Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obchody 73. rocznicy powstania warszawskiego na pl. Litewskim. Syreny zawyły

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 sierpnia 2017 r. o 18:36 Powrót do artykułu
Nudziło się warszawiakom to sobie powstanie wymyślili i to przez ich głupotę tyle osób zginęło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie ciekawi co to ma oznaczać to palenie świec dymnych ? Co za głupia moda teraz nastała. Nie można to tradycyjnie obchodzić rocznicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO RUSKI CEP MOZE PODWAZAC SENS POLSKICH POWSTAN O WOLNOSC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A te łyse wuje z racami,co tam robią powstańcy czy męczenicy dobrej zmiany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem o co chodzi z tymi racami, ale widziałem jak jeden z tych łysych wujków ładował je w tyłek twojej matki :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i po co mój ojciec śp. walczył o ten kraj, gdzie ja teraz mając 40 lat pracy dalej zapieprzam na młodych zdrowych rozmnażających się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle tragedii ,taka ofiara krwi . tęsknota za wolnością i teraz taka hołota o żydobolszewickich korzeniach ponownie zabiega o to aby ściągnąć na naszą Ojczyznę jakieś nieszczęście. Timmermansy, Schultze ,Szredery , Putiny to nic innego jak kolejna wersja tej :Marks ,Engels, Lenin, Ribbentrop ,Mołotow. Tej hołocie należałoby dać nauczkę nawet za cenę gdyby nam zarzucono odstępstwo od zasad demokracji . Demokracja jest ustrojem dla społeczeństw cywilizacyjnie ukształtowanych - a taki Budka czy Gasiuk czy Petru czy Schetyna czy Michnik czy Wałęsa ?.... liche tworki które niewiele rozumieją poza "waleniem dechą"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te " ŁYSE WUJE" jak ich nazywasz zafajdany KODfidencie nigdy nie wręczyliby kwiatów Bierutowi jak to robił twój guru Lityński . Te "ŁYSE WUJE" jak ich nazywasz nigdy by nie skinęli głową przed taką pierwszą damą jaką była Komorowska UBecki pomiot albo identyczna Kwaśniewska . W końcu te "ŁYSE WUJE" . jak obiecali tak i pogonili mafijną swołocz -Józefów Bąków , jeszcze tylko pomogą rozpieprzyć nadzwyczajne kasty i potem już będziemy mogli cieszyć się demokratycznym państwem. Tu w Polsce, żadna kukułka nie może mieć szansy aby zasiedlić polskie gniazdo swoim bandyckim POmiotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki brak szacunku Pani Augustyniak mogłaby przynajmniej okulary słoneczne zdjąć z głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uj mnie strzela jak widze ze czesc ludzi oddaje hold ludziom sprzed 73lat a tu jakos gnoj na rowerze jezdzi, inny z psem idzie, jakas matka z wozkiem spaceruje. Zenada postawa "godna" Polaka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLACY nigdy się nie poddają - komuchy ZSL i PO wypad!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
101-letni kombatant mieszka w piwnicy po wyrzuceniu z mieszkania przez Hannę Gronkiewicz-Waltz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
TYLKO RUSKI CEP MOZE PODWAZAC SENS POLSKICH POWSTAN O WOLNOSC
 nie jestem ruskim cepem a wresz genetycznie niecierpie ruskich i uznaje ich za najwiekszych zbrodniazy.Ale uważam powstanie warszawskie za glupote nieprzygotowane militarnie , bez zaplecza politycznego ze strony stojącej armii czerwonej. Co zyskaliśmy ? zniszczona stolice i tysiace poległym młodych Polaków, to byl tragiczny bład nauczmy się wreszcie szanowac zycie a nie tylko dac się zabijać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam komentarze i nie wierzę. Tyle wrogości i nienawiści w taki dniu? Pokolenia walczyły i ginęły, a teraz macie Wolną i Demokratyczną Ojczyznę podaną na jak talerz, to nie potraficie tylko docenić tylko szczujecie Polaka na Polaka. Myślicie, że patriotyzm to rozciągnięte koszulka z symbolem Polski walczącej ? A słuchaliście wczoraj słów generała Ścibora-Rylskiego o potrzebie szacunku do innych ludzi? Przesłuchajcie 10 razy jak nie zrozumiecie za pierwszym i wbijcie to sobie to tych swoich ogolonych na łyso głów. I jeszcze jedno: szczucie i skłócanie ze sobą Polaków służy jedynie Putinowi, więc zastanówcie się komu chcecie służyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W komentarzach widać pewną prawidłowosć: Polacy składają hołd Powstańcom i godnie obchodzą rocznicę wybuchu Powstania. A wyznawcy kaczyzmu szczekają i warczą na wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszwabska i prosowiecka targowico, teraz patrzeć na Warszawę - to są prawdziwe tłumy! Jak przyjdzie co do czego, to nawet nie czapkami, ale naparstkiem was nakryjemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Tak jak słyszymy od ludzi, którzy przeżyli Powstanie Warszawskie, oni mówią: byliśmy tak wkur... na tych Niemców, przez tyle lat, że nas rozjeb... po kątach, że byśmy i tak poszli nawet żeby zginąć, żeby mieć pięć minut tego, żeby człowiek był kur... wolny – stwierdził gwiazdor i dodał, że ideologia dorabiana jest przez polityków, a życie jest proste. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czasie godziny W gdy wyły syreny dzieci kapały się w fontannie.Rodzice mieli to gdzieś siedzieli sobie na ławkach i nikt nie raczył wstać i uczcić chwilą ciszy i zadumy tej rocznicy.Krzyczałam, żeby wstawali, żeby dzieci wyszły z wody Niestety nikt nie reagował.Jeden wielki wrzask obok oficjalnych uroczystości.Gdzie były władze miasta czemu nie kazali wszystkim wyjść z fontanny w tak ważnej chwili?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- Powstanie Warszawskie - to było bohaterstwo Polaków przeciwko szaleńczemu obłędowi morderców z Niemiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a ruscy z "armia" LWP stali pod Warszawą i ODPOCZYWALI - ... sponsorzy SLD, ZSL i PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...