Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obława na ciężarną nastolatkę

Utworzony przez m, 9 czerwca 2008 r. o 06:46 Powrót do artykułu
Anty-Fanatyk napisał:
Z najnowszych wiadomości, dziewczyna powiedziała: "- To nie był mój chłopak i to był gwałt, cokolwiek by teraz nie mówił." Oczywiście chłopak się broni wszelkimi sposobami, by nie trafić do poprawczaka. Dziewczyna została zgwałcona, zgłosiła się do prokuratury, ma prawo do aborcji. Gwałt jest złem, krzywdą i grzechem. Aborcja w wyniku gwałtu jest tylko skutkiem już popełnionego zła. Dziewczyna jest niewinna, natomiast to na chłopaka spada odpowiedzialność za to co się dzieje, i za gwałt i za aborcję. Dziewczyna została skrzywdzona, teraz księzulo chce ją dodatkowo ukarać rodzeniem dziecka zboczeńca. A swoją drogą strach wracać do kraju. Już nie ma Polski, jest Iran-2.
NIE nie, tylko nie wracaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczycielka napisał:
Dyskusja internautów, która skupia się na problemie usunąć czy też nie ciążę dowodzi ich znacznej niedojrzałości. Problem bowiem jest znacznie szerszy, dotyczy wychowania młodego pokolenia. Rodzice spychają ten problem na szkołę,a ona ma coraz mniejsze możliwości wpływania na wychowanie młodzieży. Z jednej strony brak pieniędzy\ od szeregu lat\ na dodatkowe zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia młodzieży powoduje, że uczniowie sami szukają sposobów na spędzenie wolnego czasu. I często jest on zupełnie niekontrolowany przez dorosłych. A z drugiej strony ubywa nauczycieli, którzy społecznie ,z wielkim poświęceniem oddawali się wychowaniu uczniów.Młodzież zwłaszcza w gimnazjach jest niedojrzała pod względem emocjonalnym i społecznym i wymaga szczególnej troski. Stąd problem samobójstw, przypadkowych ciąż, przemocy.Szybko zapomnieliśmy o samobójczej śmierci Ani z Gdańska. Nie jestem dewotką ,ale potępianie zasad dekalogu nieuchronnie prowadzi do upadku wszelkich norm moralnych ,w tym zwłaszcza poszanowania życia. Dlatego trzeba wspomóc młodych ludzi w kształtowaniu ich osobowości. Dziwią mnie różne stowarzyszenia i organizacje, które namawiają do aborcji. To dziwne jest zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że przy najniższej populacji w Europie organizacja, która w nazwie ma planowanie rodziny jest zwolenniczką aborcji. Potępia się natomiast księdza, który z racji swojej misji jest przeciw zabijaniu.Drośli powinni zespolić wszystkie siły w dawaniu dobrego przykładu młodym-oni szukają autorytetów. Pamiętajmy to nie jest tylko problem ciąży Agatki - młodzi ludzie uczą się szybko podglądając dorosłych, jak unikać odpowiedzialności za swoje czyny,jak żyć wygodnie bez zobowiązań.
Dyskusja nie tyle nad aborcją, co nad prawem do decydowania o sobie, potępiająca bezprawne odizolowanie dziewczyny przez klechów i zmuszanie jej do podjęcia decyzji zaspakajającej ich ambicje. Chodziło tylko i aż o tyle. W państwie demokratycznym nie ma miejsca na zachowania jak księdza, czy osób, które wynoszą dane osobowe pacjenta. To jest karygodne. Co zrobi Agata to jej sprawa, decyzję podejmie sama, lub wespół z matką. I tak ma być. Żaden klecha, żadna paniuśka okołoklechowa. To wszystko, ale widzę, że katolikom skupionym wokół księżulka trudno zrozumieć. Życie zmiennym bywa, dziś piejący laury dla księżulka jutro mogą znaleźć się w sytuacji, która zmusi ich do zachowania niezgodnego z wpojonymi zasadami. Będzie lament i krowie łzy, gdy w poprzek stanie despotyczny klecha?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
Zarówno artykuły pani Ewy Stępień jak i dopasowane do nich wypowiedzi internautów zawierają wiele przekłamań. Otóż nikt nie może zgodnie z prawem zmusić lekarza do dokonania aborcji. Również nie jego sprawą jest wskazywanie innego lekarza, bowiem jest to w sumieniu tegoż drubiego. Radziłbym, bym przed wypowaidaniem tak kategorycznych sądów jak dymisja dyrekcji szpitala i karania lekarzy zasięgnąć opinii prawnika. Poza tym może będę staroświecki - aborcja nie jest zabiegiem usunięcia bolącego zęba. Jest pozbaienia życia człowieka, który już nigdy nie napisze takich bzdur jak niektórzy internauci mający szczęcie, że ich matki nie podjęły kiedyś takiej decyzji.
A to się mylisz. Jeśli lekarz zgodnie ze swymi przekonaniami nie może dokonać aborcji musi wskazać inny szpital, gdzie ten zabieg zostanie wykonany. Aborcja jest tym czym jest. Wszelkie porównania nie wytrzymują konkurencji i tak czynić nawet nie wypada. Ale każdy człowiek ma prawo do samostanowienia o sobie, to jego sumienie zostaje obciążone i on odpowiada za swoje czyny zarówno względem prawa jak i Boga. Po jasny gwint mieszają się upiorni księżulkowie do sumienia drugiego człowieka? Przecie to nie o to chodzi. Im chodzi o całkowite przejęcie władzy nad człowiekiem, o władzę absolutną. Kiedyś to już było. Ale nie będzie, nigdy. W każdym razie nie w Polsce. Panowie księża są grzeszni i pyszni, znam wiele brzydkich przykładów. ps. niektórym marzą się burki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
diza napisał:
NIE nie, tylko nie wracaj.
O to jest odpowiedź z serca płynąca, serca katolika!!! Brrr. Ach co za nauki!!! ((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma już nad czym dystkutować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
age napisał:
A to się mylisz. Jeśli lekarz zgodnie ze swymi przekonaniami nie może dokonać aborcji musi wskazać inny szpital, gdzie ten zabieg zostanie wykonany. Aborcja jest tym czym jest. Wszelkie porównania nie wytrzymują konkurencji i tak czynić nawet nie wypada. Ale każdy człowiek ma prawo do samostanowienia o sobie, to jego sumienie zostaje obciążone i on odpowiada za swoje czyny zarówno względem prawa jak i Boga. Po jasny gwint mieszają się upiorni księżulkowie do sumienia drugiego człowieka? Przecie to nie o to chodzi. Im chodzi o całkowite przejęcie władzy nad człowiekiem, o władzę absolutną. Kiedyś to już było. Ale nie będzie, nigdy. W każdym razie nie w Polsce. Panowie księża są grzeszni i pyszni, znam wiele brzydkich przykładów. ps. niektórym marzą się burki.
Odpowiadam temu co mówi, że się mylę: Co to znaczy aborcja jest tym czym jest?Jest po prostu zabójstwem. Aborcja nie jest stanowieniem o sobie ale i o życiu drugiego człowieka. Co ci złego zrobili tzw. księżulkowie, że tak ich nienawidzisz? Czyżbyś był wyznawcą jedynie poprawnej wiary Świadków Jehowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
Odpowiadam temu co mówi, że się mylę: Co to znaczy aborcja jest tym czym jest?Jest po prostu zabójstwem. Aborcja nie jest stanowieniem o sobie ale i o życiu drugiego człowieka. Co ci złego zrobili tzw. księżulkowie, że tak ich nienawidzisz? Czyżbyś był wyznawcą jedynie poprawnej wiary Świadków Jehowy?
Poza ubezwłasnowolnionym każdy ma prawo do stanowienia o sobie. Każdy ma prawo wybrać źle, albo dobrze i nic klechom do tego. Jego ciało, jego sprawa, jego sumienie, jego odpowiedzialność. Heh, przykładów na naganne prowadzenie klechów całe mnóstwo. Rozumiem, że księżulek ze mną chce pogadać? Nic z tego. Tak nisko nie sięgam. Czemu Św. Jehowy? Tyleż jest sekt, tylko tę znasz????? Zimno, zimno jak i dla każdej innej też zimno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze ze Twoja żonka nie została chrzestną, bo z Kościołem nie macie nic wspólnego i coś takiego byłoby tylko kpiną z tego Sakramentu. To po pierwsze - po drugie - naprawde jesteś taki chętny do dawania kondomów 14 latkom? Pomyśl chwile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Bardzo dobrze ze Twoja żonka nie została chrzestną, bo z Kościołem nie macie nic wspólnego i coś takiego byłoby tylko kpiną z tego Sakramentu. To po pierwsze - po drugie - naprawde jesteś taki chętny do dawania kondomów 14 latkom? Pomyśl chwile.
A Ty księżulkowa paniusiu jeśli nie sam księżulku chcielibyście by nastolatki były gwałcone przez księżulków, przykłady w tym wątku: http://forum.dziennikwschodni.pl/Ksiadz-gw...ofil-t6787.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie Anno Mario (też lubie tę piosenkę) uprzejmie informuję że nie jestem ani księdzem, ani księzulkowa paniusią. W naszym pseudokatolickim społeczeństwie przyjeło sie uważać Kosciół za jeszcze jedna instytucję usługową, gdzie za opłatą mozna wziąść slub, ochrzcic dziecko. Przy czym w.w. okolicznosci moga byc jedynymi okazjami kiedy ktos pojawia sie w kosciele (przez małe k). Przyczyny tego są dwie - chora mentalność, która prędzej zniesie sąsiada po pijaku katującego zonę i dzieci, niż sąsiada mieszkającego na ślubie cywilnym. Druga jest to, że sami księza pozwalaja sie w ten sposób traktować, udzielajac sakramentów kazdemu, kto za nie zapłaci. A tak byc nie powinno. Wracając do chrztu: na chrzcie (wcześniej - na ślubie) rodzice przyjmuja na siebie obowiazek katolickiego wychowania dzieci. Chrzestni sa po to, zeby im w tym pomóc - taka jest geneza tejże instytucji. Więc jeżeli ktos jest na bakier z Kościołem jak jeden z przedmówców wraz z żoną, to nie powinien być nigdy w zyciu chrzestnym i tyle. Dalej - zupełnie, ale to zupełnie nie rozumiem, dlaczego Ano Mario powiązałaś sprawę księzy pedofilów z moim sprzeciwem wobec rozdawania kondomów 14 latkom. Skąd wogóle ta myśl, ze mogłabym popierać takie zboczenie? Na jakiej podstawie? Po prostu uwazam, ze na to w tym wieku jest jeszcze za wcześnie, do pewnych spraw w zyciu trzeba dorosnąć. Pozdrawiam i zyczę wszystkiego dobrego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abi napisał:
Czytałam już wiele bzdur na ten temat, ale takiej jeszcze nie zamieścił nikt. Nie było jeszcze takiego odważnego.
to wcale nie jest bzdura to nie jest dziecko chciane pszez gwałt czujesz wtedy obrzydzenie po urodzeniu nie zapominasz o dziecku nawet jak je oddasz do domu dziecka zawsze dzieciątko będzie ci pszypominało gwałt jak ktoś może coś takiego oceniać jak nie pszezył gwałtu albo pruby gwałtu niewie co to za uczucie ja pszerzyłm prube gwałtu więc mam prawo to komętować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
Odpowiadam temu co mówi, że się mylę: Co to znaczy aborcja jest tym czym jest?Jest po prostu zabójstwem. Aborcja nie jest stanowieniem o sobie ale i o życiu drugiego człowieka. Co ci złego zrobili tzw. księżulkowie, że tak ich nienawidzisz? Czyżbyś był wyznawcą jedynie poprawnej wiary Świadków Jehowy?
ZGADZAM SIE ABORCJA TO JEST ZABOJSTWO ''ALE'' księża chcą żeby było coraz więcej narodzin tak tak ja tez jestem za tym ale są ludzie ktuzi klepią i klepią dzieci a potem bieda aż piszczy mówie o takich co nie mają nawet na porządne utszymanie jednego dzicka taknie powinno być z tym coś tszeba robić są pszypatki że tracą prawa rodzicielskie zabierają im dzieci a te kobiety dalej zachodzą w ciąże czy to jest normalne!!!!!!!!! państwo musi utszymać te dzieci my podatnicy a oni sie tym nie pszejmója powinni płacić kare za to do więzienia nie że na bóg wie ile ale żeby poczuli kare wspułczuje dzieciom co tylko w szkole mają porządny posiłek serce sie kraja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Bardzo dobrze ze Twoja żonka nie została chrzestną, bo z Kościołem nie macie nic wspólnego i coś takiego byłoby tylko kpiną z tego Sakramentu. To po pierwsze - po drugie - naprawde jesteś taki chętny do dawania kondomów 14 latkom? Pomyśl chwile.
14latka jak będzie chciała sama sobie kupi kondona rozumiesz o co mi chodzi to ona sama sobie decyduje czy chce czy nie chce straćić dziewictwa nikt jej w tym nie pszypilnuje prawda jest taka że mając 14 ście lat to nie jest dozwolony wiek do uprawiania sexu ale lepiej żeby było zabespieczenie bo dziewczyna w wieku poniżej 16-17 lat napewno nie będzie dobra matka to raczej skrajne wyjątki ze wyjdzie na dobrą matke ale nawet sam ten wiek matki jest dobijający wtedy żadko kto będzie taką dziewczyne szanowac i bedzie napewno gnębiona większe prawdopodobieństwo bedzie że 17 latka już może byc dobrą matka nie niszczmy młodych matek jak szukają pomocy oznacza to że chcą dobrze dla dziecka wiem bo sama mogłam to pszeżyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
age napisał:
O to jest odpowiedź z serca płynąca, serca katolika!!! Brrr. Ach co za nauki!!! ((((
bo taka jest Prawda. syfu i tak za dużo mamy w kraju [jak Ty n.p.] to po co nam jeszcze jeden??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
neta napisał:
to wcale nie jest bzdura to nie jest dziecko chciane pszez gwałt czujesz wtedy obrzydzenie po urodzeniu nie zapominasz o dziecku nawet jak je oddasz do domu dziecka zawsze dzieciątko będzie ci pszypominało gwałt jak ktoś może coś takiego oceniać jak nie pszezył gwałtu albo pruby gwałtu niewie co to za uczucie ja pszerzyłm prube gwałtu więc mam prawo to komętować
"komętuj" ale ze słownikiem ortograficznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...