Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy szef COZL: Długo się wahałem, ale przyjąłem propozycję

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 grudnia 2016 r. o 08:27 Powrót do artykułu
życzenia pobytu w szpitalu, gdzie leczy się tak poważne schorzenia chyba są na wyrost....Czasami lepiej zastanowić się komu, a przedewszystkim czego zię życzy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ktoś pisze "Ciekawe.... żeby zarządzać konieczny jest dyplom z wydziału lekarskiego..." A prawda jest taka,że inaczej zarządza się kopalnią, czy ubojnią, a inaczej szpitalem. Jeżeli nie rozumiesz, to życzę Ci wizyty w szpitalu zarządzanym jak kopalnia, czy ubojnia.
Dlatego dyrektorów powinno być minimum 2 - medyczny i ekonomiczny, w COZL mamy teraz jeszcze jednego nad nimi. Jeżeli się dogadają, to powinno być OK. Pamiętajmy, że jest jeszcze organ nadzorczy w postaci Rady Społecznej, która powinna analizować plany restrukturyzacji. Gorzej, jeżeli nowy dyrektor dostał stanowisko w celu realizacji założeń politycznych, wtedy dość szybko zrozumie co to znaczy opór załogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z kopalni do onkologii? Napiszcie, że dziś jest 1 kwietnia. Błagam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiektywna ta Rada, ktorej przewodniczacym jest czlowiek spl, czyli tez raczej dobrze. Mowisz o oporze zalogi z lekkoscia zwiazkowca ale co ty mozesz o tym wiedziec. Wspolnie zastanowmy sie, czy nie wiekszym problemem powinna byc wizja dzialalnosci i funkcjonowania szpitala a nie sama budowa, jak juz stanie budynek to zamieszka w nim powietrze, najwiekszy oddzial leczenia tlenem na swiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wolę leczyć się w szpitlu, którym nie zarządza dawny górnik, czy np. pracownik ubojni. Taki już jestem dziwny i niedzisiejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarze są od leczenia a nie zarządzania. Ten Pan zostawił Bogdanke jako najlepszą kopalnie w Polsce i dajmy mu szanse z centrum onkologii. A jeżeli nie podoba Ci się osoba zarządzająca szpitalem to się tam nie lecz jak taki wybredny jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był jeden dyrektor jest trzech i będzie czwarty " w ramach oszczędności"ciekawe ale nikt o tym nie mówi.pracownik tego cyrku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...