Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy serwis Audi w Lublinie, Cugowscy i Okrasa na otwarciu (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 kwietnia 2017 o 11:23 Powrót do artykułu
Jaki adres tego serwisu AUDI ? Nie wiem gdzie go szukać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Artykuł ku rwa sponsorowany!
0
Tak, tak, wszystko napisaliście z wyjątkiem tego: GDZIE ZNAJDUJE SIĘ SERWIS AUDI? Ja, min, dlatego zrezygnowałam z zakupu Audi w tym miesiącu. Okropna obsługa, a salon Audi w Lublinie wygląda jak pustynia.
0
Cugowscy to już taka padaczka , że musicie grać do kotleta? Panie Krzysztofie wstyd aż oczy szczypią !!
0
świetny koncert, znakomita forma, duży luz, porywany na selfie; lubelskie dziennikarstwo wasza mać!
0
undefined napisał:
Jaki adres tego serwisu AUDI ? Nie wiem gdzie go szukać.
 No nie żartuj Kolego - przecież to "stary" serwis Audi Danelczyk.
0
emeryt Krzysztof Cugowski wreszcie zarobił jednym koncertem tyle co inny emeryt przez cały rok nie zobaczy z ZUS. Ale jutro pobiegnie do prasy i powie że głodowe te emerytury zusowskie.
0
Jawohl, jawohl, Autohaus Otto ist sehr toll
0
tak wyło to świetne trio ,że kury w okolicznych gospodarstwach przestały znosić jaja !!!!!!!!!!!!!!
0
No dobra, ale co Okrasa ugotował?
0
JAK TO CO UGOTOWAŁ ???? TO TRIO Z GŁODOWĄ EMERYTURĄ ZJADŁO
0
Faktycznie koncert był mini,do świetności bardzo wiele
0
Ale super mam nadzieje że na otwarciu kolejnej biedronki też będą Cugowscy Okrasa a może i Pascal :)
0
undefined napisał:
Tak, tak, wszystko napisaliście z wyjątkiem tego: GDZIE ZNAJDUJE SIĘ SERWIS AUDI? Ja, min, dlatego zrezygnowałam z zakupu Audi w tym miesiącu. Okropna obsługa, a salon Audi w Lublinie wygląda jak pustynia.
 Kurcze no mogli napisac i naprawde mi przykro że musiałaś zrezygnować z zakupu samochodu w tym miesiącu ale to nic swoim 4 letnim BMW jeszcze pojeździsz najwyżej ten miesiąc :D 
0
Fantastyczny wieczór z pyszną kuchnią i wyjątkową oprawą muzyczną. Serwis znajduje się tam gdzie salon co wynika jasno z treści artykułu. Cugowscy związani z marką prywatnie nie będą raczej otwierać Biedronek. Poziom wypowiedzi sugeruje pójście do apteki po niezbędną maść.
0
Konkurencja dla Danelczyka ?czy Danelczyk w innej odsłonie ? ;)
0
A jaki to jest Lublin ? Włodarze z lbn to buce jakich mało , a pismaki jeszcze gorsze. Lotnisko w Lublinie - de facto w Świdniku, salon OOOO to samo. Prezydent rządzący miastem  mieszka  w miescie nieopodal.  Mają piłkarską ekstraklase podkupując klub innemu miastu .... Sukcesy od siedmiu boleści. Cała PL sie nabija z lubelskiego ;|  Za chwilę mieszkańcy odczują na własnych kieszeniach zachcianki pana Ż. 
0
Dla jasności w Świdniku...
0
blizej temu salonowi do lublina niz do swidnika, ale jak chcesz sie klucic to ok, jeszcze pare lat temu byla tu Kalinowka...
0
Wszystko fajnie, ale dlaczego ci ludzie tacy smutni?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: