Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawa jestem czy zostawiono całą załogę bylego Reala czy tez,ot tak po prostu,wywalono tych ludzi na bruk za to,ze przepracowali wiele lat ?.Ciekawi mnie tez, jakie umowy o pracę mają pracownicy nowego Auchan: na cały etat,za jaką stawkę???. To bardzo duzo mowi o firmie...Podejrzewam, ze kokosów tam nie dają a wręcz przeciwnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownicy zostali ze starego składu natomiast jeśli chodzi o płace to na pewno się nie zmniejszyły ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajoma pracuje w auchan wczesniej pracowała w leclercu. Wg niej w auchan 2 razy lepsze warunki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Część załogi sama odeszła, za warunki panujące w tym markecie, za poniżanie pracowników, za śmieszne pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo ludzi zostało i czeka teraz na nowe umowy, których nie przyjmą bo praca tam uwłacza godności ludzkiej, a zarobki zwiększyły się o kilka złotych, porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia. Mam nadzieję, że nie będzie tak jak w felicity, gdzie nie da się nawet wyjść ze sklepu jeśli się nie zrobi żadnych zakupów - poważnie chorzy ludzie tam pracują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W sobotę o godz. 9.30 zaplanowano otwarcie" - no super, a można wiedzieć, kiedy to otwarcie nastąpi? Co mi po tym, że podacie czas podjęcia decyzji o otwarciu, skoro nie wiem, kiedy będę mógł pójść na zakupy? :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
27 kas a 4 będa czynne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś Real wykupił francuską sieć hipermarketów Geant,był potęgą a teraz sam został wykupiony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dają ludzi do zarządzania, którzy nie mają o tym pojęcia to co się dziwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dżony, otwarcie nastąpi w sobotę o 9:30.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyszłego roku, dawać będą kaszankę za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lemingi będą szaleć między półkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE AUCHAN TYLKO OSZĄ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OTWARCIE MARKETU JAK W SKECZU KABARETOWYM - WÓJCIKI OBSERWOWAĆ PILNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajoma pracuje w auchan wczesniej pracowała w leclercu. Wg niej w auchan 2 razy lepsze warunki
Niech Ci kitów nie wciska.To jest obóz pracy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I będzie pewnie podobnie jak w innych tego typu sklepów , zatrudnia się ludzi przez agencje pracy , popracują pól roku i wypad , czas na następnych i tak w kółko za najgorsze grosze i z wiecznymi pretensjami przełożonych . Trzeba tez dodać ze z braku pracy trafiają tam również osoby wykształceniem i doświadczeniem . Polak w takich zachodnich wielkopowierzchniowych sklepach który tam pracuje traktowany jest prawie jak niewolnik co niedawno można było przeczytać chociażby w dzienniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
huraaa! otwarcie nowego obozu pracy, chyba polecę złożyć CV
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
27 kas :-) a czynne będą 3, hahahahaha, tak zawsze było w realu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie/Pani z 18:26 A są jakieś lepsze perspektywy ? Już lepiej chyba że jest jakakolwiek praca niż żeby jej wogóle nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...