Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obława na uciekiniera z policyjnej więźniarki

Utworzony przez ranek, 10 marca 2009 r. o 18:57 Powrót do artykułu
A kto ma go szukać. Tekst jest niesamowicie inteligentny. Kominiarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To obrazuje jak naprawdę jest w Polsce jak łatwo wykiwać policję a może była w z nim w zmowie.... To jest POLSKA RÓBTA CO CHCETA!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widziałem kolesia ale może mogę jakoś pomóc???????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za więźniarka, skoro można z niej uciec przez wypchnięcie kratki wentylacyjnej? Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co moge napisac, po 18 na dworcu głównym PKS bylo widac kripo dllllugie oblezenieeeeee, zamienia miasto w wiezienie... tak sie czulem... a na kretynskie komentarze moich poprzednikow brak slow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale konwojęci dali dupy na całej lini o czym oni myśleli chyba gdzieś blisko jakieś młode dupy szły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego więzień nie byl w kajdankach. Ciekawe ile wzieli aby uciekł.Korupczycy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Scholfield napisał:
To obrazuje jak naprawdę jest w Polsce jak łatwo wykiwać policję a może była w z nim w zmowie.... To jest POLSKA RÓBTA CO CHCETA!!!!!
Policje? dziecko, jak bys troszke odrosł od ziemi to bys wiedział, że więźniarki ma SW /patrz wiki / i to z SW dali ciała. Sam dzis bylem zatrzymany 2x i proszony o dowod:P czy to aby napewno nie jestem ja:D hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiscie ze policja, nie wiesz to sie nie wypowiadaj! SW nie transportuje więźniów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może powinni już pójść sobie na emeryturę Panowie Policjanci?Skoro są tak zmęczeni życiem..... Skoro jako podatnik muszę kogoś utrzymywać,to wolę by byli to jednak ludzie odpowiedzialni kompetentni.A tu jak zwykle AMATORSZCZYZNA.Jak długo to będzie jeszcze trwało?A może zabrakło w budżecie policyjnym pieniążków na kłódkę do drzwi więźniarki i zawiązali drzwi sznurkiem?Zgroza!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eh znawcy tematu. SW transportuje więźniów, ale nie wozi ich na rozprawy. Transport w tym przypadku był Policji a użycie słowa więźniarka to uogólnienie naszych drogich pismaków. Nie znasz tematu jeden z drugim to nie komentować bo piszecie głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychodzi na to, że podejrzany oglądał "Gang Olsena" Policja najwyraźniej nie, bądź też nie wyciągnęła z tego filmu wniosków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...