Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Za takie pieniądze to by można było metro w Lublinie zbudować. Wtedy miasto na pewno by odżyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może uda sie tego dożyć. Jak tak czytam wszystko to w 2012 nie bedzie juz tej naszej polski o która ciągle walczą państwo K. Brzmi to zbyt pieknie aby było prawdziwe, ale niesie jedno ale... Lublin poprostu zdechnie, bo pies z kulawą noga tutaj nie zajrzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zobacz przebieg trasy" a gdzie Panie Pawle możemy to zobaczyć, bo ja poza słabiutkiej jakości fotką ni nie widzę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabierajcie się do roboty a bajki zostawcie bajkopisarzom bo tak p....olicie bez sensu-trochę POwagi nieudacznicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słowa , słowa słowa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na chwilę obecną nie potraficie "położyć" ( bo "po" obcięło środki) asfaltu na tak bardzo zniszczonej drodze z Lublina do Kraśnika i dalej do Kielc (to coś" nosi miano pożal się ... "drogi krajowej"), a mówicie o "równej jak stół" obwodnicy Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby w 2012 była tam obwodnica to dzisiaj powinna sie juz odbywać niwelacja terenu a póki co rośnie sobie spokojnie zboże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
droga Lublin -Kraśnik zgroza a sam wyjazd z Lublina totalna ruina nawet terenówka po suchej drodze strach jechać a oni wizje płaskich dróg roztaczają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę głos, że nie ma zdjęć, przecież są pdf-ki w bardzo dobrej jakości. Ja się bardzo cieszę na tą obwodnicę, wreszcie będzie się dało szybko przejechać przez ten rejon. A jadąc do osiedla Borek od Warszawy w ogóle nie będę musiał wjeżdżać do Lublina Ale nie chce mi się wierzyć, że zdążą do 2012 roku. Przecież to tylko 3 lata, patrząc jakie jest tempo prac w Polsce, łatwo się domyślić, że pojawi się 1000 poślizgów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LEJCIE WODĘ DALEJ DURNIE BO WYBORY SIĘ ZBLIŻAJĄ ZAPEWNE PO Z PSL-em NAM TO ZBUDUJE .JUŻ 20 LAT TO CZY INNE OSZOŁOMSTWO RZĄDZI I NIE MOŻE NIC ZROBIĆ TYLKO NISZCZĄ I KRADNĄ TAKA JEST PRAWDA A NA DOWÓD NIECH PRZESTANĄ ŁGAĆ TYLKO POKAŻĄ CO ZROBILI,A NIE MAJĄ CO .JUŻ AUTOSTRADY ZBUDOWALI ŻE ZE ŚMIECHU PĘKAM BO DROGIE TOTO I CAŁY CZAS W REMONCIE .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AUTOR TEGO ARTYKUŁU TO CHYBA KRETYN. "POPUŚĆMY WODZE FANTAZJI (.. .)", CZŁOWIEKU BIORĘ TWOJĄ GAZETĘ ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ PRAWDY, A NIE POFANTAZJOWAĆ. TO MOGĘ POROBIĆ ZE SWOJĄ DZIEWCZYNĄ, A NIE Z TOBĄ. ZACZYNAJĄC W TEN SPOSÓB ARTYKUŁ ODECHCIEWA MI SIĘ GO CZYTAĆ, BO NIE ZAMIERZAM WYSZUKIWAĆ, GDZIE ZAMIEŚCIŁEŚ PRAWDĘ, A GDZIE SWOJE NIESPEŁNIONE MARZENIA BAJKOPISARZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE WIERZĘ,NIE WIERZĘ,ŻE LUBLIN BEDZIE MIAŁ OBOWDNICĘ..CYRK Z JEJ BUDOWĄ TRWA ILE 15 LAT CZY WIĘCEJ!!TO SA KPINY I SPRAWA DLA PROKURATURY!!!MAM NADZIEJĘ,ZE BĘDĘ ZA DWA TRZY LATA MIESZKAŁ JUŻ GDZIE INDZIEJ (PLANUJE RZESZÓW ALBO KRAKÓW-TAM CO KOLWIEK SIĘ DZIEJE!!)I OPUSZCZE TĘ 400 TYS. WIOCHĘ...LUBLESKIE TO WOJEWÓDZTWO GDZIE PSY D... SZCZEKAJA I DIABEŁ MÓWI DOBRANOC!!OSTATNI NIECH ZGASI ŚWIATŁO!!AMEN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SDEKOLO999 napisał:
NIE WIERZĘ,NIE WIERZĘ,ŻE LUBLIN BEDZIE MIAŁ OBOWDNICĘ..CYRK Z JEJ BUDOWĄ TRWA ILE 15 LAT CZY WIĘCEJ!!TO SA KPINY I SPRAWA DLA PROKURATURY!!!MAM NADZIEJĘ,ZE BĘDĘ ZA DWA TRZY LATA MIESZKAŁ JUŻ GDZIE INDZIEJ (PLANUJE RZESZÓW ALBO KRAKÓW-TAM CO KOLWIEK SIĘ DZIEJE!!)I OPUSZCZE TĘ 400 TYS. WIOCHĘ...LUBLESKIE TO WOJEWÓDZTWO GDZIE PSY D... SZCZEKAJA I DIABEŁ MÓWI DOBRANOC!!OSTATNI NIECH ZGASI ŚWIATŁO!!AMEN.
już możesz pakować się nikt cię tu nie trzyma i nie lubi.... I NIE DRZYJ SIĘ, wyłącz duże litery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wierzę,uwierzę jak nie będzie żadnych protestów odwołań,poza tym myślę ,że ta obwodnica znając lubelskie realia będzie cały czas w remoncie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO Emigranta- Spieprzaj Dziadu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
AUTOR TEGO ARTYKUŁU TO CHYBA KRETYN. "POPUŚĆMY WODZE FANTAZJI (.. .)", CZŁOWIEKU BIORĘ TWOJĄ GAZETĘ ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ PRAWDY, A NIE POFANTAZJOWAĆ. TO MOGĘ POROBIĆ ZE SWOJĄ DZIEWCZYNĄ, A NIE Z TOBĄ. ZACZYNAJĄC W TEN SPOSÓB ARTYKUŁ ODECHCIEWA MI SIĘ GO CZYTAĆ, BO NIE ZAMIERZAM WYSZUKIWAĆ, GDZIE ZAMIEŚCIŁEŚ PRAWDĘ, A GDZIE SWOJE NIESPEŁNIONE MARZENIA BAJKOPISARZA.
Pan Puzio znany jest z fantazjowania i pisania bezsensownych artykułów na zamówienie Wójtowicza z GDDKiA. Bzdury, bzdury, bzdury Panie Puzio - obwodnica Lublina jest "daleko w polu" z przygotowaniem i wszyscy o tym doskonale wiedzą! Zacznij Pan pisać konkrety, bo całkiem stracę szacunek do Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nauczcie się czytać.Przecież wyraźnie pisze rok 3013.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet mocno fantazjując nie mogę doczytać się jak zjaechać z tej nieistniejącej obwodnicy. Od Warszawy to chyba pierwszy solidny wjazd będzie przez Al. Spółdzielczości bo Al. Solidarności i Poligonowa całkowicie zawlona przez Wasilewskiego. Zatem nasz pezydent Wasilewski jego pan Palikot i PO całkowicie spieprzyli całą inwestycję. Bo chociaż być może jakiś kawałek tej obwodnicy GDKiA wymęczy to miasto nie wybuduje absolutnie żadnego zjazdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile juz było marzeń na temat obwodnicy ,ile napisano banałów,ile zrobiono karier i ile było upadków.A drogi nie ma i nie będzie bo to dobra pożywka dla głupich WYBORCÓW.I każda ekipa to rozgrywa PO swojemu.I następne też muszą czymś grać.A dróg nie ma i nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czesc, Ktory kolor na mapach okresla aktualny przebieg drogi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...