Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obchody rocznicy Unii Lubelskiej. Relacja na żywo (1)

Utworzony przez gładki, 1 lipca 2009 r. o 08:52 Powrót do artykułu
Krakowskiej - nie znam takiej ulicy w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kwa kwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYJDZIE JAK PRZY KAŻDEJ TEGO TYPU OKAZJI DZIADOWSTWO DROGOWE MADE IN LUBLIN..SKAŁDA SIĘ NANIE :BRAK OBWODNICY KTÓRA ODCIĄŻYŁA BY WIELE ULIC OD RUCHU TRANZYTOWEGO, ZANIECHANA TRASA ZIELONA..PRAKTYCZNIE KIEROWCY WJEŻDZAJĄCY DO LUBLINA Z KAŻDEJ STRONY,CZY WARSZAWY,CZY KRAŚNIKA,CZY CHEŁMA,CZY LUBARTOW, CZY ŁECZNEJ, WPDAJĄ W KOCIOŁ KORKA KTÓRY OBEJMUJE CAŁE MIASTO!!JEST TO CHORE ALE TAKIE TYPOWO NASZE LUBELSKIE!!NASI TFUUU DECYDENCI UMIEJĄ TYLKO POZAMYKAĆ ULICE A ORGANIZACJA RUCHU JAKBY NIE PATRZEĆ 400 TYS. MIASTA??, EEEE CO TAM KTOBY SE TAKIMI D... GŁOWĘ ZAJMOWAŁ!!NASI TFUUU DECYDENCI SĄ DO WYŻSZYCH CELÓW!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ KIEROWCA11 - podpisuję się pod Twoją wypowiedzią wszystkimi dostępnymi kończynami. Wstyd i tyle mamy do pokazania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może klawisz F5 będzie lepiej działał jeśli odświeżymy przez "Ż"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale obstawa jakby sam Obama przyjechał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to jest za egzotyczna postać w śmiesznym,fioletowym ubranku?Czyżby to prezydent jakiegoś arabskiego kraju?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś zna uczciwego polityka który nie kłamie nie obiecuje gruszek na wierzbie proszę o nazwiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuje zamknąc przejście na Lubartowskiej 3-w dniu wczorajszym mało brakowało a zginełabym tam!! Kawał gzymsu spadł za moimi plecami a właściciel kamienicy potrzebował godziny aby zabezpieczyć miejsce aby nikogo nie zabiło!!!Wiem że tomoże nie jest miejsce na swoje żale ale moje dziecko stało obok mnie i widziało juz mamę na cmentarzu-traumę pogłębia fakt iz właściciel kamienicy mimo tego iz straż miejska zadzwoniła i prosiła o interwencje miał gdzieś że ktoś tam czeka na wyjaśnienia i zabezpieczenie miejsca.Tylko w Lublinie jest sie czym chwalić-buta i ham.....
Ostatnio edytowany 1 lipca 2009 r. o 17:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednym słowem tragedia. Z zana na lipową 1h20min. Bo jakis kurdupel se przyjechał ?? Mam w D. takie imprezy w ciagu dnia roboczego, paraliżujace całe miasto. Niestety panie kaczynski, ludzie pracują a nie tylko im małpki w głowie. A prezydentowi Nowego Lublina gratuluje kolejnego sukcesu. Parazliż jeszcze wiekszy jak na TDP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech Kaczynski to działacz polityczny PiS-u w garniturze prezydenckim, ręki w kosciele nie podał prezydentowi Lublina, hi hi hi katolik na pokaz, lublinianie głosują na PiS a działacze PiS-u mają lublinian w głębokim poważaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że zakończyło się taką „wpadką”. Prezydenci nie poszanowali pracy i wysiłku wielu ludzi, którzy to wszystko, co działo się na deptaku, zrobili przecież przede wszystkim dla nich. Brawa dla artystów i wszystkich, którzy przygotowali Lublin. Wielcy mościgoście niech żałują, że nie przeszli się tamtędy. Może bali się, że ludzie obrzucą ich jajkami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...