Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obelgi, wyzwiska i groźby na sesji? PiS zawiadamia prokuraturę. "Nie ma zgody na ataki agresji"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 listopada 2016 r. o 19:46 Powrót do artykułu
Ojoj jaka ważliwość PISuaru, aż mnie tam boli od śmiechu. Jak ONR heiluje to spoko, jak wyzywa się kobiety to też spoko a tu PISowska dusza poczuła się obrażona. Jaka to dwulicowość i obrzydliwość, ale mam nadzieję, ze ta chora umysłowo partia wyląduje za parę lat,tam, gdzie jej miejsce - na śmietniku historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry PiSuar to jaki PiSuar?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie to mam tego dość. Super że są zebrała się grupa osób do obrony prezydenta, znaczy że mamy demokrację i zaczyna ona w nas dojerzewac. Ale proszę was, tyle wspaniałego zrobił, jaki on super, miasto zaczyna wychodzić z Polski B w kierunku zachodu itd. Moim zdaniem trafił na dobrą koniunkturę, rzeka pieniędzy z Unii. Osobiście gdyby był Inn prezydent i nie wykorzystał tsytuacji nazwałbym go nie inaczej jak marnotrawcą. Niech żyje Żuk i Unia, drugiej takiej okazji nie będzie. Murem za Prezydentem, może i ja będę miał jakieś profity.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ZUK nie chce nazwać nowego mostu imieniem ROTMISTRZA PILECKIEGO? Czerwone z niego wyłazi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dowolny POszołom z dowolnej części Polski, jeżeli trafi w pewien zespół biznesowo-medialny , może wokół swojego otoczenia, wokół swojej historii uzyskać całkiem spory rezonans - i wspieracz developerow wlasnie to robi. Niestety jego przewałki doprowadzą go do sprawiedliwej kary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem radnego pituchę ostentacyjnie żującego gumę przez całe posiedzenie i spoglądającego z pogardą w stronę broniących Żuka mieszkańców - nie wyglądał na zbytnio przestraszonego - no chyba, że taki dobry z niego aktor. jego wyraz twarzy raczej mówił: "możecie nam na***yć". "grzegorz szwed, radny dzielnicy wieniawa, obraził kobiety biorące udział w czarnym marszu nazywając je prostytutkami" - gdzieście wtedy byli radni pis? czyżby dobra zmiana miała podwójne standardy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze! Jak PO z PSL przez prawie dekade wałki robili to PiS takich cyrków jak teraz wyprawiają platfusy z arbuzami nie odstawiał. Dobrać się do tyłków tym krzykaczom i ich podżegaczom! Bravo PiS !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnie podrygi kodziarskich postkomunistów i nawet sorros nie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dreamliner_z_luz napisał:
Widziałem radnego Pituchę ostentacyjnie żującego gumę przez całe posiedzenie i spoglądającego z pogardą w stronę broniących Żuka mieszkańców - nie wyglądał na zbytnio przestraszonego - no chyba, że taki dobry z niego aktor. Jego wyraz twarzy raczej mówił: "możecie nam nas koczyć". "Grzegorz Szwed, radny dzielnicy Wieniawa, obraził kobiety biorące udział w Czarnym Marszu nazywając je prostytutkami" - gdzieście wtedy byli radni PiS? Czyżby dobra zmiana miała podwójne standardy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
donosiki na współmieszkańców? trochę to słabe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
politycy PiS mają mentalność Kalego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pitucha ciągnie PiS na dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowcy donoszą na Lublinian do prokuratury? No tak w końcu kolega jest generalnym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisuary to cieniasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dreamliner_z_luz napisał:
dreamliner_z_luz napisał:
  Widziałem radnego Pituchę ostentacyjnie żującego gumę przez całe posiedzenie i spoglądającego z pogardą w stronę broniących Żuka mieszkańców - nie wyglądał na zbytnio przestraszonego - no chyba, że taki dobry z niego aktor. Jego wyraz twarzy raczej mówił: "możecie nam nas koczyć". "Grzegorz Szwed, radny dzielnicy Wieniawa, obraził kobiety biorące udział w Czarnym Marszu nazywając je prostytutkami" - gdzieście wtedy byli radni PiS? Czyżby dobra zmiana miała podwójne standardy?  
bardzo trafny post
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Suweren powiedział Wam co o Was myśli. Jakie prawo i sprawiedliwość taka jakość wypowiedzi suwerena!
a guzik prawda. Wychodzi na to że zwolennikom prezydenta i przedowniczącego RM kompletnie brakuje kultury. Sami zobaczycie przy wyborach. Może PiS na razie kandydata na prezydenta Lublinie nie ma, ale już możecie wspominać jaką mieliście większość w Radzie Miasta (raptem o 1 radnego). Do wyborów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO gnojarze z PO-PSL nie chcą mostu ROTMISTRZA PILECKIEGO? Zuki nadal wolą "bohaterów ORMO"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za chamstwo trzeba karać. A przecież tak naprawdę radni PiS nie są przeciw Krzysztofowi Żukowi. Musieli tak głosować, bo inaczej Kaczyński ich wytnie z listy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Demokracja nie polega na tym że ktoś nawołuje do przemocy , grozi radnym i szantażuje okrzykami ? Nie wystła gróźb ! Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie ale w sposób właściwy nie siłowy. Wszyscy ci którzy wtedy byli na sali wiedzą jak było działo się to przy biernej postawie przewodniczącego który odbierał głos niewygodnym mówcom z ambony a sam tolerował zaistniałą sytuacje skandaliczną . Gdy emocje opadają może czas na refleksję i opamiętanie Państwo Radni ,,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tym zdjęciu widać ludzi którzy krzyczeli do radnych z pisu "szmaty".... słyszałem, widziałem i rozpoznam!!!! żeby było ciekawie były to kobiety a w szczególności jedna która zagrzewała cały tłum to skandowania. Pani za kamerą. Szacunek należy się wszystkim... a to co widziałem to niezłe przedstawienie !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...