Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Polska w ruinie podobno od lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreeeeszcie się skończy ten horror... Jako mieszkaniec Botanika cieszę się i nie mogę doczekać na koniec budowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak oto w wyniku 8 lat zaniedbań i wypaczeń...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrząc tak na ten wiadukt zastanawiam się czy aby 2 filary pod nim nie jest liczbą za małą na tyle betonu co on ma podtrzymywać nie wspominając już o autach które niebawem będą podążać górą :( ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie podziali się ci wszyscy, którzy jak inwestycja się zaczynała ostro ją krytykowali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skanska to jednak porzadna firma! Nabralem do niej przekonania, jak przebudowywali ul Gluska w terminie, a nawet przed, solidnie, to juz 5-6 lat ,a nie potrzeba zadnych poprawek czy remontow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
patrząc tak na ten wiadukt zastanawiam się czy aby 2 filary pod nim nie jest liczbą za małą na tyle betonu co on ma podtrzymywać nie wspominając już o autach które niebawem będą podążać górą :( ??
Analfabeto do szkoły trzeba było chodzić. Gimbusie durny naucz się czytać i mówić to jest porażające co piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WAG napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
patrząc tak na ten wiadukt zastanawiam się czy aby 2 filary pod nim nie jest liczbą za małą na tyle betonu co on ma podtrzymywać nie wspominając już o autach które niebawem będą podążać górą :( ??
Analfabeto do szkoły trzeba było chodzić. Gimbusie durny naucz się czytać i mówić to jest porażające co piszesz.
Nie to żebym się czepiał, ale analfabetą jest osoba która nie umie pisać, natomiast ja tutaj widzę treść którą da się rozczytać...jeśli nie umiesz odpowiedzieć na pytanie zadane w komentarzu, to nie odpowiadaj w ogóle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chce się czepiać ale z jednej strony wciąż brakuje kawałka jezdni a mamy już 10 marca. trzymam kciuki aby jak najszybciej to zrobili, w końcu będzie porządne skrzyżowanie ale boję się, że w 50 dni tego nie zrobią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jednak zakończą przed terminem? A to niespodzianka tyle szumu narobili wokol budowy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczyła, że przyszła lepsza zmiana aby więcej ludzi chciało wyjechać za granicę i tam pozostać. A miało być odwrotnie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem się zapytać - co to jest to coś "do zawracania" ?? Jeśli oni zrobią to co mi się wydaje i nie będzie skrętu w lewo - to Nobel za głupotę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak nic to nie zmieni.Z Botanika bedą korki nadal na smiesznym rondzie pod estakadami.Podobnie jak na Warszawskiej 4 sygnalizaje na 100m.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrząc tak na ten wiadukt zastanawiam się czy aby 2 filary pod nim nie jest liczbą za małą na tyle betonu co on ma podtrzymywać nie wspominając już o autach które niebawem będą podążać górą :( ??.Kurcze jechałem tamtędy kilka razy i nie zwróciłem uwagi ile jest tam filarów podtrzymujących wiadukt.Ale jest ich napewno wiecej niż dwa,trzy są minimum o ile nie cztery.Chyba dwa podtrzymują jedną strone i kolejne dwa drugą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedys jak tu pokazali zdjecie wiaduktu z poziomu drogi to tez zwrociło moją uwage to na jakich 'szczupłych' filarach opiera sie ten wiadukt. może nie rypnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konieczne jest natychmiastowe rozpoczęcie przygotowań do budowy wiaduktu na Racławickich i Sowińskiego/Poniatowskiego. Długość tego wiaduktu wynosiłaby do 20 metrów. Koszt około 20-25 milionów. Okres budowy w okresie lata przy dobrym jej przygotowaniu około 3 miesięcy  tj. od 01 czerwca do 31 sierpnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skrzyżowanie im TBV taką nazwe proponuję. Ładne określa intencję i okoliczności jak to po dekadzie ratuszowej niemocy w końcu mieszkańcy dostana jako takie rozwiązanie drogowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
123 napisał:
kiedys jak tu pokazali zdjecie wiaduktu z poziomu drogi to tez zwrociło moją uwage to na jakich 'szczupłych' filarach opiera sie ten wiadukt. może nie rypnie
Myślę, że jest coś takiego jak plan tego wiaduktu i filary muszą on uwzględniać określoną/projektowaną nośność, więc raczej wytrzymają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś nie widać robotników na zdjęciach z budowy, mam nadzieję, że były robione w niedzielę. Pierwotny termin oddania wiaduktu to przełom listopada i grudnia 2016, ciekawe czy tym razem wykonawca dotrzyma słowa. Poprzedni okazało się, że nie mogą jakiejś warstwy układać w zimie na wiadukcie tak jak by nie wiedzieli, że może być w tym okresie zimno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po jakiego grzyba muchomora znów te ekrany akustyczne, w tym przypadku od strony "lasku" zdjęcie 12? Jest jakieś logiczne uzasadnienie. Chętnie posłucham.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...