Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obraz z Hitlerem w restauracji. Prokuratura nie będzie ścigać właściciela lokalu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 grudnia 2016 r. o 10:31 Powrót do artykułu
Może ten prawdziwy Polak do prawdziwego kebaba powiesi sobie w knajpie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mieście szczególnie doświadczonym przez niemieckiego okupanta. Mieście, gdzie był i jest niemiecki obóz koncentracyjny MAJDANEK, "ktoś" ośmielił się publicznie epatować wizerunkiem tyrana i twórcy zbrodniczego totalitaryzmu? Czym kierował się ten człowiek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może właśnie o to chodziło?o reklamę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciel powinien teraz na honorowym miejscu tablicy "Tych klientów nie obsługujemy" powiesić zdjęcie pana Dehnela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tylko w sprawie czegoś, co może zostać opacznie zrozumiane, a nikt z redakcji Dziennika Wschodniego nie skontaktował się ze mną w tej sprawie. Owszem, nagłośniłem sprawę obrazów z Hitlerem, nigdy jednak nie pisałem, że jest to propagowanie ustroju nazistowskiego. Tak samo również zeznałem, kiedy wezwano mnie na komendę, bo ktoś złożył zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Było dla mnie oczywistym, że obrazy są ironiczne; od początku uważałem i uważam nadal, że miejsce sztuki krytycznej - w której pozwala się więcej, niż w przypadku zwykłej dekoracji - jest w galerii, a nie w knajpie. I w mieście, w którym ludzie Hitlera wymordowali tyle tysięcy ludzi, takie obrazy nie powinny towarzyszyć posiłkom. To kwestia obyczaju, nie prawa. Z poważaniem Jacek Dehnel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POETA chciał być sławny? "Praworządny"? Okazało sie, że nie rozumie sztuki- nie odróżnia satyry od realu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panu poecie przeszkadzało, że Adolf patrzy jak sika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też se idola wynalkazł. Ludobójcę największego w dziejach. A teraz wieszają jego wizerunki na ścianach h.... wie po co - chyba tylko po to by przypominac o nim. Dla mnie to jest propagowanie faszyzmu. Dziwię się że ci "mądrcy" tego nie widzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z rozbawieniem przeczytałem głos oburzenia "pana poety", który bez jakiejkolwiek refleksji, zastanowienia czy analizy dzieła artystycznego interpretuje treści jakich w tych obrazach brak. już pierwsze spojrzenie na te obrazy pokazuje, że coś tu jest nie tak. dyktator znany z nienawiści rasowej pochyla się z dobrotliwym uśmiechem nad grupką dzieci o ciemnej karnacji ? lub stojący dumnie w mundurze o tęczowych barwach na tle tęczowych czołgów i samolotów, jak miłujący pokój hipis ewentualnie gej. chyba tylko człowiek, którego cec***e ograniczony kontakt z kulturą może określić te obrazy jako gloryfikację nazizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Demokracja nastała! jeśli ktoś otwarcie nie propaguje, nawołuje do faszyzmu to może mu zabronić swojego myślenia? to jest dopiero autokratyzm i szowinizm...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poeta ma chyba żydowskie nazwisko i dlatego tak się oburzył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiesić takie obrazy w lokalu TO JEST CHAMSTWO właściciela, palant albo niedouczony, albo tęskni za swoim wodzem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin ma gorsze rzeczy niż bohomazy gęby Hitlera. Od lat mamy w Koziej Wólce szczekaczkę szkopską co chce zawładnąć umysłami Lublinian. Jest to Kurier Lubelski i ma się dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkopy szukają frajerów i dobrze IM bulą. Na szali mają odbudowane w 100% Breslau, Stetti czy Danzig. Już Im POmioty Wermachtowców nie strczają chcą POparcia szrego Ludu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...