Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy szef COZL: Długo się wahałem, ale przyjąłem propozycję

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 grudnia 2016 r. o 08:27 Powrót do artykułu
Co na to dyżurny hydraulik na związkowym etacie Józek Krupa ? Może by z nim wywiad zrobić ? Kogo tym razem zabierze Caryca (nie Romanow) do TV TRWAM ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada. nie miał wyjście bo życie ponad stan kosztuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL-Praca Swoim Ludziom!Żenujące,mafijne układy ale aby do wyborów chyba,że CBA wcześniej rozwali tą grupę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan Bury z PSLu już odwiedził ZK czas na innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To juz fachiwca w gornictwie nue chcieli? Dziwne.powstaja niwe kopalnie ba lubelszczyznie wiec taki fachiwiec piwinien byc na wage zlota a tu prosze.nikt go nie chxe wiec bierhemu wierhemu dali pisadke w cozlu.a pacjenci? No coz niech podziekuja marszalkowi bo opieka zdrowia w lublinie lezy na lopatkach.klika kolesiostwo i dojna krowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Stopa zgodzil sie bo wybral kase. 50tys wystarczy miesiecznie, czy malo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem iść rano na dwójkę, ale nie wiedziałem czy przed poranną kawką czy po. Dłuuugo się wahałem aż w końcu się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Długo się wahałem ale uczciwie zabrałem się za to, na czym się znam. Dziś leczę ludzi, jutro będę doradzał naukowcom, a pojutrze stworzę ośrodek badań kosmicznych [Kim Dzon Un]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się popatrzy na dyrektorów szpitali w innych dużych miastach to właśnie te zarządzane przez nie lekarza jakoś lepiej "przędą" taka refleksja dla komentujących a co do Józka to "wiecie rozumiecie -łubu dubu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję aby ten Pan leczył PSL-owców. Tak będzie lepiej i szybciej świat zmieni się na lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należało rozpocząć od zarządzania mała przychodnią. Nauka W TAK OGROMNYM SZPITALU MOŻE BYĆ OGROMNIE KOSZTOWNA DLA PACJENTÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybrany bez konkursu bo co niby miał powiedzieć pseudo górnik komisji konkursowej o zarządzaniu szpitalem, w dodatku tak specjalistycznym jak onkologia?NIC-ZERO kompetencji. Marszałku SOSNOWSKI wróć Pan do chodowli trzody chlewnej.Tak będzie lepiej dla wszystkich.Kompromitacje każdego dnia sprawia,że nawet znajomi peselowcy buntują się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL nie osiągnie progu wyborczego w wyborach.Tak Was ocenimy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czynowincy PSL-owscy, jak dotąd zwykle wprowadzali tylko zamęt i spustoszenie. Bogdanka też ostatnio gorzej przędzie. Pora na pogrzebanie COZL, czy tylko poprzez restrykcje finansowe pogrzebanie pacjentów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę wam PSL-owcy aby Was leczyli tacy właśni specjaliści. Jestem okrutny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech spróbuje, dajmy Mu szanse. Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Załatwił Bogdankę teraz załatwi COZL,ale swoją keszeń zapełni jak na Bogdance.Szok ZSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś..... pisze "niech spróbuje, dajmy mu szansę". życzę Ci człowieku, aby w razie choroby dał ci szansę kamieniarz, nie lekarz, w przychodni zreformowanej przez eksperta od kopania głębokich dołów (np. kopalni). Daj im szansę, niech spróbują. POWODZENIA i miłych snów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe.... żeby zarządzać konieczny jest dyplom z wydziału lekarskiego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś pisze "Ciekawe.... żeby zarządzać konieczny jest dyplom z wydziału lekarskiego..." A prawda jest taka,że inaczej zarządza się kopalnią, czy ubojnią, a inaczej szpitalem. Jeżeli nie rozumiesz, to życzę Ci wizyty w szpitalu zarządzanym jak kopalnia, czy ubojnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...