Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wy komórką te zdjęcia robicie i potem wstawiacie na główną stronę??????? Jakość tak badziewna, że woła o pomstę dom piekła.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zrób lepsze
0
Jakoś zła bo ten w czerwonym fifraku jakiś taki niefotogeniczny,a wlazł na pierwszy plan.Zawsze lezie pod kamerę, ciekawe ile zgarnął za tą imprezkę.
0
Super atmosfera. Fajnie poczuć, że Lublin stał się na chwilę stolicą Polski i najważniejszym miejscem w naszym kraju. No i prezydentom pogoda dopisała!!
0
ZNOWU CIEMNOTA CAŁUJE PANÓW PO BRUDNYCH ŁAPACH,,,,JASNIE PANIE DZIEDZICU I CZAPKA Z GLOWY,,,ZAŚCIANEK CIEMNOTY UNII EUROPEJSKIEJ
0
Na forum TVN 24 przeczytałem że po mszy św. w archikatedrze prezydent (pewnie tylko PiS) Lech Kaczyński przywitał się z posłanką Elżbietą Kruk (myślę że tym razem była trzeźwa). Zaszczyt ten nie spotkał podobno wyklętych PO-wców marszałka województwa i prezydenta miasta.
0
Zdecydujcie sie w koncu. Piszecie na poczatku, ze prezydent nadaje medale, a nizej, ze juz opuscil zamek. Zdecydujcie sie w koncu
0
nadać h.c Juszczence - gloryfikatorowi UPA i SS Galietzen to tak jakby nadać pośmiertny doktorat hc Adolfowi Hitlerowi- POan Życiński TW Filozof wraz z ks Wilkiem powinni trafic do brunatnej ksiegi stowarzyszenia "Nigdy Wiecej"
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: