Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O co chodzi Palikotowi?

Utworzony przez mzl, 24 lipca 2008 r. o 18:08 Powrót do artykułu
Palikot powiedzial to co myśli o prezydencinie przynajmniej połowa Polaków !!!! Palikot masz 100% racji !!!! BRAWO!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepszy cham, niż kretyn z nieustalonym rodowodem kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mzl napisał:
Palikot powiedzial to co myśli o prezydencinie przynajmniej połowa Polaków !!!! Palikot masz 100% racji !!!! BRAWO!!!!
Też tak myślę. Palikot nie myli się że Kaczyński nigdy nie powinien być naszym prezydentem. Ten człowiek nawet mówić dobrze nie umie pomimo iż jest profesorem. Za to mlaskać potrafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STUDENT MIASTA LUBLIN napisał:
Też tak myślę. Palikot nie myli się że Kaczyński nigdy nie powinien być naszym prezydentem. Ten człowiek nawet mówić dobrze nie umie pomimo iż jest profesorem. Za to mlaskać potrafi.
A to już bardzo prywatna sprawa Prezydenta, że sobie mlaska. Inni dłubią w nosie, jeszcze inni nie wymawiają rrrrr..., kolejni chodzą nieuczesani, ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do STUDENTA MIASTA LUBLINA-no cóż ,pewnie należysz do tych osób ,co to na głowie siedzą ,a d..pą myślą..No cóż? Tylko współczuć. Mam propozycje -zmień kierunek na medycynę, wybierz psychiatrię ,to uratujesz siebie i Palikota, który napisał książkę pt..,P(w)alą koty w Biłgoraju ".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam ogromną prośbę do Rady Miasta--Proszę uchwalić,że Janusz Palikot jest osobą nieporządaną Miasta Lublina (persona non grata). Ta nędzna kreatura przynosi tylko wstyd naszemu miastu. Chyba już dosyć jego błazeństw...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmija napisał:
Mam ogromną prośbę do Rady Miasta--Proszę uchwalić,że Janusz Palikot jest osobą nieporządaną Miasta Lublina (persona non grata). Ta nędzna kreatura przynosi tylko wstyd naszemu miastu. Chyba już dosyć jego błazeństw...
Mądrego to i miło posłuchać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmija napisał:
Mam ogromną prośbę do Rady Miasta--Proszę uchwalić,że Janusz Palikot jest osobą nieporządaną Miasta Lublina (persona non grata). Ta nędzna kreatura przynosi tylko wstyd naszemu miastu. Chyba już dosyć jego błazeństw...
Mądrego to i miło posłuchać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga napisał:
Mądrego to i miło posłuchać.
no wlasnie,o co chodzi palikotowi?WIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zeby ten niedorozwoj prezydent podal sie do dymisji,ja tez nie moge na niego patrzec,zrozumiec tez go trudno,palikot nie powiedzial,ze prezydent jest chamem,ale zachowuje sie jak cham/polszczyzno ojczyzno/ i masz babo placek,kolejne dasy w piaskownicy.naprawde jeszcze kilka lat bedziemy sie meczyc z tym kaczynskim?ludzie idzmy do przodu rozwijajmy sie,nie wetuj baranie ustaw!!!!!!!!!!!!!!!mamy kijowego krola,ale stanczyk tez niebardzo sie udal jaki pan taki kram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='je,dza' date='26.07.2008, 00:24' post='38643'] no wlasnie,o co chodzi palikotowi?WIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zeby ten niedorozwoj prezydent podal sie do dymisji,ja tez nie moge na niego patrzec,zrozumiec tez go trudno,palikot nie powiedzial,ze prezydent jest chamem,ale zachowuje sie jak cham/polszczyzno ojczyzno/ i masz babo placek,kolejne dasy w piaskownicy.naprawde jeszcze kilka lat bedziemy sie meczyc z tym kaczynskim?ludzie idzmy do przodu rozwijajmy sie,nie wetuj baranie ustaw!!!!!!!!!!!!!!!mamy kijowego krola,ale stanczyk tez niebardzo sie udal jaki pan taki kram [/quote Najpierw należy baczniej przyjrzeć się własnemu niedorozwojowi,a potem wskazywać na innych.Prezydenta jak wiesz wybrało społeczeństwo i taki Palikot nie będzie mu dyktował ,czy ma się poddać do dymisji ,czy nie. Jak zdążyłaś zauważyć ,każdy następny prezydent jest gorszy od poprzedniego.Palikot walczy w imieniu Tuska ,który aż kipi ,żeby zostać prezydentem . PANIE NIE DOPUSC,ABY TAK SIE STALO !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmija napisał:
Mam ogromną prośbę do Rady Miasta--Proszę uchwalić,że Janusz Palikot jest osobą nieporządaną Miasta Lublina (persona non grata). Ta nędzna kreatura przynosi tylko wstyd naszemu miastu. Chyba już dosyć jego błazeństw...
Niepożądaną*-Przepraszam ,zakradł się błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je,dza napisał:
no wlasnie,o co chodzi palikotowi?WIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zeby ten niedorozwoj prezydent podal sie do dymisji,ja tez nie moge na niego patrzec,zrozumiec tez go trudno,palikot nie powiedzial,ze prezydent jest chamem,ale zachowuje sie jak cham/polszczyzno ojczyzno/ i masz babo placek,kolejne dasy w piaskownicy.naprawde jeszcze kilka lat bedziemy sie meczyc z tym kaczynskim?ludzie idzmy do przodu rozwijajmy sie,nie wetuj baranie ustaw!!!!!!!!!!!!!!!mamy kijowego krola,ale stanczyk tez niebardzo sie udal jaki pan taki kram
Cytuję: "zeby ten niedorozwoj prezydent podal sie do dymisji,ja tez nie moge na niego patrzec,zrozumiec tez go trudno,palikot nie powiedzial,ze prezydent jest chamem,ale zachowuje sie jak cham/polszczyzno ojczyzno/ i masz babo placek,kolejne dasy w piaskownicy.naprawde jeszcze kilka lat bedziemy sie meczyc z tym kaczynskim?" Męczą to się ludzie z tobą, kimkolwiek jesteś i gdziekolwiek pracujesz, przebywasz. Zrozu, marna je,dzo, Prezydenta RP wubralo ponad 50% Polaków akceptując go takim jakim był, jest i będzie. Palikot działa na zlecenie, OŚMIESZYĆ I ZDYSKREDYTOWAĆ KACZYŃSKIEGO, bo przecież to jest kampania prezydencka. Bodajże Schetyna mówił w telewizji, że nie ma czasu na zajmowanie się bieżącymi sprawami bo zaczęła się kampania prezydencka. A ty, jak pisałam, marna je,dzo, głosiszte swoje farmazony. Chamstwo weszło na salony, co jest w lublinie, poczytaj sobie o znieważeniu wiceprezydenta. Nie wnikam, czy sobie zasłużył, czy nie, jeżeli czymś podpadł to sa procedury prawne a nie chamstwo ala Palikot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...