Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rafał Panas napisał:
Proszę dokładnie przeczytać artykuł: facet chodziło golusieńki nie po tzw. nagiej wyspie (na marginesie tam już dawno nikt się nie opala nago), tylko po uczęszczanych przez całe rodziny ścieżkach.
Alez rozumiem Panie Redaktorze! W swojej wypowiedzi napisalem, ze nudysci (synonim: naturysci) przeniesli sie z nagiej wyspy w jej okolice. Spotkac ich mozna przed sama wyspa wprawdzie sporadycznie, ale w lesie juz czesciej. O powodach dlaczego lubelscy naturysci przestali korzystac z nagiej wyspy pisalem w poprzednim poscie. Natomiast trzeba powiedziec to, co nie zostalo wyraznie powiedziane. A mianowicie - lubelscy naturysci nie maja zadnej oficjalnej plazy (poza nieuczeszczana juz naga wyspa) na terenie Lublina. Dlatego Ci szukaja innych, ustronnych miejsc. Nad Zalewem Zemborzyckim takim najlepiej nadajacym sie do tego miejscem jest wlasnie las od strony "nagiej wyspy". Dlatego tam naturysci sie pojawiaja. Uwazam, ze do momentu gdy w Lublinie nie powstanie wydzielone miejsce dla naturystow, takie sytuacje beda sie zdarzaly. Prosze zauwazyc (w razie potrzeby sluze wiarygodnymi materialami), ze w wiekszosci europejskich krajow - chocby w sasiednich Niemczech, Czechach i Slowacji, a nawet na Litwie i Ukrainie - naturysci maja swoje oficjalne plaze. W Polsce takich nie ma, pomimo, ze Polska jest jednym z wiekszych krajow europejskich. Ale to, ze ich nie ma nie oznacza, ze w Polsce nie ma naturystow. Oni sa, tylko w naszym kraju nie istnieje zadna oficjalna plaza naturystyczna. Dlatego, polscy naturysci szukaja odludnych miejsc, gdzie mogliby spokojnie wypoczywac. Lasek w okolicach "nagiej wyspy" jest tego przykladem i nie tylko. Z tego co pamietam - wspomniany lasek - jest w miare najspokojniejszym miejscem w bezposredniej bliskosci Lublina, gdzie mozna w miare spokojnie wypoczac. Mysle, ze wiarygodnosc mojej wypowiedzi potwierdzi moj ponizszy podpis. Jezeli chodzi o mnie - opalalem sie na nagiej wyspie, jak nie mialem innej mozliwosci. Odkad sie usamodzielnilem tj. od 4 lat zaprzestalem korzystania z polskich, nieoficjalnych i niestrzezonych plaz naturystycznych. Wole wyjechac sobie co roku na okres 2 tygodni do Chorwacji, gdzie w najwiekszym na swiecie osrodku dla naturystow czuje sie komfortowo, gdzie bezpieczenstwo wypoczywajacych jest strzezone przez ochroniarzy i najwazniejsze - nie czuje sie jak dziwak. Niestety - takich warunkow nie ma w Polsce, gdyz brak jest w naszym kraju tego typu zorganizowanych i zabezpieczonych plaz i osrodkow, a na nieoficjalnych plazach spokoj jest zaklocany przez podpitych miejscowych jegomosciow oraz przez osoby, dla ktorych naturyzm jest sposobem na zaspokajanie swoich potrzeb seksualnych. Biorac pod uwage powyzsze, uwazam, ze Pan Adam przesadzil, gdyz wiem, ze w tym lasku naturysci opalaja sie od wielu lat! Tak wiec Ameryki Pan Adam nie odkryl. Pozdrawiam serdecznie! Tomek - Webmaster Naturystycznej Home Page, Lublin P.S. Zalaczone do artykulu zdjecie jest na 99,9% zdjeciem wykonanym na wyspie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLICJA NAD ZALEWEM PRACUJE CZY JEST NA WCZASACH?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast na polcicję,urzędnik powinien pójść do najbliższej parafii i opowiedzieć o przygodzie.Wkrótce zebrało by się tam sporo księży.Oni lubują się w takich widokach. No i pytanie do urzędnika:Skoro raz zobaczył golasa (i wystraszył się),to po co pojechał drugio raz aby go spotkać ponownie (jak sobie urzędnik zaplanował).Czyżby podniecał się idokiem tyłka 30-latka? Komu przeszkadza nagus w lesie?Jeśli by leżał na ścieżce rowerowej po której jechał urzędnik,to mógłby podnosić larum.Ale jeśli chłopina leżał w lesie,to po co znowu tam pojechał? I drugie pytanie do rowerzysty(?):czy przyglądnął się dokładnie czy nagus ma napletek czy też miał usunięty z p-rzyczyn rytualnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donald zamiast 2 irlandii zrobił z kraju 2 kambodżę, ludzie już nie mają pieniędzy na ubrania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojciec redaktor napisał:
Donald zamiast 2 irlandii zrobił z kraju 2 kambodżę, ludzie już nie mają pieniędzy na ubrania.
Na solarium też nie mają PO zapłaceniu wyższych rachunków za energię i POliwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś normalny człowiek widzi gołego wariata na ścieżce, po której ludzie jeżdżą rowerami i spacerują z małymi dziećmi - policja lekceważy zgłoszenie , na ok. 30 komentarzy większość go wyśmiewa. Ludzie, co jest z wami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naturystów w tych rejonach Zalewu Zemborzyckiego można było spotkać jak ja byłem jeszcze małym siuśmajtkiem, czyli na pewno jakieś 20 lat temu. Widziałem takowych i żyję zdrowo. Jestem takowo zdrowy na umyśle, jak i na ciele. Także moje dziecko nie doznaje szoku na widok gołego faceta lub kobiety. To pan Adam ma widocznie jakiś problem, z którym musi się uporać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
Jakiś normalny człowiek widzi gołego wariata na ścieżce, po której ludzie jeżdżą rowerami i spacerują z małymi dziećmi - policja lekceważy zgłoszenie , na ok. 30 komentarzy większość go wyśmiewa. Ludzie, co jest z wami?
Wniosek z tego taki, ze to ten golas jest normalny, skoro cieszy sie on wiekszym poparciem niz ten donosiciel - Pan Adam. Poza tym Pan Adam doniosl na policje o tym o czym policja od dawna wie i nie znajduje w tym naruszenia prawa, bo tam zwyczajowo spotykaja sie naturysci. Od ok. 25 lat na wyspie a od ok. 10 w lesie kolo wyspy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
Jakiś normalny człowiek widzi gołego wariata na ścieżce, po której ludzie jeżdżą rowerami i spacerują z małymi dziećmi - policja lekceważy zgłoszenie , na ok. 30 komentarzy większość go wyśmiewa. Ludzie, co jest z wami?
To jest "ich" teren- naturyści w tamtej części Zalewu byli od zawsze, teraz mają masę rowerzystów i niesamowitą ilość prawicowych podglądaczy z 10 krotnym zoomem a jeśli Czytelnik aż tak napala się na widok nagiego ciała (niezależnie od płci) może powinien pogadać z doktorkiem z artykułu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym zaapelować o utworzenie takiej ścieżki w Ogrodzie Saskim! Co Wy na to??? Tolerancyjni czytelnicy "Dziennika" jeżeli facet (urzędnik) jadący rowerem przez las jest dla Was większym dziwakiem niż "naturysta" opalający się w lesie o 19 - to ten Świat zwariował! Ja wysiadam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzielismy z żoną tego gościa jakiś miesiąc temu w lesie niedaleko wyspy...Brykał sobie nago z plecaczkiem i w samych bucikach problem może byc wtedy gdy trafi na podpitych tatusiów.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie urzędnik - jesteś pan kołtun zwykły i mam nadzieję, że szybko pożegnasz się z pracą. Adios!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak piszecie: Za naruszenie tych norm policjanci mogą wystawić mandat (do 500 zł – dop. rp). – Mogą też skierować sprawę do sądu grodzkiego – mówi Jacek Deptuś. I apeluje, by o podejrzanie zachowujących się osobach niezwłocznie informować policję. – Tylko wtedy możemy skutecznie interweniować – podkreśla. No to do jasnej CHOLERY człowiek zainterweniował, to go zignorowaliście - jako Policja - więc co? Ma napisać donos złotą czcionką na złotym papierze byśta dupy ruszyli, wasza PSIA mać?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Adam wyszedł na totalnego głupka ! : ) I dobrze imbecylowi. Wogóle to nasz kraj zatrzymał sie w średniowieczu lub biorąc sposób rzadzenia i ustalania norm społecznych, porównac go można do państwa religijnego. Powinniśmy sie wstydzić nie nagości ale mentalności obywateli i polityków. Falszywa pruderia i zasciankowośc powoduje, że smieja się z nas w całej Europie. Niedawna sprawa z próba likwidacji plaży naturystów w Ahlbeck, mandaty dla dziewczyn opalających sie na plazy bez biustonoszy. Luuudzie...porazka i kompromitacja. Jestesmy daleko w czarnej du****!! Na Ukrainie, w srodku stolicy gdzie ciagna się kilometrami naddnieprzańskie plaże a w upalne dni przychodza tysiące ludzi mozna opalać sie nago. Nie w wydzielonych miejscach ale pośród ludzi. Nikt tam nikomu nie zwraca uwagi, nikt się nie śmieje i nie gapi. Już nie podnoszę tematu plaż Chorwacji czy innych południowoeuropejskich, bo to lata świetlne od naszego państwa. chodzi mi oczywiście o przepaść kulturową. dlaczego u nas nie ma oficjalnych plaż naturystów ? Bo na powstanie takich pozwolenie wydaja lokalne władze. A który burmistrz chciałby utracic stanowisko za próbe na pozwolenie. Przeciez odrazu byłby wyklety z ambony i ekskomunikowany. Chciałbym doczekać czasu kiedy w woj lubelskim powstałaby pierwsza oficjalna, strzezona plaza dla naturystów tak jak za granicą. Pozdrawiam wszystkich naturystów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja uważam że facet nie powinien goły spacerować po ścieżce - bo ja bym się najnormalniej w świecie bała takiego człowieka, co sobie na takie ekscesy pozwala -jakby nie patrząc- w miejscu publicznym, bo nie jest to teren prywatny! a jakbym spacerowała ze swoim dzieckiem i byłabym sama, to naprawdę nie wiem, czego po takimczłowieku się spodziewać, bo nie iwem czy jest norlamlny, czy ma zaburzenia psychiczne.. nie iwem jakie ma zamiary, jak łazi z f...tem na wierzchu... i nie ma co atakować urzędnika, bo gdyby to było zgłoszenie przz jakieś dziecko albo kobietę to pewnie byłaby inna reakcja a dopóki to nie jest teren wyznaczony dla naturystów i wszyscy mogą tamtędy chodzić to mam prawo i ja.. a takich okazów się boję, bo jakby to był zboczeniec i zgwałcił wasze nastoletnie dziecko w tym lesie, to inaczej byście śpiewali... tylko wiadomo - dopóki się tragednia nie wydarzy, pewnie ton wypowiedzi sie niezmieni... a tak na marginesie, jakieś zobczeńce- wiedząc że tam mozna spotkać naturystów-, mogą to wykorzystać, pudawać naturystów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Webmaster NHP napisał:
Alez rozumiem Panie Redaktorze! W swojej wypowiedzi napisalem, ze nudysci (synonim: naturysci) przeniesli sie z nagiej wyspy w jej okolice. Spotkac ich mozna przed sama wyspa wprawdzie sporadycznie, ale w lesie juz czesciej. O powodach dlaczego lubelscy naturysci przestali korzystac z nagiej wyspy pisalem w poprzednim poscie. Natomiast trzeba powiedziec to, co nie zostalo wyraznie powiedziane. A mianowicie - lubelscy naturysci nie maja zadnej oficjalnej plazy (poza nieuczeszczana juz naga wyspa) na terenie Lublina. Dlatego Ci szukaja innych, ustronnych miejsc. Nad Zalewem Zemborzyckim takim najlepiej nadajacym sie do tego miejscem jest wlasnie las od strony "nagiej wyspy". Dlatego tam naturysci sie pojawiaja. Uwazam, ze do momentu gdy w Lublinie nie powstanie wydzielone miejsce dla naturystow, takie sytuacje beda sie zdarzaly. Prosze zauwazyc (w razie potrzeby sluze wiarygodnymi materialami), ze w wiekszosci europejskich krajow - chocby w sasiednich Niemczech, Czechach i Slowacji, a nawet na Litwie i Ukrainie - naturysci maja swoje oficjalne plaze. W Polsce takich nie ma, pomimo, ze Polska jest jednym z wiekszych krajow europejskich. Ale to, ze ich nie ma nie oznacza, ze w Polsce nie ma naturystow. Oni sa, tylko w naszym kraju nie istnieje zadna oficjalna plaza naturystyczna. Dlatego, polscy naturysci szukaja odludnych miejsc, gdzie mogliby spokojnie wypoczywac. Lasek w okolicach "nagiej wyspy" jest tego przykladem i nie tylko. Z tego co pamietam - wspomniany lasek - jest w miare najspokojniejszym miejscem w bezposredniej bliskosci Lublina, gdzie mozna w miare spokojnie wypoczac. Mysle, ze wiarygodnosc mojej wypowiedzi potwierdzi moj ponizszy podpis. Jezeli chodzi o mnie - opalalem sie na nagiej wyspie, jak nie mialem innej mozliwosci. Odkad sie usamodzielnilem tj. od 4 lat zaprzestalem korzystania z polskich, nieoficjalnych i niestrzezonych plaz naturystycznych. Wole wyjechac sobie co roku na okres 2 tygodni do Chorwacji, gdzie w najwiekszym na swiecie osrodku dla naturystow czuje sie komfortowo, gdzie bezpieczenstwo wypoczywajacych jest strzezone przez ochroniarzy i najwazniejsze - nie czuje sie jak dziwak. Niestety - takich warunkow nie ma w Polsce, gdyz brak jest w naszym kraju tego typu zorganizowanych i zabezpieczonych plaz i osrodkow, a na nieoficjalnych plazach spokoj jest zaklocany przez podpitych miejscowych jegomosciow oraz przez osoby, dla ktorych naturyzm jest sposobem na zaspokajanie swoich potrzeb seksualnych. Biorac pod uwage powyzsze, uwazam, ze Pan Adam przesadzil, gdyz wiem, ze w tym lasku naturysci opalaja sie od wielu lat! Tak wiec Ameryki Pan Adam nie odkryl. Pozdrawiam serdecznie! Tomek - Webmaster Naturystycznej Home Page, Lublin P.S. Zalaczone do artykulu zdjecie jest na 99,9% zdjeciem wykonanym na wyspie.
Nie mam nic przeciwko nudystom, myślę, że plaża nudystów w Lublinie mogłaby nieźle podpromować nasze smutne miasto. I właściewie zgadzam się, ze wszystkim co pan napisał. Sęk w tym, że opisany dżentelmen paradował po drodze uszczęśliwiając swoim widokiem ludzi, którzy nie mieli na to ochoty. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał Panas napisał:
Nie mam nic przeciwko nudystom, myślę, że plaża nudystów w Lublinie mogłaby nieźle podpromować nasze smutne miasto. I właściewie zgadzam się, ze wszystkim co pan napisał. Sęk w tym, że opisany dżentelmen paradował po drodze uszczęśliwiając swoim widokiem ludzi, którzy nie mieli na to ochoty. Pozdrawiam
Mysle, ze moglbym przyznac Panu Redaktorowi racje, gdybym dokladnie wiedzial, gdzie konkretnie zdarzenie mialo miejsce. Znam te okolice. Przyznaje Panu racje, ze jest tam miejsce oznaczone jako szlak rowerowo-turystyczny. Jezeli Pan Naturysta chodzil po tym szlaku, to ma Pan racje - pojawil sie nago tam, gdzie nie powinien. Natomiast poza szlakiem, nawet w niewielkiej od niego odleglosci w okolicznym mlodym lesie naturysci opalaja sie juz od 10 lat. Przyznaje bez bicia, ze nie wiem jak to wyglada przez ostatnie 4 lata, gdyz juz tam nie chodze, ale jezeli przez ten czas nic sie nie zmienilo to tak jest jak napisalem - lasek w ktorym wypoczywaja naturysci bezposrednio sasiaduje ze szlakiem rowerowo-turystycznym. I teraz pytanie brzmi - czy to Pan Naturysta poszedl tam, gdzie nie powinien, czy to Pan Urzednik nie znajac tego terenu zagalopowal sie w miejsce, gdzie wypoczywaja naturysci? Z tekstu jednoznacznie to nie wynika i stad moje watpliwosci. Pozdrawiam serdecznie! Tomek - Webmaster Naturystycznej Home Page
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Adam dlatego tak się zbulwersował,ponieważ zobaczył faceta który miał normalne,a moze nawet ciut większe przyrodzenie które posiada większość mężczyzn.Adaś na pewno ma ten organ w formie szczątkowej/może ze 4cm.we wzwodzie/i dlatego szlak go trafił.Jeżeli tak nie jest to prosimy o pana fotkę-tez nagą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kokos napisał:
Jak piszecie: Za naruszenie tych norm policjanci mogą wystawić mandat (do 500 zł – dop. rp). – Mogą też skierować sprawę do sądu grodzkiego – mówi Jacek Deptuś. I apeluje, by o podejrzanie zachowujących się osobach niezwłocznie informować policję. – Tylko wtedy możemy skutecznie interweniować – podkreśla. No to do jasnej CHOLERY człowiek zainterweniował, to go zignorowaliście - jako Policja - więc co? Ma napisać donos złotą czcionką na złotym papierze byśta dupy ruszyli, wasza PSIA mać?!
Ty "kokos"Weź się ćwoku wyluzuj.Policja nie chciała interweniować-i słusznie.A ciebie jak razi nagość to siedż w domu.Nie byłeś nigdy w wojsku,na koloniach i obozach,w saunie,w internatach gdzie są ludzie nago i nikomu to nie przeszkadza.Albo jesteś bigotem,albo masz kompleksy z własnym ciałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to ten lasek przy żużlówce między "rękawem" a ul.Grzybową ? Chętnie tam zajrzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...