Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nóż i \"bomba\" na lotnisku Lublin. Szef ochrony odchodzi

Utworzony przez Waldek, 27 lutego 2013 r. o 11:26 Powrót do artykułu
Bomby jak bomby ale nóż A poważnie to nie ma z czego się śmiać. talibowie raczej nam nie zagrażają bo nas w nosie mają. Gorzej z ludźmi chorymi na umyśle albo jakimiś desperatami co będą chcieli na siebie zwrócić uwagę. Tak jak ten gość co chciał sejm wysadzić. http://www.itvl.pl/news/lotnisko-lublin-scyzoryk-w-rozporku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komendant odchodzi na inne stanowisko... Ha ha, pewnie w urzędzie dostanie posadkę, trzeba dbać o swoich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta kontrola na lotnisku Lublin -Swidnik daje duzo do zyczenia sam bylem swiadkiem jak kobieta przede mna miaal w bagazu podrecznym sloik ze slodzikem ???!!!! nikt nawt jej nie kazal tego sprobowac ani otworzyc co na innych lotniskach wogole by tej pani ze sloikiem nie wposcili ....do samlotu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaaa "Komendant po prostu chce zmienić pracę" błaaaahahahahahaahah A gdzie mu będzie lepiej niż na lotniskowym qrwidołku gdzie brał pieniądze za NIC!!!!!!! W obecnej chwili nie zatrudniłbym tego matołka na szefa ochrony nawet w Tesco. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Komendant po prostu chce zmienić pracę.Nosił się z tym zamiarem od dłuższego czasu." Lotnisko jest czynne 2,5 misiąca! wynika z tego,że ów pan nie był zainteresowany tą pracą juz w momencie jej rozpoczęcia.Może był z łapanki,albo z nakazu pracy ? Pogratulować zaangazowania w prace kadry kierowniczej Airport Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że nie znalezli tego noza czy bomby to nie znaczy ze lubelskie lotnisko odbiega od standardow europejskich. CZesto latalem po Europie i nieraz sie zdarzylo ze zapomnialem wyjac scyzoryka czy zapalniczki i wnioslem na poklad bez problemu. Jedynie bardzo dokladne kontrole widzialem w Niemczech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz wychodzi zatrudnianie po znajomościach....ahhh kochana Polska. Uwierzcie mi że to co pisze DzW to nie jest do końca prawda..no ale włodarze lotniska muszą się wybielić i pokazać jak to oni rzetelnie i zgodnie z procedurami podchodzą do kwestii bezpieczeństwa na lotnisku.. I kim jest w ogóle Rzecznik Lotniska??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest wszędzie na małych lotniskach. Ja w Paryżu ( gdy był remont) monitor komp. przeniosłam na pokład dopiero po odprawie (kolega mi bez problemu podał przez taśmę), żeby móc go sobie pod nogami postawić ( nie rezygnując z normalnego bagażu podręcznego . Gdyby w monitorze znajdowały się np. narkotyki to byłabym chyba milionerką...hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kieliszek, Kieliszek?... Skąd ja znam to nazwisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z nożem nie można mówić że to wina strażnika bo bez przesady ktoś nie maca kogoś po jajach bo zaraz by było że napastuje tu uważam że przesada jest. Po za tym nóż mógł być ceramiczny czyli żaden detektor go nie wychwyci. A co do bomby to co innego tu akurat się nie popisali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja latałem w czasach kiedy nikt nie wnikał w nożyk czy "sok ze słodzikiem", i wcale nie czułem sie mocniej zagrożony; bez przesady...Głupie nie mające nic na celu prowokacje. A co by było gdyby zastrzelili durnia za próbę wniesienia na pokład "bomby"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to lotnisko to jest miś na miarę naszych możliwości! Niestety, kolega kolegi zawiódł. Bywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo Prezes musi głupa udawać za to mu płacą, wszędzie w normalnym kraju taki szef ochrony dostałby dyscyplinarkę z wilczym biletem i zakazem wstępu na lotnisko już następnego dnia. W USA w dzień zwolnienia blokują Ci kartę wejściową i pakujesz się do pudełka i do widzenia, okres wypowiedzenia siedzisz w domu.... U nas może 3 miesiące na wypowiedzeniu wynosić informację, papier toaletowy i długopisy z pracy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kieliszek powiadacie???Pewnie zupełnie przypadkiem to rodzina tego Kieliszka z lub ratusza i pewnie miał wszelkie kwalifikacje na to stanowisko...mam tylko nadzieję,że na tym się kończy ta rodzinna zastawa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś dużo tych Kieliszków. I na pewno to tylko zbieg okoliczności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd u Niego trzy miesięczny okres wypowiedzenia? Musiał być zatrudniony u danego pracodawcy ponad trzy lata!Kto chce zmienić pracę i ma już "dogadaną" nową - rzadko korzysta z przysługującego okresu wypowiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakos "członek" zarządu Jacuś Sobczak już tak ochoczo się nie chwali lotniskiem jak życie weryfikuje praktyke...- za czyjeś pieniążki zbudować lotnisko i się tym chwalić to nie problem ale kompetentnie je obsłużyć to już inna bajka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko dział od Grudnia a on już od dłuższego czasu chciał zmienić pracę? Dobry żart, podobnie jak 3-miesięczny okres wypowiedzenia po kilku miesiącach pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież p.Kieliszek to policyjny emeryt więc z głodu nie zginie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sensacja na miare zająca szaraka na lotnisku .Uważam ze z igły zrobiono widły -w Poznaniu gościu pomalował samolot w 2009 r a tu scyzorych do ziemniaków czy marchewki larum -gości nie miał zębów i lubiał poskrobać sobie jabłuszko ?w samolocie bo lubi .Dlaczego tyle tematu internautów w sprawach Błachych zabawnych a tam gdzie uciekaja pieniądze z Lublina czy regionu wpisy po 5 osób patrz Fundusze Europejskie na lata 2015 -2020 dla Lublina .Dlaczego Lublin w kwestiach finasowych ratusz posłowie mieszkancy na forum czy dziennikarze łapki podkula i prosi o inwestycje jak o jałmużne .przykład Podkarpacia gdzie ma lotnisko na miare 25 wieku duże z terminalem ,autostrade ,miejsca pracy Dolina Lotnicza jak i obwódnice Przemyśla czy Jarosławia ,Mielec 450 milzł??? .Teraz z kosmiosu Prezydent czy Marszałek Podkarpacia wyskoczył o kase 2miliardy na obwodnice Rzeszówka, to Lublin 2x większy powinien otrzymać 4 miliardy a Białystok aż 3 miliardy .Pytam czym zaskarbił sobie rzeszówek pyta mieszkaniec z Poznania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...