Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rumuni to odmóżdżone brudasy. Czego nikt nie sprawdza po co przyjezdzaja do Polski ?!? Pozniej tu zostają i koczują w tych swoich lepiankach a co wieksi zlodzieje nawet w willach za kilkaset tys. ;/ Zawsze kit chcą wklepić ... to one o tym nie wiedzialy ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Koleś nie tylko w Lublinie działał w Chełmie też oszukiwał. Działał na tej samej zasadzie miał 20 i 10 i rozmieniał. Deport i nie lądując wysadzić frajera.
0
drogi obywatelu..Rumunii to obywatele takiego państwa w Rumunii-państwo w Europie należące do UE..nie są brudasami-mają jasną karnacje,taką jak my..Ty pewnie miałeś na mysli Romów,którzy swojego państwa nie mają i pomieszkują po całej Europie..jednak nie należy generalizować, bo Polaków, którzy kradną zarówno w Polsce jak i w innych krajach..chyba nie chcesz aby Ciebie drogi obywatelu postrzegano jako złodzieja i bandyte tylko dlatego że Twój krajan zachował się tak a nie inaczej..pozdrawiam..
0
W taki sam sposób zostałam oszukana na 200 zł w aptece w Świdniku w kwietniu 2011. Chłopak około 27-letni i ciemniejsza karnacja. Droga lekcja...
0
Wczoraj ten meżczyzna byl u nas w lokalu, chciał wymienić banknoty 20 zł, zaproponowałam mu, że jesli juz to 100 zł moge mu zamienić, stanowczo odmówił, powiedział, że chce wszystkie więc nie doszło do wymiany. Pozatym, kto mądry nie liczy pieniędzy przy wymianie?!
0
paula napisał:
drogi obywatelu..Rumunii to obywatele takiego państwa w Rumunii-państwo w Europie należące do UE..nie są brudasami-mają jasną karnacje,taką jak my..Ty pewnie miałeś na mysli Romów,którzy swojego państwa nie mają i pomieszkują po całej Europie..jednak nie należy generalizować, bo Polaków, którzy kradną zarówno w Polsce jak i w innych krajach..chyba nie chcesz aby Ciebie drogi obywatelu postrzegano jako złodzieja i bandyte tylko dlatego że Twój krajan zachował się tak a nie inaczej..pozdrawiam..
Jasne! Romowie nie mają państwa i nie mają paszportów a na granicach przepuszczają ich na ładne romskie oczy... Rom z paszportem Rumuńskim oficjalnie jest Rumunem, tak jak żyd z paszportem USA jest Amerykaninem. To są złodzieje a Twoja opinia tego nie zmieni.
0
nas oszukali na giełdzie w zamosciu, chieli zamienic kase. poczatkowo sie wachalam no ale ok, na szczescie zorientowałam sie po chwili ze cos nie tak, maz sie wrocil i powiedzial zeby oddal kase bo zadzwoni po policje cos ok 100 zł na ukradł wtedy, przy okazji zostały ostrzezone jeszcze 2 inne osoby ktore byly w trakcie "wymiany", jest łatwo sie nabrac poniewaz on daje o 10 zł za mało i wtedy jak sie nie zgadza niewiem jak on to zrobił ale wział te pieniadze spowrotem zeby przeliczyc i niby 10 zł dołozył wiec niby powinno sie zgadzac to poszlismy dalej. Pozniej chciałam cos jeszcze kupic i patrze a cos mało kasy mam w portfelu. Nie polecam interesow z tymi złodziejami, od tamtej pory omijam wszystkich rumonow z daleka!!!
0
Nie ma co się nad nimi litować,w mojej miejscowości staruszkowi wcisnęli tombak,kłamiąc go w zywe oczy że to złoto. A wzieli go na litość,że to nie mają za co kupić jedzenia w sklepie-cholerne brudasy.
0
tu mozna zobaczyc bydlaka, filmik z zatrzymania...www.showup.tv/pp/osiemPik
0
Mam na nich alergię i nic na to nie poradzę. My, mieszkańcy tego miasta, sami jesteśmy sobie winni, że zbyt długo tolerowaliśmy tych niebieskich ptaków na naszych ulicach. Nasza wielkoduszność godna podziwu: czemu wsparcie akurat dla tej, która przez cały dzień zadem grzeje asfalt i często wciąga w to jeszcze dziecko, zasłaniając się nim jak tarczą? A może by tak mniej serca, a więcej rozumu? Ktoś inny świetnie udaje kalekę, a my mu za te sztuczki płacimy. Polacy, to jednak dziwna nacja...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: