Ja lubelski Gej, (jak ktoś chce to niech powie lubelski pedał), widziałem dzisiaj grafikę Jej Performatywności i powiem szczerze, że to świetny przykład twórczości tego artysty. Myslę, że osoby oponujące przeicw tej pracy w ogóle nie mają pojęcia o sztuce, malarstwie czy też grafice a w ich domach wiszą jarmarczne bazgroły i klepane w tysiącach grafiki z lubelskiej starówki, którymi obwieszają ściany lubelskie firmy (bo to jest tanie i neutralne światopoglądowo). To jest takie drobnomieszczańskie Juz pewnie nikt nie pamięta jakie komentarze zbierał Paul Gaugin po wystawieniu swoich prac, wtedy drobnomieszczańscy francuzi a teraz drodnomieszczańscy i prostaccy lublinianie znów krytykują to czego nie rozumieją. Niestety drodzy lublinianie - sztuka to nie są makatki i portrety JPII, to nie są tandetne podróby ikon produkowane na 1-sza komunię i nie są to także kopie macierzyństwa przedstawiające matki karmiące swe dzieci wielkim cycem. Dodatkowo wasze komentarze na temat gejów, lesbijek, transseksualistów, biseksualistów i wszystkich nie mieszczacych się w pojęciu normy są jakieś takie głupie i nie na czasie. Myślę, że w takim razie powinniście wrócić do przepierki bielizny na tarze, popiołem - bo pralki automatyczne sa dla was zbyt nowoczesne :) Cofajcie się we wszystkim równo bo nie trzymacie standardu i wysokiego mniemania o sobie!
Zaloguj się, aby oddać głos
0