Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O. Rydzyk publicznie wykpił Murzyna

Utworzony przez olo, 15 lipca 2009 r. o 20:21 Powrót do artykułu
To jest zwykły prostak, który okradł Stocznię, kolebkę "Solidarności" a nie ojciec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W XVI wieku spłonął by na stosie. Powinien bykom j.... kołysać a nie mówić o Bogu. Nie zna nauk Jezusa. Szarlatan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie ty znasz nauki Jezusa. Prostaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to właśnie wygląda czarna mafia w Polsce,kler nic nierobi żeby takiego błazna nauczyć pokory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szatańskie szczucie to grzech społeczny, który wyrządza ogromne szkody.. ktokolwiek posługuje się manipulacją w celu siania zamętu jest wichrzycielem.. zróbcie dla Polski, czy społeczności lokalnej cokolwiek i dajcie spokój pracy dla Radia Maryja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za buc!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pewnie ty znasz nauki Jezusa. Prostaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spójrzcie na to spedalone pyszczysko! Toć to sama miłość do bliźniego bije z tej mordy! Szkoda ,że mohery nie mają internetu................może przejżeliby na oczy? Tfu w tę morde...miło ci geyu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co mu za to zrobią??? Będzie tak jak z "prezydentową"....nic...to jest dopiero układ , którego jakoś dziwnie kaczuchy nie wykryły albo...przykrywają....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak burak to burak.Zresztą nic dziwnego,że tylko stare prześcieradła za tym odmieńcem idą bo nikt inny...Aha i "prof" Nowak czy jak tam ten pajac się wabi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pewnie ty znasz nauki Jezusa. Prostaku.
A tak przy okazji kto to ten Jesus ???? jakis wokalista czy basista?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty od starych prześcieradeł zobaczymy czy ty będziesz zawsze piękny i młody. Moim zdanie to wy wszyscy dyskryminujecie o. Tadeusza Rydzyka a nie on kogoś. Zawsze musicie coś wyszperać przeinaczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Jak burak to burak.Zresztą nic dziwnego,że tylko stare prześcieradła za tym odmieńcem idą bo nikt inny...Aha i "prof" Nowak czy jak tam ten pajac się wabi...
OGOL SOBIE PEJSY BO MÓZG CI SIĘ PRZEPOCIŁ I BREDZISZ .PAN PROFESOR NOWAK TO WSPANIAŁY DOKUMENTALISTA NIE TO CO TA TWOJA A.CAŁA Z ŻIH .JA JESTEM MŁODYM OBYWATELEM RP I MAM NADZIEJĘ NA TO ŻE W POLSCE BĘDZIE OBOWIĄZYWAŁA HISTORIA OPRACOWANA PRZEZ AUTENTYCZNIE POLSKICH HISTORYKÓW A NIE PEJSIAKÓW Z DIASPORY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katolik napisał:
Spójrzcie na to spedalone pyszczysko! Toć to sama miłość do bliźniego bije z tej mordy! Szkoda ,że mohery nie mają internetu................może przejżeliby na oczy? Tfu w tę morde...miło ci geyu???
A widziałeś choć siebie w lustrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wicek napisał:
W XVI wieku spłonął by na stosie. Powinien bykom j.... kołysać a nie mówić o Bogu. Nie zna nauk Jezusa. Szarlatan.
A TY JE ZNASZ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z LEDNICY JAM napisał:
OGOL SOBIE PEJSY BO MÓZG CI SIĘ PRZEPOCIŁ I BREDZISZ .PAN PROFESOR NOWAK TO WSPANIAŁY DOKUMENTALISTA NIE TO CO TA TWOJA A.CAŁA Z ŻIH .JA JESTEM MŁODYM OBYWATELEM RP I MAM NADZIEJĘ NA TO ŻE W POLSCE BĘDZIE OBOWIĄZYWAŁA HISTORIA OPRACOWANA PRZEZ AUTENTYCZNIE POLSKICH HISTORYKÓW A NIE PEJSIAKÓW Z DIASPORY
No nareszcie ktoś trzeźwo myślący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieznajomy20years napisał:
A widziałeś choć siebie w lustrze.
TAK TRZYMAJ O.RYDZYK JUŻ WYSYŁAM NA KONTO DLA WSPOMOŻENIA TWOJEJ DZIAŁALNOŚCI, INO TYŚ NAM SIĘ OSTAŁ-RESZTA PODWINĘŁA OGONA I SIĘ SPRZEDAŁA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mocherowe zero, śmieć i pasożyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ussi napisał:
A tak przy okazji kto to ten Jesus ???? jakis wokalista czy basista?
NIEEEE, NO COŚ TY-TO JEST ŻYD KTÓREGO BÓG JAKO SYNA ZESŁAŁ NA ZIEMIĘ DLA ODPUSZCENIA NASZYCH GRZECHÓW.UCZYŁ MIŁOŚCI ZA CO ZOSTAŁ PRZEZ SWOICH RODAKÓW W BESTIALSKII SPOSÓB ZAMORDOWANY.(proponuję "PASJĘ"Gipsona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~aaaa~ napisał:
Mocherowe zero, śmieć i pasożyt
MOCHEROWY BERECIK JEST CIEPŁY , PRZYTULNY I O WIELE WYGODNIESZY OD MYCKI .CO DO PASOŻYTÓW-OWSZEM SŁYSZAŁEM ŻE PONOĆ POD MYCKĄ LEPIEJ SIĘ ROZWIJAJĄ ZE WZGLĘDU NA MAŁĄ PRZEPUSZCZALNOŚĆ POWIETRZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...