Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy-stary rektor Uniwersytetu Przyrodniczego

Utworzony przez Marian, 26 marca 2012 r. o 15:45 Powrót do artykułu
Marian Wesołowski przebił już Putina pod względem kadencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na Uczelni się nic nie zmieni Wesołowski nic nie zmieni bo kryje i Kanclerza i Kwestor Ewę Walkowska tego nieuka. To ona wprowadziła mobig i plotki na całej uczelni. Jej pracownicy mają dośc ale nikt im nie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy rektor Wiesólwski coś zminie !!!???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zęby w bronach nazwywamy ...broniakami" Pozdrawiam Pana Profesora, uff kiedy to było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolesiostwo, zatrudnianie rodzin, marazm, tolerowanie miernych ale wiernych itd i naukowa nicość....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się nie zgodzę. Uważam, że Pan Rektor daje sobie radę na tym stanowisku, wystarczy spojrzeć jak UP się rozwija. Nawet z UMCS-u zazdroszczą. (Wiem to nie jest tylko zasługa Prof. Wesołowskiego, ale i np. Dziekana WIP-u)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
A ja się nie zgodzę. Uważam, że Pan Rektor daje sobie radę na tym stanowisku, wystarczy spojrzeć jak UP się rozwija. Nawet z UMCS-u zazdroszczą. (Wiem to nie jest tylko zasługa Prof. Wesołowskiego, ale i np. Dziekana WIP-u)
No i nawet pewna lubelska firemka wdraża tam system o szumnej nazwie Nowoczesna Uczelnia Ale zaraz zaraz... z kim to powiązana jest rodzinnie ta firemka??? Czy ktoś wie??? Bo ja nie mam pojęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dumna, że Pan Prof. dr habil. Marian Wesołowskizostał po raz czwarty rektorem Uniwesytetu Przyrodniczego W Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwój został zapoczątkowany za poprzednich władz z Rektorem Targońskim na czele i to oni zdobyli na to środki. Teraz to jest tylko kontynuacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...