Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obrona Terytorialna: Koszary w Lublinie mają być gotowe na przyjęcie 1000 żołnierzy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 października 2016 r. o 11:39 Powrót do artykułu
Co dzieciaczki nie maja gdzie się w wojnę bawić ?? Lepiej by chodnik naprawili lub smieci z trawników pozbierali, większy pożytek byłby z nich niż latanie z karabinkami i udawanie komandosów! Żałosne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie mogę . Chłopczyki CrazyAntosia rurki zdjeły !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzech pijanych ruskich kijami rozgoni to "wojsko" i taki bedzie finał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to kufa jest? Zdjęcie mówi wszystko .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy ten mały żołnierz w środku i cyberwojownik rodem z Call of Duty w drugim rzędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy członkowie organizacji proobronnych nie będą siać strachu na ulicach- jak po przeszkoleniu dojdą do wniosku, że mają wielkie kompetencje... Czy mój 14-letni syn nie dostanie w zęby jak "żołnierz WOT" uzna, że spojrzał niepatriotycznie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrona terytorialna ok, ale powinna zostać przywrócona obowiązkowa roczna zasadnicza służba wojskowa. Dla każdego mężczyzny posiadającego kategorię A w wielu 19 lub 20 lat w zależności czy kończy liceum lub technikum. Studia dopiero później. Dla posiadaczy kategorii D 2 letnia służba zastępcza (przy grabieniu liści, sprzątaniu ulic, praca przy chorych w szpitalach, hospicjach, w domach dziecka). Dla uchylających się od służby wojskowej a posiadających kat.A 2 lata w ciupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za przebierańcy? Halloween czy kolędnicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szwejk wyglądał dużo bardziej bojowo jak to to na fotce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klauni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Najlepszy ten mały żołnierz w środku i cyberwojownik rodem z Call of Duty w drugim rzędzie.
Cyber wojownik ma słuchawkę w uchu, że niby ma połączenie z bazą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak przynależności do partii, ale sympatia do pisu jak najbardziej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noob napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Najlepszy ten mały żołnierz w środku i cyberwojownik rodem z Call of Duty w drugim rzędzie.
Cyber wojownik ma słuchawkę w uchu, że niby ma połączenie z bazą. A jego najwieksza bronią jest wezwanie przez radio "Nalotu- śmiechu". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieślubne dzieci Macierewicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "krystiana": wszystko ok tylko czemu ma słuzyć to co zaproponowałeś...? Czy dla zasady bo "ja byłem w wojsku i przezyłem to innym też nie zaszkodzi" poza grzybicą, nałogami i zrytym beretem od propagandy itp... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest kompania do zabijania śmiechem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po prostu swego rodzaju Hitlerjugend.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała ta OT rozbiegnie się jak pisklaki gdy nadejdzie zawodowa armia. Robią ludziom wodę z mózgu. Oni będą zwykłym mięsem armatnim, no ale pisowi potrzebne jest kolejne zamordowane pokolenie. Byłem w LWP i pamiętam jak nas szkolili przez 24 miesiące. Nie mieli byśmy najmniejszych szans w starciu z zawodowcami.My byliśmy taką OT i mieliśmy tego pełną świadomość.Świadomość mięsa armatniego.Amator nigdy nie wygra z zawodowcami, tak jak rekrut nie wygra z weteranem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..jak patrzę na tą fotkę i niby tacy ludzie mają bronić mnie przed''kimś'' to marnie to widzę...zabawa w wojsko kończy się wraz z pierwszym wystrzałem..nie oszukujmy się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponad tysiąc nowych osób dojeżdżających do pracy na ul. Kruczkowskiego? Czy komunikacja miejska sprosta temu zadaniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...