Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pamiętam Pana Maciejewskiego jakie miał argumenty w sprawie obwodnicy Augustowa: "źle mi się kojarzy słowo komisarz" to odnośnie komisarz unijnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za bzdury kto w to wierzy? za sto lat nic tu sensownego nie powstanie, tu psy dupami szczekają , te mapki to utopia i mżonki, miód na serce naiwniaków. pewnie zaczną ale nigdy nie skończą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
co to za bzdury kto w to wierzy? za sto lat nic tu sensownego nie powstanie, tu psy dupami szczekają , te mapki to utopia i mżonki, miód na serce naiwniaków. pewnie zaczną ale nigdy nie skończą
Mrzonki - może, ale przynajmniej coś się ruszyło w końcu. Nie wierzę, że już w 2012 pojadę tą trasą... ale 2013 lub 2014 brzmi całkiem wiarygodnie. Podobnie pisali ludzie o obwodnicy Piask... i co? I jest. Z resztą mnie, bardziej niż obwodnica Lublina interesuje to, czy na czas dociągną A4 do Rzeszowa... wtedy zostałoby mi mniej niż 160km do cywilizowanej drogi na zachód. Obecnie jazda przez Radom, Piotrków i Bełchatów przypomina średniowieczne wyprawy a osiągnięcie zachodniej granicy kraju bez zbytniego łamania przepisów zajmuje mi 10-11 godzin. S-19 i A4 powinny mi ten czas skrócić do maksimum 7 godzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusko propaganda , opisali w tamtym tygodniu ze 17 najniebezpieczniejsza droga w Polsce to aby podnieś sondaże wirtualnie nam wybudują drogo prawie od ręki Ku... nastepne códa jakich wiele stworzył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warchoły nie ubliżajcie Lubelszczyznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Bombowca napisał:
Mrzonki - może, ale przynajmniej coś się ruszyło w końcu. Nie wierzę, że już w 2012 pojadę tą trasą... ale 2013 lub 2014 brzmi całkiem wiarygodnie. Podobnie pisali ludzie o obwodnicy Piask... i co? I jest. Z resztą mnie, bardziej niż obwodnica Lublina interesuje to, czy na czas dociągną A4 do Rzeszowa... wtedy zostałoby mi mniej niż 160km do cywilizowanej drogi na zachód. Obecnie jazda przez Radom, Piotrków i Bełchatów przypomina średniowieczne wyprawy a osiągnięcie zachodniej granicy kraju bez zbytniego łamania przepisów zajmuje mi 10-11 godzin. S-19 i A4 powinny mi ten czas skrócić do maksimum 7 godzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z Lublina do granicy dojeżdżam w 8-9 godz., jadąc przez Stryków, potem A2 do Nw Tomyśla i później do Świecka (ja jeżdżę przez Radom, Spałę, Tomaszów , Brzeziny). Droga do Radomia i dalej do Tomaszowa jest całkiem przyzwoita, gorzej jest za Tomaszowem, ale tam też już remontują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniej emocji, więcej cierpliwoścI, drogi są coraz lepsze, poprawmy kulturę jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leca sobie juz tak wiele lat kilbasa wyborcza.w c robia ludzi a na koniec gdy powstanie to okarze sie ze bedzie platna do jakiejs prywatnej kieszeni .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i Staś kultóra nie pomoże jak otwożysz oczy i popatrzysz dobrze co siędzieje ,to wcale nie chodzi o zwyklych ludzi tylko nabijanie sobie portweli i robienie wody z muzgu mlodym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...