Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Cena znana z deklaracji i ciszaaa. Nie wiem czy zabrakło worków, ale nie wszyscy dostali. Ponoć są jakieś broszury co z czym i do czego, ale też wiele uwag o niewykonalności! Myć butelki? słoiki? inne?. A po chemii samemu odstawiać do ZUK-u????. Kompletny brak informacji na temat gdzie i do kiedy płacić a sezon urlopowy się zaczął!!!!!   Puławy z myślą o człowieku :(  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sanitarna katastrofa W gminie Modliborzyce - śmieci będą odbierane RAZ /słownie ponownie RAZ/ w miesiącu. Chyba, że ktoś zapłaci wyższą stawkę - to będzie mógł pozbyć się śmieci częściej. Tym powinien zająć się Sanepid lub Inspektor Ochrony Środowiska. Niektórzy mieszkańcy cieszą się, że tyle lasów jest dookoła....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sanitarna katastrofa W gminie Modliborzyce - śmieci będą odbierane RAZ /słownie ponownie RAZ/ w miesiącu. Chyba, że ktoś zapłaci wyższą stawkę - to będzie mógł pozbyć się śmieci częściej. Tym powinien zająć się Sanepid lub Inspektor Ochrony Środowiska. Niektórzy mieszkańcy cieszą się, że tyle lasów jest dookoła....
jak nie do lasu to w komin, ot nasza ekologiczna rzeczywistość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Świdniku w sumie jest 7 rodzajów worków do segregacji + 1 pojemnik na odpady zmieszane. Większość ludzi jak to zobaczyła to się tylko uśmiechnęła i powiedziała, że zmienią deklaracje na odpady niesegregowane. Ja się tylko pytam gdzie mamy trzymać w sumie 7 worków 120L?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy wprowadzaniu nowego systemu, jakichkolwiek zmian trzeba liczyć się z tym, że nie wszystko będzie chodzić jak w zegarku. Zamiast wylewać tutaj swój jad, wystarczy kulturalnie zgłosić do WOŚ zauważone nieprawidłowości. Miasto od kilku miesięcy nagłaśniało sprawę śmieci, promowało ich segregację więc każdy lublinian, który chciał się czegoś o tym dowiedzieć, powinien być w pełni usatysfakcjonowany.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieli 2 lata, nic nie robili w urzędzie, a teraz, to że jest bajzel to niczyja wina. Potrafią tylko doić mieszkańców z kasy, urzędasy. Odpowiedzialności zero !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  W Ustce lepszy cyrk. Mieszkańcy Ustki postanowili zaprotestować przeciwko ustawie śmieciowej, a w szczególności sposobie naliczania ilości wyrzuconych śmieci , według zużycia wody.  Ruch Społeczno - Obywatelski zebrał w tej sprawie 1500 podpisów mieszkańców Ustki   http://youtu.be/BgtaiuMe87o   www.ustka-kamery.pl/smieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Zamościu jeszcze lepiej bo mieszkańcy domów jednorodzinnych os.Słoneczny Stok nie mają pojemników ani worków na segregację (oprócz żółtych), I jak mamy segregować? BRAWO DLA MIASTA ZAMOŚĆ ZA NIEPRZYGOTOWANIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że w Łęcznej nie ma rozgraniczenia kto ile bedzie płacił( nie ma ze rodzina wielodzietna płaci mniej, tylko tyle co wszyscy) a stawki wynoszą 9 zł na segregowane a 14 zł za niesegregowane:( eh 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Zamościu najdrożej za rok wybory nie głosujcie na obecnych radnych!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny raz złodzieje okradają społeczeństwo. Za wywód tych samych śmieci płaciłem do tej pory 16zł teraz będę płacił 39zł...   Nigdy więcej PO i PSL...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w lublinie i zamościu najdrożej, skąd ludzie mają brać kase na to wszystko, wcześniej na miesiąc płaciłam 35zł, a teraz 50zł chyba tego co to wymyślił to Bóg opuścił. prace najpierw dajcie ludziom, ta zakichana władza cała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"  
w lublinie i zamościu najdrożej, skąd ludzie mają brać kase na to wszystko, wcześniej na miesiąc płaciłam 35zł, a teraz 50zł chyba tego co to wymyślił to Bóg opuścił. prace najpierw dajcie ludziom, ta zakichana władza cała.
  "Resort środowiska chce, by nowa ustawa zmieniła nasze przyzwyczajenia dotyczące wyrzucania śmieci. Odpady mają zniknąć m.in. z dzikich wysypisk, lasów czy przydrożnych rowów. Mniej śmieci ma też trafiać na wysypiska, a ponowne wykorzystanie plastiku, szkła, metali, papieru ma wzrosnąć."   Nie chcesz spać na śmieciach to nie płacz - co ty myślisz, że wysypiska są z gumy i pomieszczą nieskończoną ilość odpadów?   Rząd zaczyna uczyć społeczeństwo ekologii - i bardzo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny raz złodzieje okradają społeczeństwo. Za wywód tych samych śmieci płaciłem do tej pory 16zł teraz będę płacił 39zł...   Nigdy więcej PO i PSL...
Bo jak komuchy się za coś biorą to efekt jest zawsze taki sam i przewidywalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
      "Resort środowiska chce, by nowa ustawa zmieniła nasze przyzwyczajenia dotyczące wyrzucania śmieci. Odpady mają zniknąć m.in. z dzikich wysypisk, lasów czy przydrożnych rowów. Mniej śmieci ma też trafiać na wysypiska, a ponowne wykorzystanie plastiku, szkła, metali, papieru ma wzrosnąć."   Nie chcesz spać na śmieciach to nie płacz - co ty myślisz, że wysypiska są z gumy i pomieszczą nieskończoną ilość odpadów?   Rząd zaczyna uczyć społeczeństwo ekologii - i bardzo dobrze
    Totalna bzdura to jest tylko wuyciąganie kasy od ludzi, jak by im na tym zależało to segregowane śmieci obierali by za dormo, ptrzecież oni to później sprzedają do recyklingu! a cena za smieci zmieszane powinna być niższa bo i śmieci będzie mniej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W gminie Żyrzyn nie lepiej-deklaracje wypełniane w maju, ceny były nawet OK (np. 30 zł. za odpady niesegregowane -3 i wiecej osób w domu). Nagle teraz sie okazuje że ceny dużo wyższe-ale o tym już nie informują sołtysi, trzeba samemu to doczytać w uchwałach na stronie gminy - 18 zł. za  1 osobę (segregowane), 25 (niesegregowane) ; za 3 osoby i więcej -  35 zł.segregowane, 50 zł. niesegregowane. Do tej pory nie mamy worków do segregacji ani żadnej informacji co i jak segregować. Ostatnie śmiecie zabrane 2 tyg. temu-czyli teraz śmieci sie nie segreguje bo nie wiadomo jak, a jak łaskawie poinformują i udostępnią worki-to trzeba będzie wysypać i posegregować. Całkiem nieźle! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzyczą ci co wywożą do lasu albo podrzucają na bloki. Wszystkie te żale to wina władz lokalnych. Jak się głosuje do rady na kolegę chama bez matury listonosza itp. to nie beczcie że wam źle i raz w miesiącu śmieci wywożą (swoją drogą ciekawe skoro ustawa obowiązuje od wczoraj), bo głupota zawsze boli. 2 lata wszyscy mieli żeby się przygotować (DWA LATA) taki kraj, taki naród. "Bo ja nie wiedziałem, bo mi sołtys nie powiedział, JA NIE WIEM JAK SEGREGOWAĆ..." qrwa co to jest za przedszkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta ustawa  jest porąbana ,przecież można bardzo prosto to rozwiązać , wystarczy w każdej gminie zrobić punkt poboru śmieci ,gdzie każdy przynosiłby śmieci ,posegregowane bez płacenia ,a za nie segregowane jakaś niewielka opłata ,a oprócz tego raz w miesiącu jezdziłaby śmieciarka po domach i zabierała śmieci ,oczywiście stałe opłaty miesięczne bym zostawił jak teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie śmiecie nie zabrane bo MPO nie ma mnie na liście. Deklarację złożyłam w maju!!!! Mam zawieść śmiecie pod ratusz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...