Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy stadion w Lublinie do wynajęcia. Drugie podejście

Utworzony przez Antyżuk, 24 kwietnia 2014 r. o 21:44 Powrót do artykułu
To taki MIŚ naszych czasów. Nikt nie wie po co, a każdy boi się zapytać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co to będzie? taki piękny stadion,szkooda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę że najlepszym menadżerem byłby Pan Prezydent Stanisław Kalinowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor spada do 3 ligi, to już pewne, więc piłki to tam raczej nie będzie. Może by tak zorganizować tam walki w kiślu? Albo może jakieś masowe uzdrowienia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To taki MIŚ naszych czasów. Nikt nie wie po co, a każdy boi się zapytać...
dobrze powiedziane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że kryterium przetargowym powinna być jak zwykle NAJNIŻSZA cena :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyklad powinii dać biznesmeni,szefowie dużych  marketów , PLaza ,Olimp,Felicity [dla marketów to pikuś ],politycy jak posłowie Palikot, Kabaciński, czy Hetman ? prezydend ,czy dawni piłkarze.Ponadto może warto aby siedzibe miał Lubelski prezes pilki noznej Bartnik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję organizować na stadionie    waki kibiców np. 30 x 30 broń - pałka i łańcuch.   do pierwszej KRWI   widzów na pewno dużo będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A będzie można tam zamontować grzędy dla kur...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chleba i igrzysk  – okrzyk autorstwa Juwenalisa, który wznosiło rzymskie pospólstwo (głównie plebs), domagając się pożywienia i rozrywek.   Mamy stadion, tylko po j.ch.?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam jeden porządny stadion na Lublin 350 tysieczny -Krochmalna to stanowczo za mało .To nie jest stadion nowy TYLKO REMONTOWANY Paniał??-czy warto pisać o normalnej sprawie2/Lublin ma minimum 80 tys studentów a po tartanie warto pobiegać -wiecej stadionów mniej chorowitych wiecej oderwanych od komputera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam jeden porządny stadion na Lublin 350 tysieczny -Krochmalna to stanowczo za mało .To nie jest stadion nowy TYLKO REMONTOWANY Paniał??-czy warto pisać o normalnej sprawie2/Lublin ma minimum 80 tys studentów a po tartanie warto pobiegać -wiecej stadionów mniej chorowitych wiecej oderwanych od komputera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Prezydent, Panowie i Panie Zastępcy, Kierownicy Departamentów i Jednostek Podległych Panu Prezydentowi, Pan Marszałek, Panowie z Zarządu Województwa Lubelskiego I nie ma nikogo chętnego?   I kto to utrzyma? No kto?   Podatnicy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
otworzyć filie cocomo może? ;)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie po to spółki monopolisty powołały Fundacji Rozwoju Sportu żeby jednoosobowy udziałowiec/akcjonariusz miał się martwić jak tę wyborczą kiełbasę wrzuci na grilla.   Środki na finansowanie tego grilla zostały już zapewnione ostatnimi podwyżkami wody, ścieków i... CO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest już Bike Park na Janowskiej- miejsce dla duchów ,może być i drugie-podatnicy bogaci -zapłacą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do działania panie superprezesie Zdzisławie. Na pewno się uda. Ma Pan tylu przyjaciół, A swoją drogą, co  z tym oświadczeniem majątkowym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przetarg dotyczy 14 skyboksów (każdego z osobna) o powierzchni od nieco ponad 23 do ponad 25 mkw. Na przetarg nie zostaną wystawione dwa skyboksy, które mają być do dyspozycji miasta na wypadek wizyty ważnych gości. Ale to nie wszystko, co jest do wynajęcia w nowym stadionie. Są tam również cztery pomieszczenia komercyjne (105, 107, 241 i 246 mkw.), na które w marcu też nie było chętnych."   ... no to mamy już przynajmniej dwa zagospodarowane "skyboksy" (te "do dyspozycji miasta na wypadek wizyty ważnych gości". ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem chętny ale za 100zł /mc ,bo na więcej mnie nie stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zainteresowanych odsyłam do gazety Nowy Tydzień.jest tam ciekawostka o oświadczeniu majątkowym pana prezesa. czy innych mediów i służb nie interesuje ten temat ? czy też już dawno problem został zamieciony pod dywan ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...