Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy stadion w Lublinie. Owalny czy kanciasty? (zdjęcia)

Utworzony przez kibic, 20 grudnia 2011 r. o 12:57 Powrót do artykułu
. napisał:
Niedorozwiniętą hołotą to jesteś ty. Wara od Motoru kmiocie.
Haha, uderz w stół... Toż to prawdziwy przejaw tolerancji i dojrzałości emocjonalnej. Kolego Kibicu Motoru. Taki z Ciebie kibic? To zamiast dawać sobie po ryjach, albo kupować spreje i malować po moich, naszych, waszych ścianach, weź się do roboty i wpłacaj młodzikom kasę, niech się rozwijają i osiągają sukcesy. Od darcia gęby, walenia po pyskach i kozakowania sukcesów nie przybędzie. A może, proszę Pana kibica, ma Pan tyle wiary i odwagi, żeby udowodnić, że sport, piłka nożna i kibicowanie może być bezpieczne i wspaniałe w skali Lublina, Kraju a może nawet i Świata? Ciekawy jestem odpowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianin jak widze masz najprawdopodobniej problem z samym sobą , może weź swoją wypłatę i przelej na dom dziecka , aby pomóc biednym dzieciom , i jeżeli piszesz tu o jakiejś niedorozwiniętej hołocie to może wyrzuć ja ze swojego domu Ty patologiczny człowieczku . Jakie masz prawo dzielić ludzi na dzielnice i zwać ich jakim marginesem społecznym . Prawdopodobnie jesteś po prostu ze Świdnika , i chyba zazdrościsz że My w Lublinie będziemy mieli stadion , a Ty na Sportowej 2 będziesz dalej na kurniku oglądał mecz. A powiedz mi Hmm ... nie wiem kim jesteś bo raczej kibicem z przed telewizora , który chyba nie był nigdy na meczu . Co Ty dobrego dla świata zrobiłeś ? czy możesz się pochwalić jakąś zbiórka charytatywną miedzy kolegami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owalny ładniejszy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibol Motoru napisał:
Lublinianin jak widze masz najprawdopodobniej problem z samym sobą , może weź swoją wypłatę i przelej na dom dziecka , aby pomóc biednym dzieciom , i jeżeli piszesz tu o jakiejś niedorozwiniętej hołocie to może wyrzuć ja ze swojego domu Ty patologiczny człowieczku . Jakie masz prawo dzielić ludzi na dzielnice i zwać ich jakim marginesem społecznym . Prawdopodobnie jesteś po prostu ze Świdnika , i chyba zazdrościsz że My w Lublinie będziemy mieli stadion , a Ty na Sportowej 2 będziesz dalej na kurniku oglądał mecz. A powiedz mi Hmm ... nie wiem kim jesteś bo raczej kibicem z przed telewizora , który chyba nie był nigdy na meczu . Co Ty dobrego dla świata zrobiłeś ? czy możesz się pochwalić jakąś zbiórka charytatywną miedzy kolegami ?
Szanowny kibolu. Nie chcę atakować Twojej osoby personalnie, ale przeczytaj ze zrozumieniem powyższe posty, a zobaczysz, że to nie ja nazwałem Was hołotą, a jedynie zacytowałem to co napisał inny użytkownik. Nie dzielę również miasta na dzielnice i nie o to tu chodzi, a jeśli uważasz, że Dzierżawna i jej okolice są bezpieczne, to przebierz się za studenta i przejdź tamtendy. Ciekawe czy sympatyczni mieszkańcy nie zainteresują się czy nie masz z czyś problemu lub ile trzyma bateria w Twoim Smartfonie. A nawiązując do wpłat na dom Dziecka. Obiecuję uroczyście, że jeśli kiedykolwiek przyjdzie mi do głowy, żeby pisać po ścianach "Domy Dziecka Hooligans" to dożywotnio zrzekam się poborów na rzecz Domu Dziecka na Sierocej. ps. Ze Świdnika nie jestem, ale i tu zapachniało miłością Motory do Avii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widac ze te pseudo lublinianin to:/ dziecko tvn/ i tym podobnych medii ktore kreuja wlasna rzeczywistosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianin napisał:
Szanowny kibolu. Nie chcę atakować Twojej osoby personalnie, ale przeczytaj ze zrozumieniem powyższe posty, a zobaczysz, że to nie ja nazwałem Was hołotą, a jedynie zacytowałem to co napisał inny użytkownik. Nie dzielę również miasta na dzielnice i nie o to tu chodzi, a jeśli uważasz, że Dzierżawna i jej okolice są bezpieczne, to przebierz się za studenta i przejdź tamtendy. Ciekawe czy sympatyczni mieszkańcy nie zainteresują się czy nie masz z czyś problemu lub ile trzyma bateria w Twoim Smartfonie. A nawiązując do wpłat na dom Dziecka. Obiecuję uroczyście, że jeśli kiedykolwiek przyjdzie mi do głowy, żeby pisać po ścianach "Domy Dziecka Hooligans" to dożywotnio zrzekam się poborów na rzecz Domu Dziecka na Sierocej. ps. Ze Świdnika nie jestem, ale i tu zapachniało miłością Motory do Avii
bardzo dobrze zrozumiałem Twoje posty i może miałeś jakiś atak , albo jesteś pijany skoro nie pamiętasz co napisałeś , bo jesteś jedyna osobą która użyła na "Nas" epitet "hołota" innego posta nie widzę . No może jestem ślepy ale dokładnie przeczytałem i nie widze tam żadnego cytatu abym mógł Ci go przytoczyć , no wiesz nie wiem jak można się przebrać za studenta czyli jak ubiera się ta subkultura ? ma jakieś znaki szczególne abym mógł takiego rozpoznać wychodząc na ulice ? No wiesz okraść Cie mogą na dobrej dzielnicy jak idziesz i pajacujesz ze masz nowy fajny telefon nawet i na wsi . I nie drugie po trzecie a zapomniałeś o pierwszym . Pomoc jest bezinteresowna i od serca! A czy Ty potrafisz coś dać od siebie takiego ? tak więc nie wiem o czym mówisz że jeżeli pomalujesz sciany Domu Dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie zamiast wypowiedzi merytorycznych to niemądre dogadywanie ty z Lublina ty ze Świdnika to za pare lat będzie jedno miasto o dzielnicy ŚWIDNIK .Stdion mają zamiar budować mały tylko 15 tys szkoda ze nawet połowy wielkosci co Poznan 44 tys a Lublin tylko 15 zamiast 25 tys to juz norna [minimum] na bardzo ważne mecze.Panowie Jednosc Zrozumienie,Solidarność regionalna tz patriotyzm lokalny tego wam brakuje zamiast traktować się jak bracia to jak Politycy PO-PIS kłotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.Jestem kibicem Avii.Urodzilem sié jednak w Lublinie a i mój starszy brat sympatyzuje Motorowi.Zyczé wiéc,zeby wladzé Lublina poszly po rozum do glowy i zbudowali wam jednak wiékszy stadion niz jest to zaplanowane.No i owalny oczywiscie.Swidnik zawsze pozostanie miastem.Dyskusje na ten temat byly,to fakt.Ale wladze Swidnika zdecydowanie zaprzeczyly jakoby mial stac sié dzielnicá.Tyle dobrego bo o objecanym stadionie ani widu ani slychu..PozdrAVIAm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem miasto powinno najpierw zainwestować w rozwój klubu bo,a potem myśleć o budowie stadionu bo przy tak niskim poziomie lubelskich drużyn,stadion będzie przynosił tylko straty. ale skoro się już zdecydowano na budowę to powinna to być wizytówka Lublina z jak największą powierzchnią handlowo usługową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wizualnie jestem raczej za kanciastym (pierwsza wersja) ale jeśli w owalnym będzie więcej powierzchni komercyjnych, nie będzie okrągły. Stadion mały, przydałaby się opcja rozbudowy na przyszłość w razie takiej konieczności. Więcej powierzchni komercyjnych to większy zysk dla spółki która będzie opiekować się tym obiektem, a więc mniej nakładów na utrzymanie stadionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oba są kiepskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...