Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obchody 72. rocznicy Katynia w Lublinie

Utworzony przez Hubal, 14 kwietnia 2012 o 17:24 Powrót do artykułu
Bohaterowie to Ci którzy polegli w boju! Rozkazu poddania sie nie było, więc jak mozna nazwac oficerów którzy zamaiast walczyc, często bez jednego strzału poszli w niewolę? W tym kraju opłakuje sie łasicowatych, a zapomina o bohaterach! Dziękuje za uwagę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wstydziłbyś się Jestem ciekawa, czy mógłbys powtórzyc to w twarz komuś, komu zabito w Katyniu męża/ojca/brata lub innego członka rodziny...czy tylko w sieci jestes taki odważniak
Ostatnio edytowany 14 kwietnia 2012 o 17:44
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wieczna chwała. Ci co zginęli w lasach Katynia oddali swe życie na polu chwały będą im za to chóry anielskie przez wieki Hymn Polski śpiewały. Tysiące zginęło w lasach Katynia zabrano im honor młodość i życie nad nimi wisi wieczna chwała to dla Ojczyzny oddali swe życie. Wciąż błądzą duchy po Katyńskiej ziemi i słychać równy żołnierski krok zapalmy znicze niechaj płoną i im na wieki rozjaśnią mrok. Niech im ta ziemia całunem będzie i Sztandar Polski ich otuli niech Orzeł Biały w złotej koronie skrzydłami swymi do snu ich utuli. Henryk Siwakowski Elbląg 14.4.2012.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Miliony polskich i radzieckich żołnierzy zginęło w boju na frontach Drugiej Wojny Światowej,dziesiątki tyscy osób cywilnych zostało roztrzelanych w łapankach i palonych w wiejskich stodołach, a oni opłakują ciagle tylko tych co zginęli w Katyniu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Weź ty się zastanów co wypisujesz!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
OJCZYZNO Nie miałaś szczęścia biedna Ojczyzno bo wróg już był w twoich granicach a kiedy nadszedł 17 września ruszyła ze wschodu czerwona nawałnica. I uskrzydlona jak orzeł w gnieżdzie z obu stron świata dostawałaś rany a krew płynęła wartkim strumieniem i krzyżowała niecne wroga plany. Nie damy ziemi skąd nasz ród ciągle śpiewały gardła ściśnięte, a łzy płynęły z oczu im gdy płonęła Warszawa miasto wniebowzięte. Las krzyży tylko znaczył drogę,ziemia chłonęła polską krew i oddawali swe życie młode za swą ojczyznę i walki zew. I ciągle słychać było raus i w pierod kiedy to polskie krwawiły rany och jakże ciężkie były wtedy te faszystowskie i ruskie kajdany. I zapłonęły polską krwią śniegi Syberii ruskie gułagi zadrżały ruskich kazamat mury ginęli ludzie polskiej kultury. Zdeptano orły w lasach Smoleńska, Miednoje Ostaszkowa i rozstrzelano kwiat oficerski po jednej kuli we wszystkich głowach. Mroczna ta ziemia i krwią zbroczona przez lud wzgardzona i wyklęta dziś tylko znicze nocą migają w każdą rocznicę, w każde święta i czasem słychać ich krok miarowy jak idą z honorem pod Katyńskie rowy. Henryk Siwakowski Elbląg 16.09 .11.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do folkatka jesteś nawiedzona i nie wiesz co piszesz i mówisz to co lepiej jakby któs napisał ze twój ojciec był tchórzem i siedział za szafą jak inni walczyli jestes chyba ograniczona ze nie rozumiesz słów wiersza które ktoś napisał
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: