Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy to jakiś potomek wojewody lubelskiego z początku lat 80-tych XX wieku ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wojtku,powodzenia!
0
Czy to jakiś potomek wojewody lubelskiego z początku lat 80-tych XX wieku ?
  Nie, to prawa ręka Piotra Cz., byłego burmistrza Kraśnika.
0
No i sprawdzi się przysłowie, że po złym panie jeszcze gorszy nastanie. Lubelskie z Polski B spadnie w alfabecie daleko dalej. Ale swoje chłopaki za to mają się dobrze!
0
Ale jaja. PĄ położy "wojtek", a miało już być jako tako.........
0
Słyszałem, że Zakład Obsługi LUW w Lublinie przygotował taczki dla Pani Wojewody.Jeszcze nie ustalili kto będzie szoferem taczek, ale  to będzie ktoś zaufany, przyjęty do roboty przez wojewodównę. 
0
To teraz łatwiej mu będzie składki członkowskie zbierać.Hazardzistom kupka urośnie!!!Tylko dziwne jest jakoś pojęcie sprawiedliwości,skoro "75 letnia babcia "ma proces za sałatkę wartości 2,99 ,a tutaj za przekrętyb w Krasniku jest awans i to nie byle jaki świecznik w najgorszym województwioe w kraju Tuskolandu!!!
0
Nie, to prawa ręka Piotra Cz., byłego burmistrza Kraśnika.
  Coś krótko był tą prawą ręką, bo potem został posłem, tak?
0
Gratulacje! Wszystkiego dobrego Panie Wojciechu. Samych sukcesów w kierowaniu LUW-em życzę :)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: