Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obniżka "mandatu" dla jadących na gapę jest nielegalna? Tak twierdzą prawnicy wojewody

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 kwietnia 2017 r. o 19:43 Powrót do artykułu
Jak jezdzisz na gape to plac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROZUMIEMY, ŻE WOJEWODA I JEGO PRAWNICY POSIADAJĄ AKTUALNE BADANIA PSYCHIATRYCZNE - NAWET ZA KOMUNY, OSOBY PŁACĄCE ZA PRZEJAZD BEZ WAŻNEGO BILETU W OKREŚLONYM TERMINIE, PŁACIŁY MNIEJ. PANIE SMAGA, GDYBY BYŁ PAN UCZCIWYM I RZETELNYM DZIENNIKARZEM, TO BY PAN O TYM NAPISAŁ. ALE ZAWSZE LEPIEJ USTAWIĆ SIĘ W KOLEJCE DO KASY NIŻ SZUKAĆ PRAWDY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gapa to szkopski orzeł. I jak Mośkowe i szkopskie pachołki deprecjonują władze Polski. Wojewoda ma prawo i korzysta z prawa a nie z lewa jak POniektórzy co nielegalnie zasiadali tam gdzie Im bulili lewy glajc. Np Ten nasi władca co zgarniał glajc z PZU. Jedziesz na gapę to bul 100% karę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać jakich prawników mają w Urzędzie Miasta jeżeli tworzą lub pozwalają ukazać się takim przepisom o obniżkach kar za jazdę bez ważnego biletu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Widać jakich prawników mają w Urzędzie Miasta jeżeli tworzą lub pozwalają ukazać się takim przepisom o obniżkach kar za jazdę bez ważnego biletu.
 A skąd niby przekonanie, że prawnicy wojewody mają rację? jesteś klakierem z PiS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarnek po raz kolejny się kompromituje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja niestety mam duże wątpliwości co do kompetencji prawników wojewody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś na przepustce z wariatkowa i zapomniałeś wziąć leki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie można poprawić ściągalności nałożonych kar? Od czego są komornicy, firmy windykacyjne, sądy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Pan Wojewoda ma do dyspozycji Skodę Superb z kierowcą, to co go interesują ludzie z mandatami. Wiem, że są osobnicy notorycznie nie kupujący biletrów, ale mi osobiście zdażyło się raz dostać mandat za jazdę bez biletu tylko dlatego, że wsiadłem do autobusu i kierowca powiedział że nie wyda mi z 10zł bo niema. Postanowiłem więć wysiąść na następnym przystanku ale już nie zdążyłem. Nic nie pomogło tłumaczenie i nawet to, że kierowca potwierdził moją wersję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...