Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy system ZTM: Sprawdź, gdzie jest twój autobus

Utworzony przez Gość, 9 sierpnia 2012 o 20:26 Powrót do artykułu
zawiesiło mi komputer przez ten program
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pic na wodę. Podana stronka nie istnieje. Przynajmniej na razie.
0
Glupis ty u mnie chodzi na komputerze i na komórce
0
ztm lublin to największy inwestor w nowe technologie w tym biedny mieście
0
jeszcze niech będzie widok z kamery w autobusie, żeby można było zobaczyć jaki ścisk w autobusie
0
"Zobacz gdzie jest Twój autobus", w du......., bo mi zabrali więc nie mam co sprawdzać!! Nowe przystanki, klima, nowe autobusy a ja nie mam czym dojechać do pracy z centrum!! A idź pan w ch.....
0
Nie za często je żdze mpk ale fajny bajer i na kompie śmiga jak trzeba:-)
0
Super sprawa!
0
A jaki jest adres tej strony? Gratulacje dla "Pismaka" artykuł bez najważniejszej informacji..... Bravo!!!
0
strona działa, tylko jak się kopiuje adres a artykułu, trzeba uważać, żeby nie skopiować kropki z końca zdania.
0
Wszystko super, tylko np. ulica Roztocze nie łączy się z Jana Pawła, i mapa tras linii 57, 28, 45 wyglądają co najmniej dziwnie.
0
Mogła by się jeszcze pokazywać informacja, gdzie znajdują się kanary
0
ojoj Panie Jarecki chyba ktoś dawno nie był na os roztocze, łącznik ul. roztocze z Jana Pawła istnieje już grubo ponad rok więc wszystko działa jak najlepiej, bardzo przydatna stronka kolejny plus dla ztm-u!!
0
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) : http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555 i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam ! Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: