Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
KULejna 70-tka: Wiadomo jak wyglądał Polski Patriotyzm po roku SOLIDARNOŚĆI - oprócz Amerykańskiej mentalności nic nie było innego, powrót do historii i właściwego patriotyzmu nastąpił po wejściu do UE. Od dawna też leciały w TV Lublin reklamówki "Requiem Wojennego" Brittena. Problem tylko powstał w stroju reklamówki - najlepiej wystrojone były tylko panie, a same skrzypce dogoniły gęśle. Nad tym wszystkim czuwał oczywiście Dyrektor Artystyczny FL pan Piotr Wijatkowski powołując nowe stanowiska - GĘŚLI I i GĘŚLI II. Od ponad 40 lat żadna Władza lubelska nie była w stanie wykończyć i Filharmonii, i teatru, a pan Piotr Wijtkowski robi to wspaniale - wykańcza Filharmonię! KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY proponuje oddanie w ręce Dyrektora Artystycznego FL Piotra Wijatkowskiego teatru, a też go wykończy. Sam zaś artysta Wijatkowski ma wielkie perspektywy przed sobą - Festival Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu, a do tej pory z powodzeniem może sprzątać salę - po koncertach. Gdzie Władze Lublina miały oczy pomijając tak silną konkurencje dla siebie? Do szumnych obchodów włączył się wespół z Niemcami nawet KUL-awy CHÓR. Aby i tego problemu nie pominąć KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje REQUIEM WOJENNE 2009 pod tytulem ZBRODNIA I KARA: ZBRODNIA - to cuda dokonywane z armią Adolfa Hitlera. KARA -papiestwo... ...Josefa Ratzingera. W tym tez wpisie nie pominięto nawet kościoła, bo sam Axcelencja jak to przeczyta, to się solidnie wKULwi, a o to w tym wszystkim chodzi. Zostańcie z B(L)OGIEM. Rektorem ASC jest ************* ***************,tel.+** *** *** ***, www.************.*/**; e-mail ***********@******.**. (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie było syren?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dobrze że ludzie o tym pamiętają .Chcą pamiętać zwłaszcza ci tacy jak ja ,którzy pokoleniem powojennym.Wojna zostanie na zawsze w pamięci.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: