Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
lucypher napisał:
Jak Ci się nie podoba Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej to wypierdzielaj kmiocie do Watykanu.
JUŻ SIĘ ZBIERAM. Kmiot - jak mnie określił tolerancyjny kolega :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ciemnogród! :-))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to fajnie popatrzeć i poczytać jak się antykatole wściekają :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy napisał:
JUŻ SIĘ ZBIERAM. Kmiot - jak mnie określił tolerancyjny kolega :-)
Zbieraj, się zbieraj puki możesz jeszcze nogami powłóczyć. Określiłem zgodnie ze słownikiem języka polskiego http://www.sjp.pl/kmiot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... zna ktos tych "karierowiczów" ze zdjęcia ??? dajcie namiary, musimy porozmawiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sie nie podoba mozna zabrać dzieci do innej oświeconej szkoły. to szkoła im. Jana Pawła II i propaguje się w niej tradycyjne katolickie zasady. Nie jestem moherem katolem i innym, ale wkurzaja mnie juz bezpardonowe ataki na kościół . zajmijcie sie helsińska fundacjo dzieciakami które nie maja jedzenia, ich rodziców nie stac na kupno bułki z masłem . pisze to bo pomimo, ze nie jestem osoba wierząca, szkole znam i wiem że poziom nauki oraz zaangażowania pedagogów w wychowanie dzieciaków jest godne pozazdroszczenia i z checia wyslalabym moje dziecko do tej placówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lucypher napisał:
Zbieraj, się zbieraj puki możesz jeszcze nogami powłóczyć. Określiłem zgodnie ze słownikiem języka polskiego http://www.sjp.pl/kmiot [/quote] [quote name='lucypher' timestamp='1360845772' post='734031'] Zbieraj, się zbieraj puki możesz jeszcze nogami powłóczyć. Określiłem zgodnie ze słownikiem języka polskiego http://www.sjp.pl/kmiot
To jeszcze zajrzyj do tego słownika jak się pisze póki :-) no...ale skąd lucypher miałby znać język polski? Taka natura lucyphera, że jak coś powie, to musi się skompromitować :-D Kmiot (w drodze do Watykanu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Obrońcy praw człowieka" są w istocie wspólnikami histerycznych antychrześcijan, lewaków i anarchistów, reprezentantów światopoglądu najbardziej destrukcyjnego i groźnego dla pokoju społecznego. Myślę, że jest to kolejna dobra okazja, aby normalna większość przeciwstawiła się terrorowi krzykliwej szumowiny spod znaku "myśliciela" z Biłgoraja. To, że szumowina ma swoją reprezentację w sejmie, nie zwalnia nas od obowiązku lekceważenia, ośmieszania i demaskowania jej wygłupów. Dziwne jest w tej sprawie to, że "Sztandarowi" zależy na nagłośnieniu rozróby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam wrażenie , widząć te tępawe gęby, że to od Paligłupa, a nie obrońcy praw człowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednym z podstawowych praw człowieka jest wolność wyznania i religi, a wiec ta fundacja to hyba kpina jezeli nazywa sie fundacja praw czlowieka a nastepnie walczy z podstwowymi prawami. dba sie o dobre samopoczucie ateistów zeby nie bylo takiej tabliczki, nierozumiem wsumie co ona im przeszkadza, ale czemu niezadbac o dobre samopoczucie ludzi wierzacych i nie zostawic tej tabliczki skoro mamy demokracje, rzady wiekszosci, a ludzi ruznych wyznan jest wiecej jak ateistów, a sama tabliczka niemowi o zadnej konkretnej modlitwie a o samym obrzedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyslektyk_eklektyk napisał:
jednym z podstawowych praw człowieka jest wolność wyznania i religi, a wiec ta fundacja to hyba kpina jezeli nazywa sie fundacja praw czlowieka a nastepnie walczy z podstwowymi prawami. dba sie o dobre samopoczucie ateistów zeby nie bylo takiej tabliczki, nierozumiem wsumie co ona im przeszkadza, ale czemu niezadbac o dobre samopoczucie ludzi wierzacych i nie zostawic tej tabliczki skoro mamy demokracje, rzady wiekszosci, a ludzi ruznych wyznan jest wiecej jak ateistów, a sama tabliczka niemowi o zadnej konkretnej modlitwie a o samym obrzedzie
czy dysleksja obejmuje czytanie ze zrozumieniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lucypher napisał:
Jak Ci się nie podoba Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej to wypierdzielaj kmiocie do Watykanu.
Uważaj bo za takie obrażanie zajmie się tobą komisja ds. obrony praw człowieka i przyklei CI banner na plecy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
‘Uwrażliwienie” Kuratorów Oświaty na standardy edukacji w duchu poszanowania praw człowieka, zasad państwa prawa i tolerancji wobec mniejszości. DOBRE hehe! Może wysłać taki liścik do islamistów, i pewnie zgodzilibyśie, żeby dzieci same decydowały czy chcą się modlić, czy nie. Pani obrońca praw człowieka się ośmiesza na całej linii. Nie na stołówki tylko niech idzie do domów, gdzie nie ma co włożyć do garnka i tam szuka prawa dziecka-człowieka , bo czyż nie ma prawa do jedzenia, ciepła, nauki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mojej babce, w tym zamieszaniu, ktoś podkosił beret moherowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"- Nawet jeżeli wszystkie dzieci w szkole chcą się modlić to nadal taka forma "edukacji kulturalnej" jest przejawem indoktrynacji i nietolerancji wobec innych - uważa Elżbieta Czyż. W wystąpieniu do kuratora Helsińska Fundacja zwróciła się też z prośbą o podjęcie działań w zakresie edukacji przeciwko nietolerancji." Pani Czyż powinna się puknąć w czoło zamiast się kompromitować. Punkt 4 mówi: "W stołówce poruszam się spokojnie". Do roboty Pani Czyż! Przecież to jawna dyskryminacja i objaw skrajnej nietolerancji wobec dzieci z ADHD! Skandal! Powinna Pani zawiadomić MEN i kuratora. Jak już robi Pani z siebie pośmiewisko, to na całego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy napisał:
To jeszcze zajrzyj do tego słownika jak się pisze póki :-) no...ale skąd lucypher miałby znać język polski? Taka natura lucyphera, że jak coś powie, to musi się skompromitować :-D Kmiot (w drodze do Watykanu)
Ortografa czasem strzeli każdy może, nie ma ludzi nieomylnych. Za to sa myślący i katole myslący wyłącznie krucyfiksem (innego organu służącego do przetwarzania danych u nich nie stwierdzono).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci "uczniowie" są jakby trochę wyrośnięci. No cóż, ciągle myją ręce i nie mają czasu na naukę by skończyć podstawówkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z ciemnogrodem i czarną mafią trzeba walczyć bezwzględnie braaawo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według tej pani modlenie się/niemodlenie jako kryterium oceny doby/zły jest niedopuszczalne. Ocena czynu jako dobra lub zła ma być niedopuszczalna, gdy tymczasem czyn dobry winien być dopuszczalny, a zły niedopuszczalny. Niestety, prawa człowieka bez odniesienia do prawdy i dobra stają się jedynie ideologią. Pałą na tych, którzy jej nie wyznają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziom napisał:
Na głupotę nie ma mocnych. Polecam bolszewie (o ile wogóle takie słowo istnieje) i 15 lat w łagrach od razu ...
Jako katolik polecasz, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...