, Białej Podlaski, Łukowa i województwa mazowieckiego! Po zakupy jeździmy w każdą sobotę ale czasem organizujemy dodatkowy wyjazd do sklepu Ikea w środku tygodnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiam ten salon, wszystko jest w jednym miejscu, mają fajne aranżacje. Dodatki też u nich kupuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodatki rewelacja, zawsze coś fajnego w dobrej cenie upoluję. Niedawno kupiłam kolorowe poduszki a wczoraj kryształową lampkę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te lampki w agata home to istne cudo, ja sobie kupiłam taki kinkiet i jeszcze kilka fajnych dodatków do sypialni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jak wejdę w dodatki w agacie to ciężko mnie z stamtąd szybko wyciągnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też lubię Agata home, kupiłam już kilka fajnych dodatków świątecznych. Piękny wianek i świeczniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super miejsce, bardzo miła i pomocna obsługa. Zakupy tam to sama przyjemność, duża przestrzeń , duży wybór , dużo mebli nowoczesnych zupełnie w moim guście. Dla mnie salon jest na 5+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...