Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
150 osób. Wooooow z ponad ćwierć milionowego miasta 150 osób. Rewelacja, za.rok może nikt już nie przyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli było 150 osób w tym tyle wymienionych delegacji to ile było osób które przyszły indywidualnie. Tragedia straszna. Ale zachowujmy się nad nią poważnie, z pełnym szacunkiem i z wielkim pokłonem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie fotki z drona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pamiętam kto zaprosił na ten lot dowódców wszystkich sił zbrojnych, marszałków sejmu i senatu, prezydenta Kaczorowskiego oraz inne znamienitości, a Wy pamiętacie, czy wiecie kto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o "ambitne" zdjęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEORIA SUMIENIA. Sumienie ma każdy człowiek, również Prezes Jarosław Kaczyński. W 2010 r. brat Prezydent Jarosław Kaczyński miał w opinii publicznej poparcie ok. 15 % na reelekcje. Uroczystości w Katyniu w 2010 r. były elementem kampanii prezydenckiej Lecha Kaczyńskiego. Zaznaczyć należy, że Prezydent Lech Kaczyński w Katyniu był kilka lat wcześniej. Rok 2010 r. nie był żadną datą rocznicową mordu w Katyniu. Do wizyty jako element kampanii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego nakłonił go brat Jarosław Kaczyński. Teraz Prezes Jarosław Kaczyński ma wyrzuty sumienie. Mając to na sumieniu Prezes Jarosław Kaczyński postanowił w jakiś sposób odkupić swoje winy, oczyścić sumienie robiąc wszystko aby ze swego brata zrobić męczennika, bohatera narodowego i wybitnego profesora. Wszystko wskazuje na to, że dojdzie do tego, bo według teorii spiskowych PiS katastrofa w Smoleńsku była zamachem, mordem uknutym przez Tuska i Putina. Winnych należy ukarać, prawnie i moralnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu dzieci zganiają na spędy, jak kiedyś na 1 maja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu dzieci zganiają na spędy, jak kiedyś na 1 maja.
  To jeszcze nic. Wczoraj ganiali dzieci po 14-16 lat w ubrankach harcerzy aby zbierali podpisy w sprawie ustawy aborcyjnej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pamiętam kto zaprosił na ten lot dowódców wszystkich sił zbrojnych, marszałków sejmu i senatu, prezydenta Kaczorowskiego oraz inne znamienitości, a Wy pamiętacie, czy wiecie kto?
Pamiętamy!Pamiętamy!Pamiętamy!Pa.............mię............ta........my!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widzę, wszyscy byli służbowo na tej imprezie. Nie ma to jak nowy pochód na "1 Maja"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pamiętam kto zaprosił na ten lot dowódców wszystkich sił zbrojnych, marszałków sejmu i senatu, prezydenta Kaczorowskiego oraz inne znamienitości, a Wy pamiętacie, czy wiecie kto?
Pismo urzędnika 600-osobowej kancelarii Kaczynskiego z marca 2010:Z upoważnienia Pana Prezydenta RP pragnę poinformować, że na uroczystości 70 rocznicy zbrodni katyńskiej w dniu 10.04.2010 w Katyniu Kancelaria Prezydenta RP organizuje przelot samolotu specjalnego. Obok Pana Prezydenta, w skład wchodzą przedstawiciele rodzin katyńskich, wojska, duchowieństwo, osoby zaproszone przez Pana Prezydenta. Liczba miejsc w samolocie jest ograniczona. Odpowiadając jednak na prośbę Pana Marszałka proponuje udostępnienie miejsc w samolocie dla 12 przedstawicieli parlamentu, po trzech z każdego klubu. W związku z koniecznością prowadzenia dalszych prac organizacyjnych proszę o przekazanie listy osób zgłoszonych na uroczystości.Władysław Stasiak”..."Każdy kto będzie próbował zmienić miejsce lądowania prezydenckiego samolotu zostanie oskarżony o utrudnianie prezydentowi RP sprawowanie władzy." Jarosław Kaczyński...Marzec 2010r, I w TVP pojawił się prezydent RP z wystąpieniem: Ja i moja kancelaria przygotujemy wizytę w Smoleńsku. Tusk i rząd mają się do tej wizyty nie wtrącać. Lech Kaczyńskizwiń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHWILA NIEUWAGI - JEDNO ZDJĘCIE, KTÓRE ROZWIAŁO WSZYSTKIE WĄTPLIWOŚCI: niezalezna.pl/uploads/foto2013/47643-537561382913227.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"8.40:50 wysokość 80 metrów, za chwilę stwierdzenie - Odchodzimy."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu dzieci zganiają na spędy, jak kiedyś na 1 maja.
Dokładnie tak ,bo to granie młodymi umysłami !!! Ta ziemia ma za dużo patriotów, a zbyt mało mądrych ludzi !!! Co za zwierzchnik Sił Zbrojnych dopuścił do obecności na pokładzie jednego samolotu całego dowództwa ...Czy ci generałowie potrafili myśleć , a przynajmniej jeden z nich ...? Podobno kwiat narodu ,elita elit !!! Boże to co pomyśleć o nieelicie...?;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pamiętam kto zaprosił na ten lot dowódców wszystkich sił zbrojnych, marszałków sejmu i senatu, prezydenta Kaczorowskiego oraz inne znamienitości, a Wy pamiętacie, czy wiecie kto?
Tak, oczywiście zapraszającym był św.pamięci LECH KACZYŃSKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TVN 24 na bieżąco relacjonowala te chwile mam nadzieję ,że w archiwach nie zlikwidowano jako akta do likwidacji po 5-ciu latach. Pamiętam bo bardzo przeżywałem śmierć znajomych z jednym z nich byłem umówiony na spotkanie okolo 15 kwietnia ''spotkaliśmy'' się niestety na jego pogrzebie. Pierwsze relacje dawały już punkt widzenia nie było reżyserki bo na żywo się nie da nic ''podrabiać''. Pół godziny opóźnienia w starcie i wiele innych splotów zdarzeń-o tym się nie mówi bo jest jedna TUBA.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHWILA NIEUWAGI - JEDNO ZDJĘCIE, KTÓRE ROZWIAŁO WSZYSTKIE WĄTPLIWOŚCI: niezalezna.pl/uploads/foto2013/47643-537561382913227.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weźmiemy ruskich śmiechem :)   http://www.strefa-beki.pl/upload/20151215155020uid1.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...